O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Bacău | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ifrim | Felix | Colegiul National Dimitrie Cantemir | 9 | Tanga Diana | 68.00 | I | Calificat |
2 | Mihalcea | Marius-Alex | Colegiul National Grigore Moisil | 9 | Buzatu Cristina | 62.00 | II | |
3 | Balcanu | Anca | Colegiul National Grigore Moisil | 9 | Ianoș Carmen | 57.00 | III | |
4 | Dabija | Luiza | Colegiul National Ferdinand I Bacau | 9 | Ana Intuneric | 55.00 | M | |
5 | Balanuca | Bianca-Valentina | Colegiul National Dimitrie Cantemir | 9 | Pistea Daniela-Geanina | 49.00 | M | |
6 | BERTALAN | ANDREI | COLEGIUL NATIONAL COSTACHE NEGRI TARGU OCNA | 9 | RALUCA BOTEZATU | 49.00 | M | |
7 | Buzinche | Paula | Colegiul National Dimitrie Cantemir | 9 | Ifrim Aliana-Maria | 49.00 | M | |
8 | CODREANU | IONA-CODRUȚA | LICEUL TEORETIC SPIRU HARET | 9 | DAN GABRIELA | 49.00 | M | |
9 | BOTEZATU | RAZVAN IONUT | COLEGIUL NATIONAL COSTACHE NEGRI TARGU OCNA | 9 | RALUCA BOTEZATU | 48.00 | M | |
10 | Alecsă | Dragos-Lucian | Colegiul National Dimitrie Cantemir | 9 | Pistea Daniela-Geanina | 46.00 | M | |
11 | Radu | Gabriel-Theodor | COLEGIUL NAȚIONAL ”GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU | 9 | Ciubotariu Mihaela | 45.00 | M | |
12 | Bordas | Denis Cristian | Colegiul National V. ALECSANDRI, BACAU | 9 | TIMOFTI AFRODITA | 43.00 | M | |
13 | GAVRILA | IULIANA | Colegiul National V. ALECSANDRI, BACAU | 9 | LAZAR INGRID | 42.00 | M | |
14 | Tamba | Denis | Colegiul Mihai Eminescu Bacau | 9 | Vines Liviu | 42.00 | M | |
15 | Barboiu | Ruxandra | Colegiul National Ferdinand I Bacau | 9 | Ana Intuneric | 40.00 | M | |
16 | Candet | Andrei Gabriel | Colegiul National Ferdinand I Bacau | 9 | Sichim Cristina | 40.00 | M | |
17 | Mărtinaș | Roxana Andreea | Liceul Teologic ”Fericitul Ieremia” Onesti | 9 | Mașala Nelu | 38.00 | ||
18 | FERARU | IONUȚ | COLEGIUL NAȚIONAL ”GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU | 9 | TARASĂ DANIELA | 37.00 | ||
19 | Helciug | Ovidiu | Colegiul Mihai Eminescu Bacau | 9 | Trofin Gabriela | 37.00 | ||
20 | Măgdălina | Denisa-Georgiana | Colegiul National Dimitrie Cantemir | 9 | Ifrim Aliana-Maria | 37.00 | ||
21 | Popescu | Tudor | Colegiul National Ferdinand I Bacau | 9 | Catarau Mihaela | 37.00 | ||
22 | Spulber | Ioana | Colegiul National Ferdinand I Bacau | 9 | Ana Intuneric | 34.00 | ||
23 | CAPĂTĂ | ANDREEA-MĂRIUCA | LICEUL TEORETIC SPIRU HARET | 9 | LUCA NICOLETA | 33.00 | ||
24 | Pantelimon Andrei | Andrei | COLEGIUL NAȚIONAL ”GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU | 9 | Chelba Maria | 31.00 | ||
25 | PATRANIA | ALEXANDRU | Colegiul National V. ALECSANDRI, BACAU | 9 | TIMOFTI AFRODITA | 25.00 | ||
26 | Avădani | Narcis-Adrian | Colegiul National Grigore Moisil | 9 | Buzatu Cristina | 22.00 | ||
27 | ROMAN | ANA-MARIA | COLEGIUL NAȚIONAL ”GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU | 9 | TARASĂ DANIELA | 20.00 | ||
28 | COMAN | ANDRA GEORGIANA | Colegiul Economic Ion Ghica Bacau | 9 | MREJERIU CRISTINA | 18.00 | ||
29 | VASIU | FLORIN | Colegiul Economic Ion Ghica Bacau | 9 | MREJERIU CRISTINA | 13.00 | ||
30 | Chelba | Alexandru | COLEGIUL NAȚIONAL ”GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU | 9 | Chelba Maria | 0.00 | ||
31 | CIUCHE | BIANCA-ANDREEA | COLEGIUL NAȚIONAL ”GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU | 9 | TARASĂ DANIELA | 0.00 | ||
32 | PAVEL | TEODORA | COLEGIUL NAȚIONAL ”GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU | 9 | TARASĂ DANIELA | 0.00 | ||
33 | Vrânceanu | Teodor-Dumitru | Colegiul National Dimitrie Cantemir | 9 | Ifrim Aliana-Maria | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |