O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Buzău | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Măcsinoiu | Elena | COLEGIUL NATIONAL AL. VLAHUTA | 9 | MILEA GABRIELA | 69.00 | I | Calificat |
2 | Hariton | Alexandra Monica | COLEGIUL NATIONAL AL. VLAHUTA | 9 | HARITON MARIANA | 64.00 | II | |
3 | Badea | Andrei | Colegiul Național B.P.Hasdeu | 9 | Burța Alin | 57.00 | III | |
4 | ISĂGEANU | DRAGOŞ | LICEUL TEORETIC AL MARGHILOMAN | 9 | DRAGHIA EMEȘE | 56.00 | M | |
5 | Tănăsescu | Mihail | Colegiul Național B.P.Hasdeu | 9 | Trocaru Dana | 55.00 | M | |
6 | APOSTOL | GEORGE-ALEXANDRU | LICEUL DE ARTE MARGARETA STERIAN BUZĂU | 9 | IANCU MIHAELA | 53.00 | ||
7 | PAVEL | ANDREEA | LICEUL TEORETIC RADU VLĂDESCU | 9 | Leica Doina Elena | 53.00 | ||
8 | GEANĂ | MĂDĂLIN-CRISTIAN | LICEUL DE ARTE MARGARETA STERIAN BUZĂU | 9 | IANCU MIHAELA | 52.00 | ||
9 | Mihai | Roxana | Colegiul Național B.P.Hasdeu | 9 | Trocaru Dana | 52.00 | ||
10 | NECULAI | RĂZVAN SEBASTIAN | LICEUL TEORETIC RADU VLĂDESCU | 9 | Leica Doina Elena | 52.00 | ||
11 | ALIONTE | ROXANA-ALEXANDRA | LICEUL DE ARTE MARGARETA STERIAN BUZĂU | 9 | IANCU MIHAELA | 51.00 | ||
12 | OLĂCEL | ALEXANDRA ŞTEFANIA | LICEUL TEORETIC RADU VLĂDESCU | 9 | Leica Doina Elena | 50.00 | ||
13 | Costea | George | C.N. Mihai Eminescu - Buzău | 9 | Matara Maria | 49.00 | ||
14 | ARDELEANU | ȘTEFAN | LICEUL TEORETIC AL MARGHILOMAN | 9 | DINU CAMELIA | 46.00 | ||
15 | Lungu | Claudia | Colegiul Tehnic Buzău | 9 | Harabagiu Robert-Narcis | 46.00 | ||
16 | Badiu | Alexandra | COLEGIUL NATIONAL AL. VLAHUTA | 9 | MILEA GABRIELA | 40.00 | ||
17 | CUCU | ALEXANDRU LAURENŢIU | LICEUL TEORETIC AL MARGHILOMAN | 9 | DINU CAMELIA | 37.00 | ||
18 | FOTEA | EDUARD-ANDREI | LIC.TEHN. DIMITRIE FILIPESCU BUZAU | 9 | IANCU CLEMANSA | 36.00 | ||
19 | Luca | Alexandru Iulian | Liceul Pedagogic Spiru Haret Buzau | 9 | Vasile Alina | 29.00 | ||
20 | Poteraș | Bianca Florentina | Liceul Pedagogic Spiru Haret Buzau | 9 | Nicolae Carmen Anda | 29.00 | ||
21 | MAFTEI | ALEXANDRU-VALENTIN | LIC.TEHN. DIMITRIE FILIPESCU BUZAU | 9 | IANCU CLEMANSA | 17.00 | ||
22 | Iancu | Marina-Geanina | Colegiul Tehnic Buzău | 9 | Leonte Anca | 9.00 | ||
23 | Pascu | Georgiana-Mădălina | Colegiul Tehnic Buzău | 9 | Leonte Anca | 7.00 | ||
24 | IRIMIA | DRAGOS -VALENTIN | LIC.TEHN. DIMITRIE FILIPESCU BUZAU | 9 | IANCU CLEMANSA | 6.00 | ||
25 | Burducea | Camelia Andreea | Liceul Pedagogic Spiru Haret Buzau | 9 | Nicolae Carmen Anda | 5.00 | ||
26 | Buzea | Mihai Alexandru | C.N. Mihai Eminescu - Buzău | 9 | Matara Maria | 0.00 | ||
27 | Petroiu | Ionuț Viorel | C.N. Mihai Eminescu - Buzău | 9 | Matara Maria | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |