O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Olt | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pescaru | Andrei | Colegiul National Radu Greceanu Slatina-OLT | 9 | Dumbrăvescu Marius Alin | 73.00 | 1 | Calificat |
2 | GRIGORE | GEORGE DENIS | LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA | 9 | OLTEANU CRISTINA | 70.00 | 2 | |
3 | Ionita | Bogdan | Colegiul National Radu Greceanu Slatina-OLT | 9 | Dumbrăvescu Marius Alin | 69.00 | 3 | |
4 | Croitoru | Adrian Florin | Colegiul Național Vocațional Nicolae Titulescu Slatina | 9 | Vasile Marius | 68.00 | ||
5 | Manasia | Ionut | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Draghici Aurelia | 68.00 | ||
6 | Băbiceanu | Florin Daniel | Colegiul Naţional Ioniţă Asan Caracal | 9 | Ghimiși Marcel Cătălin | 65.00 | ||
7 | CIOROIANU | NICOLE ZAHARIA | LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA | 9 | OLTEANU CRISTINA | 65.00 | ||
8 | Dragomir | Alexandru | Colegiul National Radu Greceanu Slatina-OLT | 9 | Dumbrăvescu Marius Alin | 63.00 | ||
9 | GEANTĂ | IONUȚ DANIEL | COLEGIUL NAȚIONAL AI CUZA CORABIA | 9 | ANTONESCU NICOLETA | 62.00 | ||
10 | FLOREŞTEANU | ALEXANDRU GHEORGHE ADRIAN | LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA | 9 | OLTEANU CRISTINA | 59.00 | ||
11 | Matei | Teodor | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Catanoiu Camelia | 58.00 | ||
12 | Iordache | Claudiu Romeo | Colegiul Național Vocațional Nicolae Titulescu Slatina | 9 | Vasile Marius | 57.00 | ||
13 | Enachioaia | Maria Carmen | Liceul Stefan Diaconescu Potcoava | 9 | Catanoiu Camelia | 56.00 | ||
14 | Vedere | Ionut | Colegiul National Radu Greceanu Slatina-OLT | 9 | Dumbrăvescu Marius Alin | 56.00 | ||
15 | Matei | Gabriel | Colegiul National Radu Greceanu Slatina-OLT | 9 | Dumbrăvescu Marius Alin | 55.00 | ||
16 | OPREA | RADU ANDREI | LICEUL TEORETIC “MIHAI VITEAZUL” CARACAL | 9 | TRUICA LOREDANA | 53.00 | ||
17 | DINU | DANIEL GABRIEL | COLEGIUL NAȚIONAL AI CUZA CORABIA | 9 | ANTONESCU NICOLETA | 52.00 | ||
18 | Stancu | Gheorghe Mirel | Colegiul Naţional Ioniţă Asan Caracal | 9 | Ghimiși Marcel Cătălin | 50.00 | ||
19 | SULUMBERCHIAN | MIHAI DANIEL | LICEUL TEORETIC “MIHAI VITEAZUL” CARACAL | 9 | TRUICA LOREDANA | 50.00 | ||
20 | Catrina | Silviu | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Catanoiu Camelia | 49.00 | ||
21 | Varia | Liviu Ștefăniță | Colegiul Naţional Ioniţă Asan Caracal | 9 | Ghimiși Marcel Cătălin | 47.00 | ||
22 | Voica | Mihai Cristian | Colegiul Național Vocațional Nicolae Titulescu Slatina | 9 | Vasile Marius | 47.00 | ||
23 | OIȚĂ | ALEXANDRU INOCEASIO | COLEGIUL NAȚIONAL AI CUZA CORABIA | 9 | ANTONESCU NICOLETA | 44.00 | ||
24 | Visan | Cosmin | Colegiul National Radu Greceanu Slatina-OLT | 9 | Dumbrăvescu Marius Alin | 44.00 | ||
25 | Mandica | Andrei | Colegiul National Radu Greceanu Slatina-OLT | 9 | Dumbrăvescu Marius Alin | 43.00 | ||
26 | Putureanu | Flavius | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Draghici Aurelia | 42.00 | ||
27 | Ursu | Alin | Colegiul National Radu Greceanu Slatina-OLT | 9 | Dumbrăvescu Marius Alin | 42.00 | ||
28 | Tudor | Florin | Colegiul Naţional Ioniţă Asan Caracal | 9 | Ghimiși Marcel Cătălin | 40.00 | ||
29 | GRIGORE | ANA-MARIA PETRUTA | LICEUL TEORETIC “MIHAI VITEAZUL” CARACAL | 9 | TRUICA LOREDANA | 37.00 | ||
30 | Bușoiu | Daniel Mihai | Colegiul Naţional Ioniţă Asan Caracal | 9 | Ghimiși Marcel Cătălin | 30.00 | ||
31 | Marin | Ștefan Valentin | Colegiul Naţional Ioniţă Asan Caracal | 9 | Ghimiși Marcel Cătălin | 30.00 | ||
32 | Paţa | Claudiu Irinel | Colegiul Naţional Ioniţă Asan Caracal | 9 | Ghimiși Marcel Cătălin | 28.00 | ||
33 | NEAGU | GABRIEL CONSTANTIN VALERI | COLEGIUL NAȚIONAL AI CUZA CORABIA | 9 | ANTONESCU NICOLETA | 27.00 | ||
34 | MARINCEAN | VASILE BOGDAN | COLEGIUL NAȚIONAL AI CUZA CORABIA | 9 | ANTONESCU NICOLETA | 22.50 | ||
35 | Stancu | Eduard | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Dutescu Cristina | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |