O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Teleorman | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roiniță | Lucian Teodor | Colegiul Național Unirea | 9 | Gruia Miruna | 69.00 | Calificat | |
2 | Marin | Paul - Alexandru | Liceul Pedagogic ,,Mircea Scarlat Alexandria | 9 | Nistor Mariana | 59.00 | ||
3 | Tatu | Bogdan Nicolae | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Tataru Daniela/Păun Silvia | 59.00 | ||
4 | Călin | Roberta Ștefana | Colegiul Național Unirea | 9 | Gruia Miruna | 56.00 | ||
5 | IAURUM | ANDREEA DANA | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | PIRVAN ADRIANA/SCARLATESCU MIHAI | 54.00 | ||
6 | Călin | Dragoş Ștefan | Colegiul Național Unirea | 9 | Gruia Miruna | 52.00 | ||
7 | PREDATU | IOAN ALEXANDRU | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | PIRVAN ADRIANA/SCARLATESCU MIHAI | 51.00 | ||
8 | GROSOIU | LAURENTIU MARIAN | LICEUL TEHNOLOGIC „VIRGIL MADGEARU” | 9 | NECIU ILEANA | 50.00 | ||
9 | MIRCEA | DRAGOS VALERIU | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | PIRVAN ADRIANA/SCARLATESCU MIHAI | 50.00 | ||
10 | Scumpu | Alexandru | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Moise Jeni / Paun Silvia | 49.00 | ||
11 | BARBU | STEFAN | LICEUL TEORETIC VIDELE | 9 | CRACIUN VIOLETA | 48.00 | ||
12 | Cîrciumaru | Florinel - Cătălin | Liceul Pedagogic ,,Mircea Scarlat Alexandria | 9 | Nistor Mariana | 46.00 | ||
13 | CUCEA | ALEXANDRU VALENTIN | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | VAICAR SILVIA/PIRVAN ADRIANA | 45.00 | ||
14 | Blejan | Dragoş Ştefan | Colegiul Național Unirea | 9 | Gruia Miruna | 44.00 | ||
15 | COSTIN | ANDREI | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | STEFAN CATALINA | 42.00 | ||
16 | BINTESCU | ROBERT | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | BISAG FLORINEL | 40.00 | ||
17 | Frumușanu | George | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Tataru Daniela / Paun Silvia | 39.00 | ||
18 | Nuță | Andreea | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Tataru Daniela / Paun Silvia | 39.00 | ||
19 | Găvănescu | Ionela-Cristina | Liceul Pedagogic ,,Mircea Scarlat Alexandria | 9 | Sotirescu Eliza | 37.00 | ||
20 | Rizea | Oana -Alexandra | Liceul Pedagogic ,,Mircea Scarlat Alexandria | 9 | Sotirescu Eliza | 36.00 | ||
21 | BOIU | IOANA BIANCA | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | PIRVAN ADRIANA/SCARLATESCU MIHAI | 35.00 | ||
22 | Mitrofan | Laurenţiu Marian | Colegiul Național Unirea | 9 | Gruia Miruna | 35.00 | ||
23 | VATAFU | MIHAI | LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA | 9 | BRIA MONICA, BERCEANU VIOREL | 35.00 | ||
24 | Sin | Iulian -Marian | Liceul Pedagogic ,,Mircea Scarlat Alexandria | 9 | Sotirescu Eliza | 34.00 | ||
25 | ONICIUC | DIMITRIE RARES | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | STEFAN CATALINA | 32.00 | ||
26 | Vitalia | Antonio | Colegiul Național Unirea | 9 | Gruia Miruna | 32.00 | ||
27 | Botea | Andrei Cătălin | Colegiul Național Unirea | 9 | Gruia Miruna | 30.00 | ||
28 | Ologeanu | Andy | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Moise Jeni / Paun Silvia | 30.00 | ||
29 | RADU | CATALIN | LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA | 9 | IONESCU FLORENTA, BERCEANU VIOREL | 30.00 | ||
30 | Oprea | Teodor | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Tataru Daniela / Paun Silvia | 29.00 | ||
31 | Soltuzu | Anca Theodora | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Tataru Daniela / Paun Silvia | 28.00 | ||
32 | IVAN | ALEXANDRU ADRIAN | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | STEFAN CATALINA | 27.00 | ||
33 | FERECATU | MARIAN COSMIN | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | STEFAN CATALINA | 25.00 | ||
34 | Nicolaie | Elinnor | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Moise Jeni / Paun Silvia | 22.00 | ||
35 | Pârvu | Raluca | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Moise Jeni / Paun Silvia | 21.00 | ||
36 | VIERU | DAVID IONUT | LICEUL TEHNOLOGIC „VIRGIL MADGEARU” | 9 | NECIU ILEANA | 20.00 | ||
37 | POPESCU | MIHAI | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | BISAG FLORINEL | 19.00 | ||
38 | SOARE | FLORIN ANDREI | LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA | 9 | IONESCU FLORENTA, BERCEANU VIOREL | 19.00 | ||
39 | Mihăilă | Mădălina | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Moise Jeni / Paun Silvia | 13.00 | ||
40 | CUREA | MARIN GABRIEL | LICEUL TEHNOLOGIC „VIRGIL MADGEARU” | 9 | NECIU ILEANA | 12.00 | ||
41 | CARBUNARU | ALEXANDRU ANDREI | COLEGIUL NATIONAL ANASTASESCU | 9 | VAICAR SILVIA/PIRVAN ADRIANA | 0.00 | ||
42 | Florea Șerbănică | Silviu Alexandru | Colegiul National '' Al. D . Ghica'' Alexandria | 9 | Tataru Daniela / Paun Silvia | 0.00 | ||
43 | TANASE | ALEXANDRU | LICEUL TEORETIC VIDELE | 9 | TIULESCU STELA | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |