O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Vâlcea | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toșu | Tiberiu | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 80.00 | I | Calificat |
2 | Stroe | Miruna | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 78.00 | II | |
3 | Vasile | Radu Ștefan | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 75.00 | III | |
4 | Ungureanu | Ștefan | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 73.00 | MENTIUNE | |
5 | Săracu | Andrei | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 72.00 | MENTIUNE | |
6 | Radutoiu | Vladut | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 69.00 | MENTIUNE | |
7 | Ciobanu | Iulia | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta | 63.00 | ||
8 | Dobrete | Vlad | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 62.00 | ||
9 | Bușe | Răzvan | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta | 56.00 | ||
10 | Popa | Lorena | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta | 56.00 | ||
11 | Chiriţă | Răzvan | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Rm.Vâlcea | 9 | Cataragă Issabella | 55.00 | ||
12 | Ciobotea | Adrian | Liceul de Arte "Victor Giuleanu" Rm.Vâlcea | 9 | Tricuţă Algina Elena | 55.00 | ||
13 | ALBOIU | VLAD | Colegiul Energetic Rm.Vâlcea | 9 | ȚENEA CODRUȚA | 54.00 | ||
14 | Sfranciog | Ștefan | COLEGIUL NAŢIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN" RM.VÂLCEA | 9 | Haller Antonia, Arișanu Ana-Maria | 54.00 | ||
15 | Stancu | Alexandru | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta | 53.00 | ||
16 | Dima | Dragoş | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Rm.Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria | 44.00 | ||
17 | Ciucă | Vlad | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Rm.Vâlcea | 9 | Cataragă Issabella | 41.00 | ||
18 | Zăpuc | Andrei | Colegiul Naţional de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta | 40.00 | ||
19 | Rampling | Alexandra Christina Linds | Liceul de Arte "Victor Giuleanu" Rm.Vâlcea | 9 | Tricuţă Algina Elena | 35.00 | ||
20 | Vladulescu | Gabriel | Liceul "George Ţărnea" Băbeni | 9 | Neacsu Maria Nicoleta | 32.00 | ||
21 | Cîrstina | Alexandru | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Rm.Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria | 28.00 | ||
22 | LAZĂR | COSMIN | Colegiul Energetic Rm.Vâlcea | 9 | ȚENEA CODRUȚA | 25.00 | ||
23 | Ghimiș | Cristian | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Rm.Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria | 24.00 | ||
24 | Merlus | Mihai | COLEGIUL NAŢIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN" RM.VÂLCEA | 9 | Haller Antonia, Arișanu Ana-Maria | 18.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |