O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Vaslui | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toderică | Alexandru Adrian | Liceul ”Ștefan Procopiu” Vaslui | 9 | Prof.Bărdiță Carmen | 67.00 | Calificat | |
2 | Macarie | Răzvan-Cristian | COLEGIUL NAȚIONAL „ CUZA VODĂ ” HUŞI | 9 | Daisa Rodica | 61.00 | ||
3 | Cornea | Cosmin Antonio | COLEGIUL NAȚIONAL „ CUZA VODĂ ” HUŞI | 9 | Zugravu Angela | 54.00 | ||
4 | Straub | Alexandru-Ioan | LER | 9 | Ursu Gabriela | 54.00 | ||
5 | Dexamir | Vlad | Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu | 9 | Ciurescu Florica | 51.00 | ||
6 | Chirica | Cosmin Gabriel | COLEGIUL NAȚIONAL „ CUZA VODĂ ” HUŞI | 9 | Zugravu Angela | 49.00 | ||
7 | Mirciu | Diana | Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu | 9 | Ciurescu Florica | 48.00 | ||
8 | Talmaciu | Codrin-Gabriel | Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu | 9 | Ursu Vasile | 35.00 | ||
9 | FILIP | MARIAN | LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BARLAD | 9 | MOCANU DANIEL | 33.00 | ||
10 | Pascaru | Ovidiu Dănuț | Liceul ”Ștefan Procopiu” Vaslui | 9 | Prof.Bărdiță Carmen | 33.00 | ||
11 | IPATE | COSMIN | LICEUL TEHN. N. IORGA NEGRESTI | 9 | DOMINTE COSTICA | 32.00 | ||
12 | Bodescu | Laura | LER | 9 | Popica Camelia | 28.00 | ||
13 | SAVA | ANDREEA | LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BARLAD | 9 | MOCANU BOGDAN | 26.00 | ||
14 | Adumitroaei | Manuel Bogdan | Liceul ”Ștefan Procopiu” Vaslui | 9 | Prof.Bărdiță Carmen | 25.00 | ||
15 | VOLOCARU | BOGDAN MIHAIL | Liceul Tehnologic Ion Mincu Vaslui | 9 | Chirază Liviu | 24.00 | ||
16 | STUMF | ADRIAN | LICEUL TEHN. N. IORGA NEGRESTI | 9 | ISAIC ALINA | 23.00 | ||
17 | SVARLEFUS | IONUT LUCIAN | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | 9 | CHIRITESCU CARMEN | 19.00 | ||
18 | Ivan | Bogdan | LER | 9 | Sirbu Petronela | 16.00 | ||
19 | BLANARU | ALEXANDRU STEFAN | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | 9 | CHIRITESCU CARMEN | 14.00 | ||
20 | Bigu | Stefan - Alexandru | Colegiul Tehnic Al,I.Cuza Barlad | 9 | Iftemie Tamara | 13.00 | ||
21 | DOCAN | ROBERT LUIGI | COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI | 9 | Leuştean Cristina | 13.00 | ||
22 | Borcea | Alexandru | Colegiul Tehnic Al,I.Cuza Barlad | 9 | Iftemie Tamara | 11.00 | ||
23 | ILIE | MADALINA | COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI | 9 | Chiriţescu Ana Carmen | 11.00 | ||
24 | COSMA | VLAD | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | 9 | CHIRITESCU CARMEN | 9.00 | ||
25 | SAVA | STEFAN | COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI | 9 | Chiriţescu Ana Carmen | 8.00 | ||
26 | POTIRNICHE | IONUT ANDREI | LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BARLAD | 9 | URSACHI IULIANA | 5.00 | ||
27 | HURDUBAE | SEBASTIAN PAUL | Liceul Tehnologic Ion Mincu Vaslui | 9 | Șmalen Ela | 4.00 | ||
28 | BOLOHAN | PAUL | Liceul Tehnologic Ion Mincu Vaslui | 9 | Chirază Liviu | 2.00 | ||
29 | ANGHELUTA | R | CRC | 9 | GV | 0.00 | ||
30 | Balan | Loredana | Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Barlad | 9 | Gradinaru Ion | 0.00 | ||
31 | Ciripescu | Teodor | Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Barlad | 9 | Giurcanu Vlad | 0.00 | ||
32 | Gagiu | Filip | Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Barlad | 9 | Giurcanu Vlad | 0.00 | ||
33 | Odobesteanu | Alexandru | CRC | 9 | GV | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |