O T I - Etapa județeană / T I C 2016 |
---|
Brăila | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FLOREA | MIHAELA | COLEGIUL NAŢIONAL "GH. MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | PRUŞ PAUL | 82.00 | I | Calificat |
2 | TĂTĂRUŞ | MARIELENA | COLEGIUL NATIONAL"GH.MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | STANCIU GINA | 69.10 | II | |
3 | MATEI | ANA-MARIA | COLEGIUL NATIONAL"GH.MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | STANCIU GINA | 68.75 | III | |
4 | BECHEANU | LUCA | COLEGIUL NAŢIONAL "GH. MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | STANCIU GINA | 66.00 | Mentiune | |
5 | CHIVU | GEORGIAN-CRISTIAN | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | SIMA RALUCA / TRUFAŞ CĂTĂLINA | 64.00 | Mentiune | |
6 | GHEORGHE | ANDREI | COLEGIUL NAŢIONAL "GH. MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | STANCIU GINA | 63.00 | Mentiune | |
7 | TĂNASE | OVIDIU FLORIN | LICEUL TEHNOLOGIC "N. TITULESCU" ÎNSURĂŢEI | 9 | MORARU ŞTEFAN | 59.50 | Mentiune | |
8 | PUIŞOR | ANDREI | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | SIMA RALUCA | 59.20 | Mentiune | |
9 | CIUCAŞU | CĂTĂLIN-GABRIEL | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | SIMA RALUCA / TRUFAŞ CĂTĂLINA | 57.00 | Mentiune | |
10 | SIMION | ANDREI | LICEUL DE ARTE "H. DARCLEE" BRĂILA | 9 | ION AURELIA | 55.20 | Mentiune | |
11 | ANDRONESCU | AMELIA ŞTEFANIA | LICEUL TEHNOLOGIC "N. TITULESCU" ÎNSURĂŢEI | 9 | MORARU ŞTEFAN | 51.00 | Mentiune | |
12 | BRUNCHI | CĂTĂLIN | LICEUL DE ARTE "H. DARCLEE" BRĂILA | 9 | ION AURELIA | 48.00 | Mentiune | |
13 | PINTILIE | LIVIU | LICEUL TEORETIC "M. SEBASTIAN" BRĂILA | 9 | SLAVU MIHAELA | 46.30 | Mentiune | |
14 | CELIK | HAKAN | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | CALU PETRUŢA | 46.00 | Mentiune | |
15 | BOBOCEA | VLAD | COLEGIUL NATIONAL"N. BĂLCESCU" BRĂILA | 9 | NICOLAE MĂDĂLINA | 44.00 | Mentiune | |
16 | LEU | ELENA DIANA | LICEUL TEHNOLOGIC "N. TITULESCU" ÎNSURĂŢEI | 9 | MORARU ŞTEFAN | 41.00 | Mentiune | |
17 | ION | ANDREI COSMIN | COLEGIUL NATIONAL"N. BĂLCESCU" BRĂILA | 9 | TROFIN DIANA | 38.50 | ||
18 | BĂLAN | DANIEL-ŞTEFĂNIŢĂ | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | TONCEA ANGELICA | 37.00 | ||
19 | VĂCĂRESCU | ANDREI | COLEGIUL NATIONAL"GH.MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | STANCIU GINA | 37.00 | ||
20 | GALICEANU | CRISTIAN ŞTEFAN | COLEGIUL NAŢIONAL "GH. MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | PRUŞ PAUL | 36.00 | ||
21 | ISTRATE | ŞTEFAN ALEXANDRU | COLEGIUL NAŢIONAL "GH. MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | STANCIU GINA | 35.50 | ||
22 | BEJAN | DAVID-GABRIEL | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | SIMA RALUCA / TRUFAŞ CĂTĂLINA | 35.00 | ||
23 | CHIRPAC | IONUŢ FLORENTIN | COLEGIUL NATIONAL"N. BĂLCESCU" BRĂILA | 9 | NICOLAE MĂDĂLINA | 35.00 | ||
24 | RĂDOI | BOGDAN OCTAVIAN | COLEGIUL NATIONAL"GH.MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | PRUŞ PAUL | 34.50 | ||
25 | CĂRBUNARU | SILVIU LUCIAN | COLEGIUL NAŢIONAL "GH. MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | PRUŞ PAUL | 34.00 | ||
26 | JAMGOCHIAN | ANDREI NICOLAE | COLEGIUL NATIONAL"GH.MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | PRUŞ PAUL | 33.50 | ||
27 | SIMION | IONUŢ-NELU | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | TONCEA ANGELICA | 33.00 | ||
28 | IAURUM | OTILIA | LICEUL TEORETIC "N. IORGA" BRĂILA | 9 | COZAREV SORIN | 32.00 | ||
29 | PRIOTEASĂ | DAN PETRU | COLEGIUL NATIONAL"N. BĂLCESCU" BRĂILA | 9 | NICOLAE MĂDĂLINA | 31.00 | ||
30 | ILIE | ALEXANDRU NICOLAE | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | CALU PETRUŢA | 25.00 | ||
31 | ION | ALEXANDRU | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | CALU PETRUŢA | 24.00 | ||
32 | PREDA | VALENTIN | LICEUL TEORETIC "M. SEBASTIAN" BRĂILA | 9 | SLAVU MIHAELA | 23.50 | ||
33 | CHERMACI | MARIAN | COLEGIUL NATIONAL"N. BĂLCESCU" BRĂILA | 9 | NICOLAE MĂDĂLINA | 23.00 | ||
34 | CARAMAN | TEODORA-ELEONORA | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | SIMA RALUCA / TRUFAŞ CĂTĂLINA | 22.00 | ||
35 | GHEORGHE | RAREŞ-ŞTEFAN | LICEUL TEORETIC "P. CERNA" BRĂILA | 9 | SIMA RALUCA | 21.00 | ||
36 | LEPĂDATU | ŞTEFAN ALEXANDRU | LICEUL TEORETIC "M. SEBASTIAN" BRĂILA | 9 | SLAVU MIHAELA | 16.00 | ||
37 | BARBU | ANDREI | LICEUL DE ARTE "H. DARCLEE" BRĂILA | 9 | ION AURELIA | 0.00 | ||
38 | BONDĂR | FLORIN ŞTEFAN | LICEUL TEHNOLOGIC "N. TITULESCU" ÎNSURĂŢEI | 9 | MORARU ŞTEFAN | 0.00 | ||
39 | BUDILEANU | CĂTĂLIN ANDREI | LICEUL TEHNOLOGIC "N. TITULESCU" ÎNSURĂŢEI | 9 | MORARU ŞTEFAN | 0.00 | ||
40 | CIOCAN | DRAGOŞ ALIN | COLEGIUL NATIONAL"N. BĂLCESCU" BRĂILA | 9 | NICOLAE MĂDĂLINA | 0.00 | ||
41 | DUMITRAŞCU | CĂTĂLINA | LICEUL TEORETIC "N. IORGA" BRĂILA | 9 | COZAREV SORIN | 0.00 | ||
42 | MICU | ANA MARIA | LICEUL TEORETIC "N. IORGA" BRĂILA | 9 | COZAREV SORIN | 0.00 | ||
43 | NEAGU | VLĂDUŢ GABRIEL | LICEUL TEORETIC "M. SEBASTIAN" BRĂILA | 9 | SLAVU MIHAELA | 0.00 | ||
44 | POITASU | MIHNEA | COLEGIUL NATIONAL"GH.MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA | 9 | STANCIU GINA | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |