O T I - Etapa județeană / T I C 2016 |
---|
S i b i u | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Florea | Ioan Albert | Colegiul Național ”Samuel von Brukenthal” Sibiu | 9 | Drăgan Marcel | 80.00 | I | Calificat |
2 | Bustan | Gabriel | Colegiul National ”Octavian Goga” Sibiu | 9 | Chirilă Diana | 73.00 | II | |
3 | Nate | Paul Andrei | Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu | 9 | Stănculescu Adina | 72.00 | III | |
4 | Urzică-Platon | Casian | Colegiul Tehnic Energetic Sibiu | 9 | Dumitrescu Alina | 69.00 | M | |
5 | Holom | Corina | Colegiul Național ”Samuel von Brukenthal” Sibiu | 9 | Drăgan Marcel | 67.00 | M | |
6 | Oprișu | Robert | Liceul Teoretic ”Constantin Noica” Sibiu | 9 | Platon Lidia | 66.00 | M | |
7 | Anghel | Răzvan | Colegiul Agricol ”D.P Barcianu” Sibiu | 9 | Ticiu-Ianc Diana | 65.00 | M | |
8 | Avram | Eric Andrei | Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu | 9 | Stănculescu Adina | 65.00 | M | |
9 | Petelează | Darius | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Avram Monica | 65.00 | M | |
10 | Crăciun | Bogdan Mihai | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Avram Monica | 64.00 | M | |
11 | Birjar | Florin | Liceul Teoretic ”Constantin Noica” Sibiu | 9 | Platon Lidia | 63.00 | M | |
12 | Dudaș | Alexandru | Colegiul Agricol ”D.P Barcianu” Sibiu | 9 | Ticiu-Ianc Diana | 63.00 | M | |
13 | Constantin | Maria Teodora | Liceul Teoretic ”Constantin Noica” Sibiu | 9 | Platon Lidia | 62.00 | M | |
14 | Bolta | Răzvan | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Raduly Ianoș | 61.00 | M | |
15 | Mate | Andrei | Colegiul Economic ”George Barițiu” Sibiu | 9 | Cruceat Laura | 60.00 | M | |
16 | Dovleac | Dorin Gheorghe | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Avram Monica | 57.00 | ||
17 | Oancea | Mihai | Colegiul Național ”Samuel von Brukenthal” Sibiu | 9 | Drăgan Marcel | 56.00 | ||
18 | Florea | David Ioan | Colegiul Național ”Samuel von Brukenthal” Sibiu | 9 | Olteanu Sorina | 55.00 | ||
19 | Solomon | Răzvan | Colegiul National ”Octavian Goga” Sibiu | 9 | Chirilă Diana | 55.00 | ||
20 | Tudose | Anca Ioana | Liceul Teoretic ”Constantin Noica” Sibiu | 9 | Platon Lidia | 55.00 | ||
21 | Răduțiu | Liviu | Liceul Teoretic ”Gheorghe Lazăr” Avrig | 9 | Luca Marcel | 54.00 | ||
22 | Dan | Mirel | Liceul Tehnologic ” Școala Natională”de Gaz” Mediaș | 9 | Bercea - Engels Claudia | 53.00 | ||
23 | Benchea | Claudiu Dumitru | Colegiul Economic ”George Barițiu” Sibiu | 9 | Cruceat Laura | 49.00 | ||
24 | Udrea | Răzvan | Liceul Teoretic ”Constantin Noica” Sibiu | 9 | Platon Lidia | 47.00 | ||
25 | Marcu | Ana | Colegiul Național ”Samuel von Brukenthal” Sibiu | 9 | Olteanu Sorina | 46.00 | ||
26 | Boeriu | Alexandru | Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu | 9 | Stănculescu Adina | 37.00 | ||
27 | Bogdan | Viorel | Liceul Teoretic ”Stephan Ludwig Roth” Mediaș | 9 | Câmpeanu Claudia | 36.00 | ||
28 | Pîrlea | Narcis | Liceul Tehnologic ”Școala Națională de Gaz” Mediaș | 9 | Roman Silvia | 34.00 | ||
29 | Vanda | Codruț Iulian | Liceul Tehnologic ”Școala Națională de Gaz” Mediaș | 9 | Roman Silvia | 14.00 | ||
30 | Bâlc | Emanuel | Liceul Teoretic ”Constantin Noica” Sibiu | 9 | Platon Lidia | 0.00 | ||
31 | Bolohan | Otilia | Liceul Teoretic ”Gheorghe Lazăr” Avrig | 9 | Luca Marcel | 0.00 | ||
32 | Doboș | Gabriel | Liceul Tehnologic Transcom Sibiu | 9 | Toboș Ana | 0.00 | ||
33 | Mozacu | Bogdan Matthias | Colegiul Național ”Samuel von Brukenthal” Sibiu | 9 | Drăgan Marcel | 0.00 | ||
34 | Nicoară | Gabriel Dorin | Colegiul Economic ”George Barițiu” Sibiu | 9 | Cruceat Laura | 0.00 | ||
35 | Păscuț | Cătălin | Colegiul Tehnic Energetic Sibiu | 9 | Popa Virginia | 0.00 | ||
36 | Ungureanu | Daniel | Liceul Tehnologic Transcom Sibiu | 9 | Toboș Ana | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |