O T I - Etapa județeană / T I C 2016 |
---|
Vâlcea | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavăl | Georgia Gabriela | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela | 71.95 | I | Calificat |
2 | Badea | Sebastian | Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta, Grecea Violeta | 68.20 | II | |
3 | Catrinoiu | Adrian | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela | 63.85 | III | |
4 | Olaru | Alexandru-Vergiliu | Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta, Grecea Violeta | 63.00 | Mentiune | |
5 | Mateescu | Pavel | Colegiul Naţional Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ianc Simona | 59.70 | Mentiune | |
6 | Bărbulescu | Robert | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Antonia | 59.20 | Mentiune | |
7 | Vlădescu | Andrei | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Antonia | 58.60 | Mentiune | |
8 | Preoteasa | Ioan Silviu | Colegiul Naţional Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ianc Simona | 57.15 | Mentiune | |
9 | Despa | Elena Andreea | Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea | 9 | Caralicea Valeria, Grecea Violeta | 56.75 | Mentiune | |
10 | Feydieu | Sebastian | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Antonia | 56.50 | Mentiune | |
11 | Universal | Bogdan | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela | 55.50 | Mentiune | |
12 | Ioniță | Denis | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Antonia | 54.85 | ||
13 | Padină | Ştefan Alexandru | Colegiul Naţional Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ianc Simona | 51.25 | ||
14 | Matei | Leonard | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela | 50.75 | ||
15 | Trache | Andrei-Daniel | Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian | 50.05 | ||
16 | Cioroianu | Mihai | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela | 48.70 | ||
17 | Buşagă | Andreea Ştefania | Colegiul Naţional Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ianc Simona | 48.25 | ||
18 | Mihai | Andrei Daniel | Colegiul Naţional Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ianc Simona | 47.60 | ||
19 | Rizea | Ştefan Daniel | Colegiul Naţional Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea | 9 | Issabella Cataragă | 47.60 | ||
20 | Bizdac | Ioan Cristian | Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian | 45.20 | ||
21 | Hodorog | Eduard Valentin | Colegiul Naţional de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea | 9 | Caralicea Valeria | 44.75 | ||
22 | Toma | Andrei Cosmin | Colegiul Naţional Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ianc Simona | 43.00 | ||
23 | Trană | Ştefan Adrian | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela | 41.00 | ||
24 | Rusu | Raul | Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela, Farcaşanu Antoanela | 38.75 | ||
25 | Prujoiu | Ilie Eduard | Colegiul de Silvicultura si Protectia Mediului, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ciochina Luisa | 35.00 | ||
26 | Drăghici | Vasile Cristian | Colegiul Energetic, Râmnicu Vâlcea | 9 | Țenea Codruța | 31.00 | ||
27 | Vlădaia | Vlad | Colegiul Energetic, Râmnicu Vâlcea | 9 | Țenea Codruța | 24.50 | ||
28 | Popescu | Valentin | Colegiul de Silvicultura si Protectia Mediului, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ciochina Luisa | 21.70 | ||
29 | Godeanu | Teodora | Colegiul de Silvicultura si Protectia Mediului, Râmnicu Vâlcea | 9 | Ciochina Luisa | 18.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |