O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
Bacău | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Socaciu | Serafim | Colegiul Național „Grigore Moisil” Onești | 9 | Buzatu Cristina-Lăcrămioara | 69.75 | I | Calificat |
2 | DUŢĂ | IOAN-RAREŞ | COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACĂU | 9 | BENCHEA IULIAN | 59.75 | II | |
3 | Bejan | Gherasim Silviu | Colegiul Național „Grigore Moisil” Onești | 9 | Buzatu Cristina-Lăcrămioara | 58.00 | III | |
4 | URICARU | VASILE-CRISTIAN | C.E. "ION GHICA" BACĂU | 9 | Marciuc Stela | 57.50 | M | |
5 | HURMUZACHI | COSMIN-VALERIAN | C.E. "ION GHICA" BACĂU | 9 | Marciuc Stela | 55.75 | M | |
6 | Ignat | Alexandru Emanuel | Colegiul Național „Grigore Moisil” Onești | 9 | Buzatu Cristina-Lăcrămioara | 54.00 | M | |
7 | Furdui | Dimitrie-Toma | Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" | 9 | Vieru Ilie | 52.50 | M | |
8 | Marian | Alexandru George | C.N. „Dimitrie Cantemir” Onești | 9 | Tanga Diana | 52.50 | M | |
9 | Petrescu | Andreea | C.N. „Dimitrie Cantemir” Onești | 9 | Panfil Otilia | 52.50 | M | |
10 | Benchea | Paul Cătălin | Colegiul Naţional Catolic "Sf. Iosif" Bacău | 9 | Enea Gabriel | 50.00 | M | |
11 | Butnariu | Ștefan | C.N. „Dimitrie Cantemir” Onești | 9 | Tanga Diana | 48.00 | M | |
12 | Nofal | Nadim | Colegiul Naţional ,,Ferdinand I" Bacău | 9 | Sichim Cristina | 43.00 | M | |
13 | Manea | Tudor | Liceul Teoretic "Spiru Haret" | 9 | Dan Gabriela | 40.00 | M | |
14 | Lupuleasa | Mircea Ștefan | Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" | 9 | Ciubotariu Mihaela | 35.75 | ||
15 | UNGUREANU | ALEXANDRU-DANIEL | C.E. "ION GHICA" BACĂU | 9 | Marciuc Stela | 30.75 | ||
16 | Tomas | Rares | Colegiul Național „Grigore Moisil” Onești | 9 | Melinte Carmen | 30.00 | ||
17 | Iojă | Anca | Colegiul Mihai Eminescu Bacău | 9 | Trofin Gabriela | 27.75 | ||
18 | Mălinici | Mircea | Colegiul Tehnic Ion Borcea Buhusi | 9 | Jigău Mihai | 25.50 | ||
19 | Munteanu | Daniel | Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" | 9 | Ciubotariu Mihaela | 23.50 | ||
20 | Pișta | Denisa | Colegiul Naţional Catolic "Sf. Iosif" Bacău | 9 | Avramescu Carmen | 17.50 | ||
21 | Socaci | Robert-Emanuel | CT "GHEORGHE ASACHI" ONEȘTI | 9 | Arghire Diana | 17.00 | ||
22 | Gherghel | Iulian | CT "GHEORGHE ASACHI" ONEȘTI | 9 | Arghire Diana | 16.50 | ||
23 | Patrașcu | Matei Alexandru | Liceul Teologic ”Fericitul Ieremia” | 9 | Mașala Nelu | 16.00 | ||
24 | Ambrosie | Razvan | Colegiul Naţional ,,Ferdinand I" Bacău | 9 | Catarau Mihaela | 13.00 | ||
25 | Botezatu | Diana Silvia | Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" | 9 | Vieru Ilie | 0.00 | ||
26 | Dumbravă | Irinel | Colegiul Mihai Eminescu Bacău | 9 | Trofin Gabriela | 0.00 | ||
27 | OLARU | ALEXANDRU | COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACĂU | 9 | TIMOFTI AFRODITA | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |