O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
B i h o r | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANTON | ALEX ANDERS | COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” ȘTEI | 9 | BARA ADELA | 73.50 | I | Calificat |
2 | COSTACHE | RARES CATALIN | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | CORINA IOANA LUNCAN | 70.00 | II | |
3 | BUBUI | MARIUS ROBERT | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 68.50 | III | |
4 | BIRTALAN | CSABA ADRIAN | COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA | 9 | STOIAN AMELIA | 65.80 | M | |
5 | CSORNAI | PATRICK-LADISLAU | COLEGIUL NAȚIONAL „TEODOR NEȘ” SALONTA | 9 | ILLYES LAJOS DEMETER | 63.50 | M | |
6 | DEAC | IULIAN TEODOR | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 63.30 | M | |
7 | DUCA | DIANA CAMELIA | COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA | 9 | STOIAN AMELIA | 57.80 | M | |
8 | SARKOZI | SAMUEL CLAUDIU | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 57.50 | M | |
9 | PŐSZE | KINGA REKA | COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA | 9 | STOIAN AMELIA | 55.50 | ||
10 | CIOBANU | SERBAN FLORIN | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 55.30 | ||
11 | GABOR | IULIA KATERINA | COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA | 9 | STOIAN AMELIA | 55.30 | ||
12 | INCER | MAIA | COLEGIUL NAȚIONAL „SAMUIL VULCAN” BEIUȘ | 9 | BURAN CLAUDIA | 53.50 | ||
13 | MAGHIAR | ANDREI | COLEGIUL NAȚIONAL „SAMUIL VULCAN” BEIUȘ | 9 | BURAN CLAUDIA | 52.00 | ||
14 | MANYUR | ALIN-IOAN | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA | 9 | KUBELAC CAMELIA | 50.80 | ||
15 | MUDURA | ALEXANDRU | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | CORINA IOANA LUNCAN | 50.30 | ||
16 | BUZLE | BOGDAN FLORIN | COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA | 9 | STOIAN AMELIA | 50.00 | ||
17 | HEREDEU | DENIS ANDREI | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 50.00 | ||
18 | BALS | RADU MIHAI | COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” ȘTEI | 9 | BARA ADELA | 49.50 | ||
19 | DUMA | CRISTIAN | LICEUL VOCOCAȚIONAL PEDAGOGIC „NICOLAE BOLCAȘ” BEIUȘ | 9 | PETRUSE CORINA | 48.30 | ||
20 | BOTA IOANA | ROBERT MANUEL | COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” ȘTEI | 9 | BARA ADELA | 47.30 | ||
21 | IANCU | MIHNEA IOAN | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 46.00 | ||
22 | TIURBE | SERBAN | COLEGIUL NAȚIONAL „TEODOR NEȘ” SALONTA | 9 | GALEA FLORENTINA | 45.30 | ||
23 | ZSEBE | ADÉL | LICEUL TEORETIC „ADY ENDRE” ORADEA | 9 | KOTRÓ LÁSZLÓ-LEHEL | 43.00 | ||
24 | GUIAS | VIVIEN | COLEGIUL NAȚIONAL „TEODOR NEȘ” SALONTA | 9 | GALEA FLORENTINA | 42.50 | ||
25 | BUZLE | TUDOR ANDREI | LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN ȘERBAN” ALEȘD | 9 | CORITEAC MELINDA | 42.30 | ||
26 | DALE | DENISA | COLEGIUL NAȚIONAL „TEODOR NEȘ” SALONTA | 9 | GALEA FLORENTINA | 42.00 | ||
27 | ZAHA | GEORGE ALEXANDRU | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 42.00 | ||
28 | HORVATH | PAUL ȘERBAN | COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA | 9 | STOIAN AMELIA | 40.50 | ||
29 | ERDEI | VICTOR ILIE | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 39.50 | ||
30 | PETRE | ALBERT | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 39.30 | ||
31 | NECULA | TEODORA | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | CORINA IOANA LUNCAN | 39.00 | ||
32 | MANEA | ALEXANDRU | C. E. PARTENIE COSMA ORADEA | 9 | BĂLAN LILIANA | 38.50 | ||
33 | PAUL | DAVID | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | CORINA IOANA LUNCAN | 37.50 | ||
34 | CLINTOC | ROBERT FLORIN | COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” ȘTEI | 9 | BARA ADELA | 35.00 | ||
35 | PADURARU | VLAD TUDOR | COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEA | 9 | MARIA NIȚĂ, ADRIAN NIȚĂ | 34.50 | ||
36 | MANCIU | ANDREI | COLEGIUL NAȚIONAL „OCTAVIAN GOGA” MARGHITA | 9 | CORAS ZENOVIA SI SARCA SIMONA | 32.00 | ||
37 | SIRCA | ANDREI | COLEGIUL NAȚIONAL „OCTAVIAN GOGA” MARGHITA | 9 | ZENOVIA CORAS SI SIMONA SARCA | 30.30 | ||
38 | JURJUȚ | ALEXANDRU NICOLAE | LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN ȘERBAN” ALEȘD | 9 | CORITEAC MELINDA | 30.00 | ||
39 | CIPLEU | ANDREI BOGDAN | LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN ȘERBAN” ALEȘD | 9 | CORITEAC MELINDA | 28.00 | ||
40 | CHIRODEA MOISE | MARIUS | COLEGIUL TEHNIC „ALEXANDRU ROMAN” ALEȘD | 9 | SZABO OSVATH IOAN ROBERT | 24.00 | ||
41 | CSIKI | ADAM | COLEGIUL NAȚIONAL „OCTAVIAN GOGA” MARGHITA | 9 | CORAS ZENOVIA SI SARCA SIMONA | 22.80 | ||
42 | RUSU | ALEXANDRU SERGIU | COLEGIUL NAȚIONAL „TEODOR NEȘ” SALONTA | 9 | ILLYES LAJOS DEMETER | 22.50 | ||
43 | NAGY | MÁRK | COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA | 9 | VAD ZOLTÁN | 21.00 | ||
44 | BRADEA | DACIAN | LICEUL VOCOCAȚIONAL PEDAGOGIC „NICOLAE BOLCAȘ” BEIUȘ | 9 | ROTAR DORIN-MIRCEA | 19.00 | ||
45 | MALITA | ALIN CIPRIAN | COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA | 9 | BOLEA CRISTINA | 16.00 | ||
46 | MIHUC | HORATIU-DRAGOS | COLEGIUL NAȚIONAL „OCTAVIAN GOGA” MARGHITA | 9 | CORAS ZENOVIA SI SARCA SIMONA | 8.50 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |