O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
Botoșani | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IONEL DOLHESCU | CRISTIAN | COLEGIUL NATIONAL"A.T. LAURIAN" BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 83.75 | Calificat | |
2 | PETRARU | MARIAN ALEXANDRU | COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOŞANI | 9 | RODU ELENA | 81.00 | ||
3 | CURELARIU | CRISTIAN-RADU | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | 9 | ACIUBOTĂRIŢEI DANIELA | 74.75 | ||
4 | HRIMIUC | DANIEL MARIN | LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI | 9 | ŞTEFĂNUCĂ CLAUDIU ALIN | 74.75 | ||
5 | IACOB | THEODOR-EMANUEL | COLEGIUL NATIONAL"A.T. LAURIAN" BOTOȘANI | 9 | GIOCAS CARMEN-AFRODITA | 73.50 | ||
6 | CONSTANTINESCU | CEZAR | COLEGIUL NATIONAL"A.T. LAURIAN" BOTOȘANI | 9 | GIOCAS CARMEN-AFRODITA | 70.50 | ||
7 | IAŢU | ANTONIO | LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI | 9 | ŞTEFĂNUCĂ CLAUDIU ALIN | 70.25 | ||
8 | BULIGA | MATEI-CIPRIAN | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | VOINEA-AXINTE ALINA | 65.00 | ||
9 | DĂNILĂ | MIHAELA ALEXANDRA | LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI | 9 | ŞTEFĂNUCĂ CLAUDIU ALIN | 57.50 | ||
10 | FLĂMÎNZANU-MATEIUC | MARIAN | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | VOINEA-AXINTE ALINA | 57.50 | ||
11 | NĂSTRUȚ | MAURA EDELINA | COLEGIUL NAȚIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI | 9 | DRĂGHICI CRISTINA IONELA | 56.25 | ||
12 | LEPĂDATU | MARIAN - LAURENȚIU | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | 9 | IORDACHE TATIANA- MARIANA | 55.50 | ||
13 | CARCIUC | CRISTINA | COLEGIUL NATIONAL"A.T. LAURIAN" BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 53.50 | ||
14 | MURARU | CONSTANTIN PAUL | COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOŞANI | 9 | GAVRIL RODICA, CPECP | 53.50 | ||
15 | IVĂNUȘCĂ | LAURIAN CONSTANTIN | LICEUL TEORETIC ”GRIGORE ANTIPA” BOTOȘANI | 9 | IORDACHE TATIANA MARIANA | 51.50 | ||
16 | MIHAI | LEONARD | COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOŞANI | 9 | RODU ELENA | 49.75 | ||
17 | ANDREI | MIHNEA | COLEGIUL NAȚIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI | 9 | DRĂGHICI CRISTINA IONELA | 49.50 | ||
18 | CHIRILĂ | SABIN | LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI | 9 | ŞTEFĂNUCĂ CLAUDIU ALIN | 49.00 | ||
19 | ZOTIC | MELANIA ANEMONA | LICEUL REGINA MARIA DOROHOI | 9 | OPRIȚA PETRU SIMION | 48.50 | ||
20 | APOSTOL | CĂTĂLIN-IONUȚ | COLEGIUL NATIONAL"A.T. LAURIAN" BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 48.00 | ||
21 | BOJOGA | COSMINA | COLEGIUL NAȚIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI | 9 | DRĂGHICI CRISTINA IONELA | 46.00 | ||
22 | ALEXOAE | VLAD-SEBASTIAN | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | VOINEA-AXINTE ALINA | 44.50 | ||
23 | IACOB | VLAD | COLEGIUL NATIONAL"A.T. LAURIAN" BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 43.50 | ||
24 | MANOLE | ANTONIE PETRONEL | COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOŞANI | 9 | RODU ELENA | 43.25 | ||
25 | POMPARĂU | GABRIEL | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | VOINEA-AXINTE ALINA | 43.25 | ||
26 | CĂRĂMIDARIU | ALEXANDRU CONSTANTIN | COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOŞANI | 9 | GAVRIL RODICA, CPECP | 42.50 | ||
27 | GHEORGHIȚĂ | ALEXANDRU | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | VOINEA-AXINTE ALINA | 40.75 | ||
28 | LAZĂR | LUCA | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | VOINEA-AXINTE ALINA | 39.50 | ||
29 | MURARIU | BEATRICE ADELINA | LICEUL REGINA MARIA DOROHOI | 9 | OPRIȚA PETRU SIMION | 39.25 | ||
30 | BOCÎNCĂ | VICTOR | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | VOINEA-AXINTE ALINA | 39.00 | ||
31 | BALTA | VLAD | COLEGIUL NATIONAL"A.T. LAURIAN" BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 38.00 | ||
32 | URSU | RALUCA | LICEUL DE ARTA "STEFAN LUCHIAN" BOTOȘANI | 9 | ANDRASCHO LAURA | 37.00 | ||
33 | SCUMPIERIU | ANDREI-GEORGE | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | 9 | ACIUBOTĂRIŢEI DANIELA | 36.00 | ||
34 | ZBANȚ | GEORGIANA | LICEUL DE ARTA "STEFAN LUCHIAN" BOTOȘANI | 9 | ANDRASCHO LAURA | 34.15 | ||
35 | AIFTINCĂI | ANDREI | LICEUL "ALEXANDRU CEL BUN" BOTOŞANI | 9 | GUTTER LILI ANA | 30.50 | ||
36 | HÎRTIE | VLADIMIR VALENTIN | COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOŞANI | 9 | GAVRIL RODICA, CPECP | 25.00 | ||
37 | ŞTEFAN | VALENTINA | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | 9 | CÎRLIGEANU CRISTIAN | 24.15 | ||
38 | GHEBÎRŞINĂ | ANDREEA- MĂDĂLINA | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | 9 | CÎRLIGEANU CRISTIAN | 21.50 | ||
39 | HÎRTOPEANU | ADINA | LICEUL TEORETIC ”DR.MIHAI CIUCĂ” SĂVENI | 9 | CÎRLIGEANU CRISTIAN | 19.50 | ||
40 | AENĂCHIOAIE | FLAVIUS-DRIAN | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | 9 | CÎRLIGEANU CRISTIAN | 13.50 | ||
41 | COLBU | ALEX EDWARD | COLEGIUL NATIONAL"A.T. LAURIAN" BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 0.00 | absent | |
42 | DOCULEANU | TOMINA-ANAMARIA | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | 9 | CÎRLIGEANU CRISTIAN | 0.00 | absent | |
43 | GAVRIL | THEODOR | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | VOINEA-AXINTE ALINA | 0.00 | absent |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |