O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
H u n e d o a r a | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BETEA | CRISTINA IOANA | Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad | 9 | VORONIANU SANDA FLORINA | 79.00 | Calificat | |
2 | BELETEI | Nora Elisa | Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad | 9 | VORONIANU SANDA FLORINA | 74.00 | ||
3 | BERINDEI | ONISIM | Colegiul Economic ”Hermes” Petroșani | 9 | PETRESCU FLORENTINA | 73.00 | ||
4 | CALICA | ADRIAN | Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad | 9 | VORONIANU SANDA FLORINA | 65.00 | ||
5 | BEGU | VLAD EMILIAN | Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni | 9 | Faur Erzsebet | 64.00 | ||
6 | DAN | Radu Anton | Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie | 9 | Chira Adriana | 63.00 | ||
7 | MORAR | OLIMPIU THEODOR | Colegiul Economic ”E. Gojdu” Hunedoara | 9 | LUȚĂ MARIANA | 61.00 | ||
8 | BOTA | CĂTĂLIN-ANDREI | Colegiul Național ”Decebal” Deva | 9 | COMAN BRÎNDUȘA | 59.00 | ||
9 | MARTON | MARIA | Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani | 9 | GAIȚĂ-LUKACS IOANA | 59.00 | ||
10 | URSA | DARIUS EDWARD | Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad | 9 | VORONIANU SANDA FLORINA | 57.00 | ||
11 | DIACONU | CORINA TEODORA | Colegiul Național ”Decebal” Deva | 9 | IACOB COSMINA | 55.00 | ||
12 | DUCA | Andrei | Colegiul Economic ”E. Gojdu” Hunedoara | 9 | LUȚĂ MARIANA | 53.00 | ||
13 | TOPOR | ANDRA LARISA | Colegiul Național ”Decebal” Deva | 9 | IACOB COSMINA | 53.00 | ||
14 | RĂDULESCU | DECEBAL TUDOR | Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani | 9 | GAIȚĂ-LUKACS IOANA | 52.00 | ||
15 | BRICIERU | ANDRADA | Colegiul Național ”Decebal” Deva | 9 | COMAN BRÎNDUȘA | 51.00 | ||
16 | NEGOIȚĂ | ADRAIAN-VASILE | Colegiul Tehnic ”Constantin Brâncuși” Petrila | 9 | CIUCĂ CRISTIANA MĂDĂLINA | 51.00 | ||
17 | DANILIUC | FLAVIUS GABRIEL | Colegiul Economic ”E. Gojdu” Hunedoara | 9 | LUȚĂ MARIANA | 50.00 | ||
18 | SANDU | GABRIEL NICOLAE | Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie | 9 | Chira Adriana | 48.00 | ||
19 | IOZSA | ALINA | Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni | 9 | Faur Erzsebet | 47.00 | ||
20 | MUNTEAN | DENIS-ALEXANDRU | Colegiul Tehnic ”Mihai Viteazu” Vulcan | 9 | MOLNAR SIMONA | 47.00 | ||
21 | APREUTESEI | ADRIAN | Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni | 9 | Faur Erzsebet | 46.00 | ||
22 | MEDREA | FLAVIA | Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie | 9 | Chira Adriana | 45.00 | ||
23 | MOCANU | LIVIU MARIAN | Colegiul Economic ”Hermes” Petroșani | 9 | PETRESCU FLORENTINA | 45.00 | ||
24 | VIDALI | BIANCA CRISTINA | Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani | 9 | DOJCSAR MARILENA | 45.00 | ||
25 | Chimiția | Andreea-Karla | Colegiul Tehnic ”Mihai Viteazu” Vulcan | 9 | MOLNAR SIMONA | 44.00 | ||
26 | VESA | ROBERTA CLAUDIA | Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani | 9 | BORBEL IOANA | 41.00 | ||
27 | MIHAI | ANDREI | Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad | 9 | VORONIANU SANDA FLORINA | 38.00 | ||
28 | GROZA | RAMONA | Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie | 9 | Chira Adriana | 37.00 | ||
29 | NEGREA | DARIA ELENA | Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani | 9 | BORBEL IOANA | 35.00 | ||
30 | BORZA | DARIUS NICOLAE | Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie | 9 | Chira Adriana | 34.00 | ||
31 | CĂRĂULEAN | MARC | Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani | 9 | DANCIU EMIL | 32.00 | ||
32 | CREȚU | DENIS | Colegiul Economic ”Hermes” Petroșani | 9 | PETRESCU FLORENTINA | 32.00 | ||
33 | ICHIM | TANIA-GABRIELA | Colegiul Tehnic ”Mihai Viteazu” Vulcan | 9 | VLĂDAIA GABRIELA | 32.00 | ||
34 | GĂINĂ | CARLO ȘTEFAN | Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani | 9 | DANCIU EMIL | 24.00 | ||
35 | HAIDUC | ADRIANA MARIA | Liceul Tehnologic ”Grigore Moisil” Deva | 9 | Bianga Stela | 21.00 | ||
36 | PINTEA | PAULA-DANIELA | Colegiul Tehnic ”Mihai Viteazu” Vulcan | 9 | MOLNAR SIMONA | 21.00 | ||
37 | ALBESCU | ANCA-SIMONA | Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani | 9 | DOJCSAR MARILENA | 19.00 | ||
38 | NECHITA | ȘTEFAN | Colegiul Economic ”E. Gojdu” Hunedoara | 9 | LUȚĂ MARIANA | 17.00 | ||
39 | PÂRGARIU | COSMIN-RAUL | Colegiul Tehnic ”Constantin Brâncuși” Petrila | 9 | CIUCĂ CRISTIANA MĂDĂLINA | 11.00 | ||
40 | AMZA | DRAGOȘ CRISTIAN | Colegiul Tehnic ”Constantin Brâncuși” Petrila | 9 | CIUCĂ CRISTIANA MĂDĂLINA | 8.00 | ||
41 | PODARU | FLAVIA-ANDRADA | Colegiul Tehnic ”Mihai Viteazu” Vulcan | 9 | MOLNAR SIMONA | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |