O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
Maramureș | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grigorescu | Andrei | Colegiul Național ”Gheorghe Șincai”, Baia Mare | 9 | Kalmar Violeta, Călin Laura Bianca, Pintescu Alina | 71.25 | I | Calificat |
2 | Horț | Mihai | Colegiul Național ”Gheorghe Șincai”, Baia Mare | 9 | Kalmar Violeta | 68.25 | II | |
3 | Ciocan | Florin | Colegiul Național ”Gheorghe Șincai”, Baia Mare | 9 | Kalmar Violeta, Călin Laura Bianca, Pintescu Alina | 66.00 | III | |
4 | Stan | Patric Raul | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Filip Adela, Diaconescu Adriana | 65.75 | M | |
5 | Pop | Andrei-Daniel | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Mureșan Ioana Claudia | 63.50 | M | |
6 | Volosciuc | Edmond Roland | Colegiul Național ”Gheorghe Șincai”, Baia Mare | 9 | Kalmar Violeta, Călin Laura Bianca, Pintescu Alina | 61.50 | M | |
7 | Tarisnyas | Vlad | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Filip Adela, Diaconescu Adriana | 61.25 | M | |
8 | Pop | Antoniu Raul | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 58.50 | M | |
9 | Profeanu | Teodor | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Diaconescu Adriana | 56.25 | M | |
10 | Iederan | Cristian Alexandru | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 51.75 | M | |
11 | Filip | Mihai-Ioan | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Diaconescu Adriana, Filip Adela | 49.75 | ||
12 | Chiuzbăian | Rareș | Colegiul Național ”Gheorghe Șincai”, Baia Mare | 9 | Kalmar Violeta, Călin Laura Bianca | 47.75 | ||
13 | Hanganu | Mircea Nicolae | Colegiul Național ”Gheorghe Șincai”, Baia Mare | 9 | Belbe Maria, Călin Laura Bianca | 47.75 | ||
14 | Silaghi | Raul | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 45.50 | ||
15 | Pleș | Ovidiu Vasile Claudiu | Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Sighet | 9 | Hotea Cornelia | 44.75 | ||
16 | Timiș | Andreea Maria | Liceul Borșa | 9 | Bota Sava | 44.00 | ||
17 | Ferne | Raul Florin | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 43.00 | ||
18 | Mezey | Kinga | Liceul Teoretic "Németh László" Baia Mare | 9 | Madarassy Kinga | 43.00 | ||
19 | Sălăjan | Mircea | Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare | 9 | Both Vali | 43.00 | ||
20 | Borca | Andrei Dinu | Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Sighet | 9 | Hotea Cornelia | 40.00 | ||
21 | Costinaș | Gabriel Andrei | Colegiul Național ”Gheorghe Șincai”, Baia Mare | 9 | Belbe Maria | 39.00 | ||
22 | Niculescu | Mihai Florin | Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare | 9 | Both Vali | 38.75 | ||
23 | Man | Renata | Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Sighet | 9 | Hotea Cornelia | 34.75 | ||
24 | Mârza | Vanessa Ioana Maria | Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Sighet | 9 | Hotea Cornelia | 34.25 | ||
25 | Hrițiu | Toma Vlad | Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Sighet | 9 | Hotea Cornelia | 33.00 | ||
26 | Maxim | Rares Ionut | Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare | 9 | Both Vali | 32.00 | ||
27 | Pop | Raul | Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare | 9 | Both Vali | 32.00 | ||
28 | Fet | Alexandru Ioan | Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare | 9 | Both Vali | 31.00 | ||
29 | Breban | Tudor-Ioan | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Maidan Alin | 30.25 | ||
30 | Petrișor | Alex-Daniel | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Maidan Alin | 30.25 | ||
31 | Demian | Alexandru | Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare | 9 | Both Vali | 28.50 | ||
32 | Moldovean | Diana | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 28.00 | ||
33 | Pop | Andrei-Vasile | Liceul Teoretic "Petru Rareș", Târgu Lăpuș | 9 | Chindriș Liviu Ion | 24.50 | ||
34 | Șanta | Darius-Aurel | Liceul Teoretic "Petru Rareș", Târgu Lăpuș | 9 | Roman Ciprian | 24.50 | ||
35 | Ozsvath | Alexandru Mihai | Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare | 9 | Both Vali | 24.00 | ||
36 | Dărăban | Răzvan Mihai | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 23.50 | ||
37 | Koncz | Beneamin Kevin | Liceul Tehnologic ”Dr. Florian Ulmeanu” Ulmeni | 9 | Koncz Maria Ilona | 23.25 | ||
38 | Kis | Andrei | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 21.00 | ||
39 | Moisa | Tudor | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 21.00 | ||
40 | Gherman | Alexandru-Viorel | Liceul Teoretic "Petru Rareș", Târgu Lăpuș | 9 | Chindriș Liviu Ion | 20.50 | ||
41 | Holban | Rareș-Marian | Liceul Teoretic "Petru Rareș", Târgu Lăpuș | 9 | Chindriș Liviu Ion | 20.50 | ||
42 | Grigorescu | Dan-Ioan | Liceul Teoretic "Petru Rareș", Târgu Lăpuș | 9 | Chindriș Liviu Ion | 19.00 | ||
43 | Tirizică | Raul-Ionut | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Mureșan Ioana Claudia | 17.50 | ||
44 | Bogdan | Grabriele-Mario | Liceul Teoretic ”Emil Racoviță” Baia Mare | 9 | Timb Edina | 0.00 | ||
45 | Caba | Erik Adrian | Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare | 9 | Both Vali | 0.00 | ||
46 | Lupșa | Rareș | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 0.00 | ||
47 | Tivadar | Maria-Simona | Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Sighet | 9 | Boboșan Raluca | 0.00 | ||
48 | Tînța | Emanuel-Bogadan | Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu", Baia Mare | 9 | Mureșan Ioana Claudia | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |