O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
P r a h o v a | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HORJEA | OVIDIU sTEFAN | "Liceul Tehnologic Energetic, Campina" | 9 | Stoicescu Luisa Denisa | 59.00 | Calificat | |
2 | BARBU | sTEFAN CIPRIAN | COLEGIUL NAtIONAL NICHITA STaNESCU PLOIEsTI | 9 | PASCU OLIVIA | 56.25 | ||
3 | Lica | Maria Camelia | Colegiul de Arta Carmen Sylva Ploiesti | 9 | Cotoranu Florina | 52.50 | ||
4 | BODEA | GABRIEL JEAN | COLEGIUL NAtIONAL JEAN MONNET PLOIEsTI | 9 | STaNESCU MAGDALENA | 48.25 | ||
5 | Badila | Andrei | Colegiul Tehnic Forestier Campina | 9 | Ciuta-Ionita Cristina | 43.75 | ||
6 | Balalau C. | Maria | Colegiul National Ion Luca Caragiale | 9 | Visinescu Radu | 43.00 | ||
7 | Balea | Bianca-Andreea | Colegiul Tehnic Forestier Campina | 9 | Milea Sorin | 41.50 | ||
8 | Stanescu | Eduard Gabriel | Colegiul National Mihai Viteazul Ploiesti | 9 | Dicu Loredana | 41.25 | ||
9 | RADU | ANGELICA IULIANA | COLEGIUL NAtIONAL NICHITA STaNESCU PLOIEsTI | 9 | PASCU OLIVIA | 40.00 | ||
10 | Dima | Sebastian Constantin | Colegiul Mihail Cantacuzino orasul Sinaia | 9 | Stroe Alexandra | 39.75 | ||
11 | BEGU | LEONARD MIHAI | COLEGIUL NAtIONAL NICOLAE IORGA VaLENII DE MUNTE | 9 | MIRCEA MIHAELA CARMEN | 39.00 | ||
12 | PEPENE | MARIA GRAtIELA | "Liceul Tehnologic Energetic, Campina" | 9 | Stoicescu Luisa Denisa | 38.50 | ||
13 | TaNASE | SORIN MIHAI | "Colegiul Economic Virgil Madgearu, Municipiul Ploiesti" | 9 | Andreescu Georgiana Irene | 37.75 | ||
14 | Lupu | Robert | Colegiul National Militar Dimitrie Cantemir Breaza | 9 | Stanciu Diana | 37.25 | ||
15 | Catanescu | Iulia-Andreea | "Liceul Tehnologic, sat Gheaba, Comuna Maneciu" | 9 | Catanescu Gabriela | 36.50 | ||
16 | Dobre | Ioana | Colegiul de Arta Carmen Sylva Ploiesti | 9 | Cotoranu Florina | 34.00 | ||
17 | Voinea | Andrei Adrian | Colegiul National Mihai Viteazul Ploiesti | 9 | Dicu Loredana | 33.50 | ||
18 | PASCU | FLORIN DANIEL | COLEGIUL NAtIONAL JEAN MONNET PLOIEsTI | 9 | VIsINESCU VIOLETA MARIA | 33.00 | ||
19 | Paunoiu C. | Darius Alexandru | Colegiul National Ion Luca Caragiale | 9 | Visinescu Radu | 31.00 | ||
20 | Musea | Rares Gabriel | Colegiul Mihail Cantacuzino orasul Sinaia | 9 | Stroe Alexandra | 30.50 | ||
21 | Popescu V.I. | Rares Ionut | Colegiul Spiru Haret Ploiesti | 9 | Petrescu Ileana | 29.75 | ||
22 | Pirvu | Gabriel | Colegiul National Militar Dimitrie Cantemir Breaza | 9 | Dichei Nicoleta | 29.25 | ||
23 | NICA | CaTaLIN MIHAI | "Colegiul Economic Virgil Madgearu, Municipiul Ploiesti" | 9 | Andreescu Georgiana Irene | 25.50 | ||
24 | COLtEANU | ELENA DIANA | COLEGIUL NAtIONAL NICOLAE IORGA VaLENII DE MUNTE | 9 | MIRCEA MIHAELA CARMEN | 23.50 | ||
25 | Olteanu | Vlad Bogdan | "Colegiul National Alexandru Ioan Cuza, Municipiul Ploiesti" | 9 | Balajel Ana-Maria | 22.00 | ||
26 | Badea | Daniel Petru | "Colegiul National Alexandru Ioan Cuza, Municipiul Ploiesti" | 9 | Balajel Ana-Maria | 21.00 | ||
27 | CaTESCU | IOANA ALEXANDRA | LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO BaICOI | 9 | ROTARU RODICA | 15.50 | ||
28 | Rusanda M. | Adrian Claudiu | Liceul Tehnologic de Transporturi Ploiesti | 9 | Lungescu Violeta | 15.00 | ||
29 | DANES | RAZVAN-ANDREI | Colegiul Tehnic | 9 | Draghici Simona | 14.00 | ||
30 | STOIAN | BIANCA STEFANIA | Colegiul Tehnic | 9 | Draghici Simona | 13.50 | ||
31 | COZAROG | IONUt ADRIAN | LICEUL TEHNOLOGIC LUDOVIC MRAZEK | 9 | GRECEANU DACIANA | 8.00 | ||
32 | Trifon C. | Vasilica Ionut | Liceul Tehnologic de Transporturi Ploiesti | 9 | Lungescu Violeta | 5.50 | ||
33 | Balea | Lorena-Cristina | "Liceul Tehnologic, sat Gheaba, Comuna Maneciu" | 9 | Catanescu Gabriela | 0.00 | ||
34 | CHIRICa | DENISA ADRIANA | LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO BaICOI | 9 | ROTARU RODICA | 0.00 | ||
35 | Mehedintu | Dan Mihai | Colegiul Tehnic Elie Radu Ploiesti | 9 | Vasii Cristian | 0.00 | ||
36 | Mocanu | Marian Andrei | Colegiul Tehnic Elie Radu Ploiesti | 9 | Vasii Cristian | 0.00 | ||
37 | Pantazi | Gabriel | Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu Ploiesti | 9 | Manuela Apreutesei | 0.00 | ||
38 | Radu A. | Andrei Alexandru | Colegiul Spiru Haret Ploiesti | 9 | Nicoara Silvia | 0.00 | ||
39 | Tudorache | Costin Andrei | Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu Ploiesti | 9 | Manuela Apreutesei | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |