O T I - Etapa județeană / T I C 2018 |
---|
Botoșani | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLITIC | RĂZVAN | LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA BOTOȘANI | 9 | NICOLAU MONICA | 86.00 | Calificat | |
2 | ROTARIU | TUDOR LIVIU | LICEUL REGINA MARIA DOROHOI | 9 | OPRIȚA PETRU SIMION | 82.00 | ||
3 | SCRIPCĂ | GEORGE VLAD | LICEUL TEORETIC „GRIGORE ANTIPA” BOTOȘANI | 9 | HONCERIU MIHAELA | 81.00 | ||
4 | BARABASA | BIANCA DENISA | LICEUL REGINA MARIA DOROHOI | 9 | OPRIȚA PETRU SIMION | 68.50 | ||
5 | REBENCIUC | TUDOR ȘTEFAN | LICEUL REGINA MARIA DOROHOI | 9 | OPRIȚA PETRU SIMION | 63.00 | ||
6 | VIŞAN | ANDA MARIA | LICEUL TEORETIC „GRIGORE ANTIPA” BOTOȘANI | 9 | HONCERIU MIHAELA | 60.50 | ||
7 | CĂRUNTU | DENISA IOANA | LICEUL REGINA MARIA DOROHOI | 9 | OPRIȚA PETRU SIMION | 56.00 | ||
8 | PLEUȚ | OVIDIU | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 55.00 | ||
9 | CIOBANU | ANAMARIA | LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BĂLCESCU" FLĂMÂNZI | 9 | IORDACHE TATIANA MARIANA | 54.00 | ||
10 | CROITOR | SIMION-OCTAVIAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | GIOCAȘ CARMEN AFRODITA | 54.00 | ||
11 | SURDU | LUCIAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | GIOCAȘ CARMEN AFRODITA | 53.00 | ||
12 | ALUPOAIE | MIHĂIȚĂ | LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA BOTOȘANI | 9 | NICOLAU MONICA | 52.50 | ||
13 | MOISUC | ANDREI DAVID | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | OLTEAN ŞTEFAN | 52.00 | ||
14 | CIORNEI | LEONARD- NICOLAI | LICEUL TEORETIC ”DR. MIHAI CIUCĂ” SĂVENI | 9 | ACIUBOTĂRIȚEI DANIELA | 50.00 | ||
15 | DOBOȘ | SILVIU MIREL | LICEUL DE ARTĂ "ȘTEFAN LUCHIAN" BOTOȘANI | 9 | IORDACHE TATIANA MARIANA | 49.00 | ||
16 | SANDU | DENISA-ELISABETA | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | ASANDULUI ROXANA ANDREEA | 46.50 | ||
17 | POPESCU | SAMUEL TIMOTEI | COLEGIUL NAȚIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI | 9 | DRĂGHICI CRISTINA IONELA | 42.00 | ||
18 | TARANU | CLAUDIU-MIHAI | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 42.00 | ||
19 | BĂLĂUCĂ | MARIA | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | ASANDULUI ROXANA ANDREEA | 41.00 | ||
20 | CUIBAR | TUDOR MATEI | LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BĂLCESCU" FLĂMÂNZI | 9 | IORDACHE TATIANA MARIANA | 41.00 | ||
21 | COSTANDACHE | IULIAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | TUNEA MIHAIELA | 40.00 | ||
22 | LIȘMAN | TEODORA | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | ASANDULUI ROXANA ANDREEA | 39.00 | ||
23 | ACATRINEI | IOAN-LEONARD | LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOȘANI | 9 | CĂLIN GABRIELA | 38.00 | ||
24 | MERGHIDAN | VLAD | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI | 9 | ACATINCĂI ROBERT | 35.50 | ||
25 | MERTICARIU | CLAUDIU -ALEXANDRU | LICEUL TEORETIC ”DR. MIHAI CIUCĂ” SĂVENI | 9 | ACIUBOTĂRIȚEI DANIELA | 32.00 | ||
26 | ȘOVEA | TEODOR ALEXANDRU | LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA BOTOȘANI | 9 | NICOLAU MONICA | 31.00 | ||
27 | MOISA | ANDREEA LOREDANA | LICEUL REGINA MARIA DOROHOI | 9 | OPRIȚA PETRU SIMION | 30.00 | ||
28 | ROTARIU | ANA-MARIA | LICEUL TEORETIC ”DR. MIHAI CIUCĂ” SĂVENI | 9 | CÎRLIGEANU CRISTIAN | 30.00 | ||
29 | DANALACHE | IASMINA-GEOGIANA | LICEUL TEORETIC ”DR. MIHAI CIUCĂ” SĂVENI | 9 | CÎRLIGEANU CRISTIAN | 29.00 | ||
30 | HAGIU | PAULA-CĂTĂLINA | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI | 9 | ASANDULUI ROXANA ANDREEA | 28.00 | ||
31 | ILIESCU | EDUARD-IULIAN | LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOȘANI | 9 | CĂLIN GABRIELA | 28.00 | ||
32 | MIHALCIUC | VLĂDUȚ COSMIN | COLEGIUL NAȚIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI | 9 | ȘANDRU CLAUDIUS MARIUS | 19.00 | ||
33 | AGACHI | MIRUNA ȘTEFANA | COLEGIUL NAȚIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI | 9 | DRĂGHICI CRISTINA IONELA | 0.00 | absent | |
34 | APETREI | IUSTINIAN | LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOȘANI | 9 | CĂLIN GABRIELA | 0.00 | absent |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |