O T I - Etapa județeană / T I C 2018 |
---|
I l f o v | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pamfil | Rodica | Liceul Tehnologic Dumitru Dumitrescu Buftea | 9 | Bokor Cristina | 70.00 | I | Calificat |
2 | Paun | Andreea Teodora | Liceul Tehnologic Barbu A Stirbey Buftea | 9 | Stoica Mihaela | 60.00 | II | |
3 | Burtea | Marian | Liceul Tehnologic Dumitru Dumitrescu Buftea | 9 | Benchescu Florica | 57.00 | III | |
4 | Berenghea | Radu Razvan | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Caprarescu Alina | 55.00 | III | |
5 | Toporou | George Robert | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Bara Elene | 43.00 | Mentiune | |
6 | Sandu | Eduard Andrei | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Bira Elena | 41.00 | Mentiune | |
7 | Ispas | Dumitru Raimond | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | 9 | Zegrea Luminita Gabriela | 40.00 | Mentiune | |
8 | Buluci | Andrei | Liceul Tehnologic Barbu A Stirbey Buftea | 9 | Stoica Mihaela | 36.00 | ||
9 | Menicu | Alexandru | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Bira Elena | 34.00 | ||
10 | Bogdan | Ionut Alexandru | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Caprarescu Alina | 32.00 | ||
11 | Molea-Cristian | Mihaela Raluca | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Bira Elena | 31.00 | ||
12 | Mihalcu | Valentinal | Liceul Tehnologic Barbu A Stirbey Buftea | 9 | Stoica Mihaela | 29.00 | ||
13 | Selaru | Ana-Maria | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | 9 | Zegrea Luminita Gabriela | 29.00 | ||
14 | Stefan | Alexandru Gabriel | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | 9 | Zegrea Luminita Gabriela | 27.00 | ||
15 | Sugean | Stefan Cristian | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | 9 | Zegrea Luminita Gabriela | 27.00 | ||
16 | Grecu | Andreea | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | 9 | Zegrea Luminita Gabriela | 23.00 | ||
17 | Dumitrescu | Andreea geanina | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Bira Elena | 22.00 | ||
18 | Biziniche | Oana Maria | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | 9 | Zegrea Luminita Gabriela | 20.00 | ||
19 | Bunea | Alexandra Gabriela | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Caprarescu Alina | 20.00 | ||
20 | Ciobanu | Nicoleta | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Bira Elena | 20.00 | ||
21 | Grigore | Florin | Liceul Tehnologic Dumitru Dumitrescu Buftea | 9 | Benchescu Florica | 20.00 | ||
22 | Vlad | Stefania | Liceul Teoretic Horia Hulubei Magurele | 9 | Bira Elena | 20.00 | ||
23 | Dumitrescu | Catalina | Liceul Tehnologic Barbu A Stirbey Buftea | 9 | Stoica Mihaela | 0.00 | ||
24 | Grigore | Elena | Liceul Tehnologic Vintila Bratianu Dragomiresti Vale | 9 | Popa Viorica | 0.00 | ||
25 | Paraschiv | Rahela | Liceul Tehnologic Barbu A Stirbey Buftea | 9 | Stoica Mihaela | 0.00 | ||
26 | Rasucianu | Ionela | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | 9 | Zegrea Luminita Gabriela | 0.00 | ||
27 | Zarafin | Florina Adriana | Liceul Tehnologic Vintila Bratianu Dragomiresti Vale | 9 | Popa Viorica | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |