O T I - Etapa județeană / T I C 2018 |
---|
Timiș | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUMBRAVĂ | ALEXANDRU | COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA”, TIMIȘOARA | 9 | STÂNGĂ MIRELA, RUȘEȚ OVIDIU | 64.00 | P1 | Calificat |
2 | FILEA | DENIS | COLEGIUL NAȚIONAL IULIA HASDEU LUGOJ | 9 | PÂRVONI IONELA | 62.00 | P2 | |
3 | ESBER | ANTHONY-CHARBEL | LICEUL TEOLOGIC BAPTIST | 9 | TRANDAFIR LIVIA | 61.00 | P2 | |
4 | BONTESCU | PATRICIA | LICEUL TEORETIC GĂTAIA | 9 | CEBUC CRISTINA | 59.00 | P3 | |
5 | MIHUȚ | MARIUS COSMIN | COLEGIUL NATIONAL"CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ | 9 | DEJICA RAMONA | 53.00 | P3 | |
6 | CRĂCIUN | MARIUS | COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA”, TIMIȘOARA | 9 | STÂNGĂ MIRELA, RUȘEȚ OVIDIU | 44.00 | M | |
7 | MACARIE | DARIUS PAUL | COLEGIUL NAȚIONAL IULIA HASDEU LUGOJ | 9 | PÂRVONI IONELA | 43.00 | M | |
8 | FÎRCEA | ȘTEFAN | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | KERESZTES LUMINITA | 40.00 | M | |
9 | BADER | FRANCISC THEODOR | COLEGIUL NAȚIONAL ANA ASLAN | 9 | MARIN SORINA | 39.00 | M | |
10 | RAIA | FABIAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA”, TIMIȘOARA | 9 | WASZKO SILVIA ELISABETA | 37.00 | M | |
11 | SFICHI | CARINA TABATA | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | KERESZTES LUMINITA | 31.00 | ||
12 | IONESCU | VLAD EUGEN | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | KERESZTES LUMINITA | 30.00 | ||
13 | MANOLACHI | ANDREEA-MARIA | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | KERESZTES LUMINITA | 27.00 | ||
14 | COZMA | GABRIEL-COSMIN-SEBASTIAN | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | BOHM CRISTINA | 26.00 | ||
15 | RAȘCU | AMEDEEA CRISTINA | COLEGIUL NATIONAL"CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ | 9 | DEJICA RAMONA | 26.00 | ||
16 | STANCIU | MARTA DENISA | COLEGIUL NATIONAL"CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ | 9 | DEJICA RAMONA | 25.00 | ||
17 | TIPEA | ANDREI | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | KERESZTES LUMINITA | 25.00 | ||
18 | FILIP | ANDREI DAN | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | KERESZTES LUMINITA | 22.00 | ||
19 | STOICĂNESCU | SERGIU | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | KERESZTES LUMINITA | 22.00 | ||
20 | OLTEANU | ALEXANDRU CRISTIAN | COLEGIUL NATIONAL"CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ | 9 | DEJICA RAMONA | 7.00 | ||
21 | VINCZE | BIANCA | LICEUL TEORETIC GĂTAIA | 9 | CEBUC CRISTINA | 1.00 | ||
22 | BOCEREAN-COLF | RADU-FLORIN | LICEUL TEORETIC "J.L. CALDERON" | 9 | JITARASU DANIELA | 0.00 | ||
23 | CIORTAN | SARA | COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA”, TIMIȘOARA | 9 | WASZKO SILVIA ELISABETA | 0.00 | ||
24 | LUNGU | SARA | LICEUL TEORETIC GĂTAIA | 9 | CEBUC CRISTINA | 0.00 | ||
25 | MILCHI | OANA | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL | 9 | IORDAICHE CRISTINA | 0.00 | ||
26 | NEAG | RAUL | COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA”, TIMIȘOARA | 9 | WASZKO SILVIA ELISABETA | 0.00 | ||
27 | SUCLEA | PETRONELA | LICEUL TEORETIC GĂTAIA | 9 | CEBUC CRISTINA | 0.00 | ||
28 | WEISZ | MARKUS | LICEUL TEORETIC GĂTAIA | 9 | CEBUC CRISTINA | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |