Utilizator neautentificat - 28-03-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Argeș | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladulescu | Denis Marian | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Raducu Aurelian, Manolescu Daniela, Dan Vorovenci | 62.00 | I | A |
2 | David | Teodora | Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești | 9 | Popescu Iuliana | 58.00 | II | CN |
3 | Ștefan | Marian Ionel | Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș | 9 | Mazilescu Georgian | 52.00 | III | CN |
4 | Bangală | George Adrian | Liceul Tehnologic "Ferdinand I" Curtea de Argeș | 9 | Neagoe Aurelia | 49.00 | Mențiune | CN |
5 | Gavrilă | Eduard-Andrei | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | 9 | Florea Laura | 48.00 | Mențiune | CN |
6 | Dumitrescu | Nicolle-Alexandra | Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești | 9 | Enache Nicoleta | 45.00 | Mențiune | CN |
7 | Safta | George Alexandru | Liceul Teoretic "Dan Barbilian" Câmpulung | 9 | Hîrtiescu Gratiela-Cristina | 45.00 | Mențiune | CN |
8 | Dinu | Maria Cătălina | Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești | 9 | Popescu Iuliana | 44.00 | Mențiune | CN |
9 | Frâncu | Augustin Andrei | Liceul Tehnologic "Ferdinand I" Curtea de Argeș | 9 | Neagoe Aurelia | 44.00 | Mențiune | CN |
10 | Ștefan | Mihai | Liceul Teoretic "Dan Barbilian" Câmpulung | 9 | Hîrtiescu Grațiela-Cristina | 43.00 | Mențiune | CN |
11 | Fulger | Andrei-Iulian | Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni | 9 | Hăbuc Ștefăniță | 42.00 | Mențiune | CN |
12 | Radu | Mihaela Alexandra | Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung | 9 | Tatulea Maria | 40.00 | Mențiune | CN |
13 | Ungureanu | Bianca-Elena | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | 9 | Florea Laura | 35.00 | P | |
14 | Coleașă | George Alexandru | Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești | 9 | Oprea Adriana | 33.00 | P | |
15 | Crăciun | Andrei | Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești | 9 | Voica Adrian | 32.00 | P | |
16 | Rusu | Luca | Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești | 9 | Oprea Adriana | 32.00 | P | |
17 | Cercelaru | Florin Cristian | Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești | 9 | Radu Nicoleta | 31.00 | P | |
18 | Ilie | Teodora Elena | Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești | 9 | Popescu Iuliana | 30.00 | P | |
19 | Duta | Alexandra Gabriela | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Raducu Aurelian, Manolescu Daniela | 29.00 | P | |
20 | Câtea | Cezar Andrei | Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung | 9 | Tătulea Maria | 28.00 | P | |
21 | Petre | Iasmina Ana-Maria | Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești | 9 | Radu Nicoleta | 28.00 | P | |
22 | Scarlatescu | Ionut Cristian | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Nicula Simona | 28.00 | P | |
23 | Mierla | Cristian | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Manolescu Daniela, Vorovenci Daniel | 27.00 | P | |
24 | Vilcu | Valentin | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Nicula Simona | 27.00 | P | |
25 | Burcea | Clara Gabriela | Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești | 9 | Radu Nicoleta | 26.00 | P | |
26 | Șimonescu Diaconu | Sebastian Matei | Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești | 9 | Oprea Adriana | 26.00 | P | |
27 | Sinca | Alexandru Nicușor | Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș | 9 | Mazilescu Georgian | 24.00 | P | |
28 | Dobrescu | Alexandru Valentin | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | 9 | Ciocan Georgeta | 23.00 | P | |
29 | Bratu | Sebastian | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Nicula Simona | 21.00 | P | |
30 | Raicu | Bianca-Elena | Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești | 9 | Enache Nicoleta | 21.00 | P | |
31 | Udroiu | Bianca Georgiana | Liceul Teoretic Ion Cantacuzino Pitești | 9 | Enescu Catalina | 21.00 | P | |
32 | Duțescu | Marian Ovidiu | Liceul Teoretic Ion Cantacuzino Pitești | 9 | Enescu Catalina | 18.00 | P | |
33 | Pițigoi | Antonia Rebeca | Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești | 9 | Oprea Adriana | 16.00 | P | |
34 | Preda | Andrei Cătălin | Liceul Tehnologic "Ferdinand I" Curtea de Argeș | 9 | Neagoe Aurelia | 16.00 | P | |
35 | Ciobanu | Alin Valentin | Liceul Teoretic Ion Cantacuzino Pitești | 9 | Enescu Catalina | 13.00 | P | |
36 | Bărbieru | Andra-Florina | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | 9 | Popa Eliza | 10.00 | P | |
37 | Leanca | Gabriel-Alexandru | Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești | 9 | Radu Nicoleta | 10.00 | P | |
38 | Mihancea | Vlad | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Manolescu Daniela, Vorovenci Daniel | 10.00 | P | |
39 | Vîlnoiu | David-Ştefan | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | 9 | Popa Eliza | 10.00 | P | |
40 | Grămadă | Ioana Maria | Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș | 9 | Mazilescu Georgian | 9.00 | P | |
41 | Paduraru | Alexandru | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Manolescu Daniela, Matei Manuel | 7.00 | P | |
42 | Mocioc | Iuliana Ileana | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | 9 | Popa Eliza | 3.00 | P | |
43 | Ghilencea | Mihail | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Nicula Simona | 0.00 | R | |
44 | Năstase | Maria-Magdalena | Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești | 9 | Enache Nicoleta | 0.00 | R | |
45 | Podasca | David | Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești | 9 | Voica Adrian | 0.00 | R | |
46 | Serban | Andreea | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | 9 | Manolescu Daniela, Vorovenci Daniel | 0.00 | R | |
47 | Voicu | Andreea Florina | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | 9 | Popa Eliza | 0.00 | R |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |