Utilizator neautentificat - 28-03-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
București sector 3 | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PISO | MARCUS-ADRIAN | COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT | 9 | VÎLCIU MARILENA | 69.00 | A | |
2 | DARABAN | ANTONIE | LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN | 9 | COSMIN-DRAGOS VACARESCU | 53.00 | CN | |
3 | TUDUR | RAREȘ | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | EUGENIA BOBOC | 45.00 | CN | |
4 | MOCANU | ALEXANDRA RALUCA | COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT | 9 | VÎLCIU MARILENA | 42.00 | CN | |
5 | RADU | IOANA ALEXANDRA | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | CAZACU NINA | 38.00 | P | |
6 | RUS | SERGIU BOGDAN | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | EUGENIA BOBOC | 37.00 | P | |
7 | NASTASĂ | TEODORA | COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT | 9 | VÎLCIU MARILENA | 36.00 | P | |
8 | PETRESCU | SABINA IOANA | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | CAZACU NINA | 35.00 | P | |
9 | ZAHARIA | NICUŞOR ALEXANDRU | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | EUGENIA BOBOC | 35.00 | P | |
10 | STÂNGACIU | LOREDANA ANDREEA | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | EUGENIA BOBOC | 33.00 | P | |
11 | CODREANU | SABIN VLAD | COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT | 9 | LAMBRINOC LAURENȚIU | 32.00 | P | |
12 | IVANCIU | COSMIN DIMITRIE | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | ALEXANDRU STEFAN | 32.00 | P | |
13 | MIHAI | CĂTĂLIN-ALEXANDRU | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | ALEXANDRU STEFAN | 31.00 | P | |
14 | DUMITRACHE | RĂZVAN-IONUȚ | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | ALEXANDRU STEFAN | 28.00 | P | |
15 | VASILACHE | ROBERT ŞTEFAN | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | EUGENIA BOBOC | 28.00 | P | |
16 | BURDUF | MĂDĂLINA - CLAUDIA | LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI | 9 | DOINA-LAVINIA PREDA | 27.00 | P | |
17 | PREDOI | RADU ȘTEFAN | LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI | 9 | DOINA-LAVINIA PREDA | 26.00 | P | |
18 | VIDEANU | ROBERT CRISTIAN | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | EUGENIA BOBOC | 25.00 | P | |
19 | STANCU | ALEXANDRU IONUȚ | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | ALEXANDRU STEFAN, TODIRIȚE IZABELA | 24.00 | P | |
20 | GHERGHINA | ADRIAN | LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN | 9 | COSMIN-DRAGOS VACARESCU | 17.00 | P | |
21 | CUJBĂ | MARIUS | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | ALEXANDRU STEFAN | 15.00 | P | |
22 | GHEORGHE | DAVID-MARCO | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | ALEXANDRU STEFAN | 14.00 | P | |
23 | NICULAE | TEODOR GABRIEL | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | ALEXANDRU STEFAN | 13.00 | P | |
24 | CAZACU | ȘTEFAN | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | 9 | EUGENIA BOBOC | 8.00 | P | |
25 | DILMAC | CEMIL ANDREI | LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI | 9 | TRAVACI FERHAT | 0.00 | R | |
26 | HARTENIS | THEIA-CRISTINA-SOFIA | COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT | 9 | VÎLCIU MARILENA | 0.00 | R | |
27 | MATEI | DANIEL LUCA | LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI | 9 | TRAVACI FERHAT | 0.00 | R | |
28 | NICOLA | EDUARD GEORGE | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | TODIRIȚE IZABELA, ALEXANDRU STEFAN | 0.00 | R | |
29 | PETRE | DAVID GABRIEL | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | 9 | TODIRIȚE IZABELA, ALEXANDRU STEFAN | 0.00 | R | |
30 | TOMA | MIHAI ALEXANDRU | LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN | 9 | COSMIN-DRAGOS VACARESCU | 0.00 | R | |
31 | VISOIU | MIHNEA THEODOR | LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI | 9 | TRAVACI FERHAT | 0.00 | R |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |