Utilizator neautentificat - 29-03-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Buzău | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ion | Bogdan Gabriel | Liceul de Arte „Margareta Sterian” Buzău | 9 | Iancu Mihaela | 50.00 | I | A |
2 | Sandu | Andrei Iulian | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | 9 | Draghia Emese | 49.00 | II | CN |
3 | Baraboi | Elena | Liceul de Arte „Margareta Sterian” Buzău | 9 | Iancu Mihaela | 45.00 | III | CN |
4 | Serb | Razvan-Gabriel | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | 9 | Tache Rozica-Maria | 43.00 | M | CN |
5 | Popină | Alex Cosmin | Liceul de Arte „Margareta Sterian” Buzău | 9 | Iancu Mihaela | 42.00 | M | CN |
6 | Jercan | Razvan | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | 9 | MILEA GABRIELA STEFANIA | 39.00 | M | P |
7 | Pavel | Vladut Alexandru | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | 9 | Draghia Emese | 37.00 | M | P |
8 | ISTRATE | ROTARU ALEXANDRA | C.N ."MIHAI EMINESCU" | 9 | CHIRIAC CORINA | 35.00 | P | |
9 | Iuga | Roxana Elena | Liceul de Arte „Margareta Sterian” Buzău | 9 | Iancu Mihaela | 35.00 | P | |
10 | Cîrcei | Sebastian-Andrei | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | 9 | Voicu Amalia Diana | 34.00 | P | |
11 | Constantin | Gabriel | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | 9 | MILEA GABRIELA STEFANIA | 34.00 | P | |
12 | Ionita | Laurentiu Iulian | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | 9 | Cristache Cristina | 33.00 | P | |
13 | Limisca | Alexandru | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | 9 | MILEA GABRIELA STEFANIA | 32.00 | P | |
14 | Iancu | Andrei-Vlad | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | 9 | Tache Rozica-Maria | 31.00 | P | |
15 | ANDREIU | ALEXANDRU DANIEL | LICEUL TEORETIC RADU VLĂDESCU | 9 | LEICA DOINA ELENA | 30.00 | P | |
16 | Coles | Maria-Teodora | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | 9 | Tache Rozica-Maria | 29.00 | P | |
17 | Cristea | Mihai Madalin | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | 9 | Draghia Emese | 24.00 | P | |
18 | BURLACU | RĂZVAN | LICEUL TEORETIC RADU VLĂDESCU | 9 | LEICA DOINA ELENA | 23.00 | P | |
19 | Dăneț | Eduard Sebastian | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | 9 | Gavrila Stefan | 21.00 | P | |
20 | Sorescu | Alexandru | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | 9 | MILEA GABRIELA STEFANIA | 21.00 | P | |
21 | CĂLIN | MIHAI GABRIEL | LICEUL TEORETIC RADU VLĂDESCU | 9 | LEICA DOINA ELENA | 19.00 | P | |
22 | Hoater | Alexandru | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | 9 | Tache Rozica-Maria | 19.00 | P | |
23 | Toma | Catalina Ana-Maria | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | 9 | Tache Rozica-Maria | 18.00 | P | |
24 | Ene | Bianca Roxana | Liceul de Arte „Margareta Sterian” Buzău | 9 | Iancu Mihaela | 17.00 | P | |
25 | MINOIU | ADRIAN NICOLAE | LICEUL TEORETIC RADU VLĂDESCU | 9 | LEICA DOINA ELENA | 17.00 | P | |
26 | Mocanu | David | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | 9 | MILEA GABRIELA STEFANIA | 17.00 | P | |
27 | Sin | Andrei Vlad | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | 9 | Gavrila Stefan | 12.00 | P | |
28 | Dinu | Ioan Alexandru | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | 9 | Avram Luiza | 3.00 | P | |
29 | BEGU | COSTINA ANDREEA | LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU | 9 | MUNTEANU ADRIAN | 0.00 | P | |
30 | CRĂCIUNICĂ | GABRIEL VALENTIN | LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU | 9 | MUNTEANU ADRIAN | 0.00 | P |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |