Utilizator neautentificat - 29-03-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Covasna | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sándor | László-Márk | Colegiul Național "Székely Mikó" | 9 | Iakab Tibor | 56.00 | I | A |
2 | Szász | Nimród Imre | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | 9 | Léstyán Sándor | 47.00 | II | CN |
3 | Szőcs | Karola | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | 9 | Léstyán Sándor | 46.00 | III | CN |
4 | Jánó | Janka Anita | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | 9 | Léstyán Sándor | 45.00 | M | CN |
5 | Adumitroaie | Alexandru Adrian | Colegiul Național "Mihai Viteazul" | 9 | Τörök Adél | 43.00 | M | CN |
6 | Nagy | Dezső | Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" | 9 | Molnár János | 42.00 | M | CN |
7 | Gábry | Barna-Zsolt | Liceul Tehnologic "Puskás Tivadar" | 9 | Veres Gabriella | 38.00 | M | P |
8 | Beder | Máté | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | 9 | Léstyán Sándor | 37.00 | M | P |
9 | Ticușan | Cristian | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | 9 | Neșa Alin | 37.00 | M | P |
10 | Fejér | Ákos | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | 9 | Léstyán Sándor | 36.00 | P | |
11 | Fandel | Sorin | Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" | 9 | Molnár János | 35.00 | P | |
12 | Szász | Ferenc-Lóránd | Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" | 9 | Molnár János | 35.00 | P | |
13 | Proț | Cosmin Ioan | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | 9 | Popica Silviu / Neșa Alin | 34.00 | P | |
14 | Tóth | Tamás | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | 9 | Sleghel Izabella | 34.00 | P | |
15 | Jánó | Hunor | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | 9 | Miklós József | 32.00 | P | |
16 | Nagy Rozsnyai | Balázs | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | 9 | Léstyán Sándor | 32.00 | P | |
17 | Ravasz | András-Zoltán | Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" | 9 | Molnár János | 31.00 | P | |
18 | Brătulescu | Adrian Florin | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | 9 | Neșa Alin | 28.00 | P | |
19 | Király | Zsombor | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | 9 | Miklós József | 28.00 | P | |
20 | Marti | Andrea | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | 9 | Miklós József | 21.00 | P | |
21 | Popica | Ștefania | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | 9 | Popica Silviu / Neșa Alin | 21.00 | P | |
22 | Szekely | Kalman Adrian | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | 9 | Neșa Alin | 21.00 | P | |
23 | Sebestyén | Lászlo-Szabolcs | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | 9 | Miklós József | 19.00 | P | |
24 | Barabás | Csaba | Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" | 9 | Babos László | 18.00 | P | |
25 | Wolff | Richárd | Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" | 9 | Babos László | 17.00 | P | |
26 | Rechimciuc | Dionisie | Colegiul Național "Mihai Viteazul" | 9 | Τörök Adél | 14.00 | P | |
27 | Bende | László | Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" | 9 | Szabó Levente | 12.00 | P | |
28 | Bende | Bence | Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" | 9 | Babos László | 7.00 | P | |
29 | Bodó-Czerék | Bence | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | 9 | Sleghel Izabella | 0.00 | R | |
30 | Boros | Antal | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | 9 | Sleghel Izabella | 0.00 | R | |
31 | Gocz | Norbert | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | 9 | Sleghel Izabella | 0.00 | R | |
32 | Kádár | Ákos-Gergő | Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" | 9 | Babos László | 0.00 | R | |
33 | Luffy | Ákos | Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" | 9 | Babos László | 0.00 | R | |
34 | Molnár | Hunor | Liceul Tehnologic "Puskás Tivadar" | 9 | Veres Gabriella | 0.00 | R | |
35 | Paizs | Ákos | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | 9 | Sleghel Izabella | 0.00 | R | |
36 | Vajna | Zsolt | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | 9 | Sleghel Izabella | 0.00 | R | |
37 | Vida | Tamás | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | 9 | Sleghel Izabella | 0.00 | R |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |