Utilizator neautentificat - 19-04-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Suceava | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SFICHI | Alin | Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuți | 9 | Coajă Gabriela | 80.00 | A | |
2 | FELEȘCO | Robert Valentin | Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret | 9 | Melniciuc Maria | 64.00 | CN | |
3 | REGUȘ | Albert | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Buliga Tiberiu Ioan, Ștefănescu Narcisa-Daniela | 61.00 | CN | |
4 | CRUȚI | Andrei Marian | Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuți | 9 | Lăzărescu Antoneta | 57.00 | CN | |
5 | STERCIUC | George Gabriel | Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret | 9 | Melniciuc Maria | 55.00 | CN | |
6 | COJOCARIU | Matei | Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuți | 9 | Lăzărescu Antoneta | 54.00 | CN | |
7 | DANEA | Enead | CN Petru Rares din Suceava | 9 | Narcisa Stefanescu | 54.00 | CN | |
8 | URSULEAN | Ioana Maria | Colegiul Tehnic Radauti | 9 | Ciubotaru Georgeta Victoria | 53.00 | CN | |
9 | ALBOTĂ | Damian | Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Gim Lavinia | 51.00 | CN | |
10 | BARNEA | Matei | Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuți | 9 | Coajă Gabriela | 51.00 | CN | |
11 | CUJBOAIE | Matei Petru | Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” | 9 | Măgurean Marius | 51.00 | CN | |
12 | NYISZTOR | Sebastian | Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” | 9 | Mariuc Florin | 50.00 | CN | |
13 | TODICĂ | Bogdan | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Filip Dimitrie | 49.00 | CN | |
14 | GĂLĂȚEANU | Octavian | CN Petru Rares din Suceava | 9 | Tiberiu Socaciu | 48.00 | CN | |
15 | PETROVICI | Andrei Amfilofie | Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret | 9 | Melniciuc Maria | 45.00 | CN | |
16 | DUMITRIU | Andrei | CN Petru Rares din Suceava | 9 | Tiberiu Socaciu | 44.00 | CN | |
17 | POJOGA | Iosua | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Ștefănescu Narcisa-Daniela , Buliga Tiberiu Ioan | 43.00 | CN | |
18 | PITIC | Gabriel | Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus | 9 | Cîrdei Traian | 42.00 | CN | |
19 | ȘUTU | Emma-Maria | Colegiul Silvic "Bucovina", Câmpulung Moldovenesc | 9 | Debren Violeta | 42.00 | CN | |
20 | DEDU | Radu | Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret | 9 | Olar Aspazia | 38.00 | P | |
21 | NEGRU | Rareș | Colegiul "Vasile Lovinescu", Fălticeni | 9 | Acatrinei-Vasiliu Cristinel | 38.00 | P | |
22 | SEMENIUC | Andrei Gabriel | Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava | 9 | Rebenciuc Simona | 38.00 | P | |
23 | DAVIDEAN | Alexandra-Andreea | Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret | 9 | Olar Aspazia | 31.00 | P | |
24 | UNGUREANU | Bogdan | CT Al. I. Cuza Suceava | 9 | Macovei Cristina | 28.00 | P | |
25 | IORDACHE | Răzvan Dumitru | Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Gim Lavinia | 27.00 | P | |
26 | MITROFAN | Liviu | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Ștefănescu Narcisa-Daniela , Buliga Tiberiu Ioan | 25.00 | P | |
27 | GHEORGHE | Diana | CN Petru Rares din Suceava | 9 | Tiberiu Socaciu | 24.00 | P | |
28 | PETRAȘUC | Ana | Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", Suceava | 9 | Brădățan Claudița | 24.00 | P | |
29 | SAVA | George | Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului | 9 | Hojbotă Rodica | 23.00 | P | |
30 | CIOCAN | Felicia | Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", Suceava | 9 | Brădățan Claudița | 22.00 | P | |
31 | PÎSLARI | Ion | Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" Fălticeni | 9 | Murărescu Simona-Maricica, Dumitriu Bogdan | 22.00 | P | |
32 | MAGADAN | Alexandru | Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” | 9 | Măgurean Marius | 19.00 | P | |
33 | ANDRIEȘ | Alexandru | Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” | 9 | Mariuc Florin | 17.00 | P | |
34 | CIOMAG | Tudor | Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", Suceava | 9 | Brădățan Claudița | 17.00 | P | |
35 | MACAVEI | Bogdan | Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului | 9 | Hojbotă Rodica | 17.00 | P | |
36 | LUPU | Stefan | CN Petru Rares din Suceava | 9 | Tiberiu Socaciu | 15.00 | P | |
37 | LAINO V. | Emanuel | Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", Suceava | 9 | Foit Ecaterina Daniela | 8.00 | P | |
38 | CIUTAC | Sabina | Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", Suceava | 9 | Brădățan Claudița | 7.00 | P | |
39 | BĂEȘANU | Andreea | Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" Fălticeni | 9 | Murărescu Simona-Maricica, Dumitriu Bogdan | 5.00 | P | |
40 | GRIGORICIUC | Iulian | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Gavrilovici Zînica, Hrișcă Silvia Steluța | 0.00 | R |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |