Utilizator neautentificat - 28-03-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Vâlcea | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Popescu | Teodor | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 56.00 | Premiul I | A |
2 | Dumitrașcu | Tudor | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria Magdalena | 51.00 | Premiul II | CN |
3 | Chiriță | Ioan David | Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea | 9 | Țenea Codruța | 47.00 | Premiul III | CN |
4 | Lăzărescu | Vlad | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta | 46.00 | Mentiune | CN |
5 | Peptine | Ianis Daniel | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 42.00 | Mentiune | CN |
6 | Marina | Ion Damian | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 41.00 | Mentiune | CN |
7 | Popescu | Eduard Andrei | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 41.00 | Mentiune | CN |
8 | Florea | Larisa Elena | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Loghin Mălina, Arisanu Ana-Maria | 40.00 | Mentiune | CN |
9 | Vasilescu | Mihai | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria Magdalena | 40.00 | Mentiune | CN |
10 | Călin | Dumitru Adrian | Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea | 9 | Țenea Codruța | 38.00 | P | |
11 | Ștefănescu | Dragoș Sebastian | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 38.00 | P | |
12 | Ionescu | Maria-Magdalena | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Loghin Mălina, Arisanu Ana-Maria | 33.00 | P | |
13 | Vasile | Darius Andrei | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta | 29.00 | P | |
14 | Băiașu | Valentin | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria Magdalena | 26.00 | P | |
15 | Avram | Alexandru | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Enciu Elena Aneta | 22.00 | P | |
16 | Barbu | Andrei Teodor | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Loghin Mălina, Arisanu Ana-Maria | 22.00 | P | |
17 | Mişchiu | Loredana | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Enciu Elena Aneta | 22.00 | P | |
18 | Nițu | Tudor Andrei | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Loghin Mălina, Arisanu Ana-Maria | 20.00 | P | |
19 | Iordache | Ionuț Alexandru | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâ | 9 | Loghin Mălina, Arișanu Ana-Maria | 19.00 | P | |
20 | Brabete | Alexandru | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria Magdalena | 15.00 | P | |
21 | Melinte | Darius | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Loghin Mălina, Arisanu Ana-Maria | 13.00 | P | |
22 | Ghinea | Radu | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Loghin Mălina, Arisanu Ana-Maria | 4.00 | P | |
23 | Crețariu | Antonio Marian | Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea | 9 | Țenea Codruța | 0.00 | R | |
24 | Diţoiu | David | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Enciu Elena Aneta | 0.00 | R | |
25 | Ionescu | Ştefan | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Enciu Elena Aneta | 0.00 | R | |
26 | Năfliu | Ştefania | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Enciu Elena Aneta | 0.00 | R | |
27 | Toader | Codruţ | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Enciu Elena Aneta | 0.00 | R |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |