O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Galați | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRADEA | DENIS ALEX | COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TECUCI | 9 | TOPA ROBERT | 77.00 | Calificat | |
2 | DOGARU | ALEXANDRU | COLEGIUL NATIONAL “VASILE ALECSANDRI” | 9 | IORDACHI LIZETA MIHAELA | 73.00 | ||
3 | STRATULAT | MIHNEA SEBASTIAN | COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" | 9 | STRATULAT DANIELA | 73.00 | ||
4 | HOMNER | DRAGOȘ | COLEGIUL NATIONAL “VASILE ALECSANDRI” | 9 | DAU LILIANA | 70.00 | ||
5 | ILIE | ȘTEFAN | COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" | 9 | STRATULAT DANIELA | 69.00 | ||
6 | TOMA | CRISTIAN ALEXANDRU | OLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TECUCI | 9 | TOPA ROBERT | 66.00 | ||
7 | OPRISAN | CATALIN | LICEUL TEORETIC "DUNĂREA" | 9 | ZELD JENICA | 60.00 | ||
8 | RACOVITA | ANDRA | COLEGIUL NATIONAL “VASILE ALECSANDRI” | 9 | IORDACHI LIZETA MIHAELA | 58.00 | ||
9 | DRAGOMIR | VALENTIN ROBERTO | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAIL KOGĂLNICEANU" | 9 | LĂZĂRESCU ANDREEA - MONICA | 57.00 | ||
10 | PALADE | ANDREI COSTEL | COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU" | 9 | STAN MARIA | 57.00 | ||
11 | TRIFAN | CIPRIAN VASILE | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAIL KOGĂLNICEANU" | 9 | LĂZĂRESCU ANDREEA - MONICA | 53.00 | ||
12 | STANCIU | RAZVAN | COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" | 9 | DINU ELENA | 52.00 | ||
13 | DOBRE | IASMINA | COLEGIUL NATIONAL “VASILE ALECSANDRI” | 9 | IORDACHI LIZETA MIHAELA | 51.00 | ||
14 | CIRCOTA | LUIGI GEORGE | COLEGIUL NAȚIONAL ”AL.I.CUZA” | 9 | ILIE DANIELA | 48.00 | ||
15 | IORDACHE | RAZVAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”AL.I.CUZA” | 9 | ILIE DANIELA | 47.00 | ||
16 | STELEA | ALEXANDRU | LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" | 9 | PANA LENUTA | 47.00 | ||
17 | PĂUNOIU | ALINA | COLEGIUL NATIONAL “VASILE ALECSANDRI” | 9 | IORDACHI LIZETA MIHAELA | 46.00 | ||
18 | DRĂGAN | MARCEL IONUȚ | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAIL KOGĂLNICEANU" | 9 | LĂZĂRESCU ANDREEA - MONICA | 45.00 | ||
19 | FLOREA | ROXANA | LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" | 9 | IVAN MARIANA | 44.00 | ||
20 | TROACA | ANCA | LICEUL TEORETIC "DUNĂREA" | 9 | BIBICU DORIN | 44.00 | ||
21 | BRATU | DRAGOS | COLEGIUL NATIONAL “VASILE ALECSANDRI” | 9 | IORDACHI LIZETA MIHAELA | 40.00 | ||
22 | PETREA | ADRIAN CĂTĂLIN | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAIL KOGĂLNICEANU" | 9 | LĂZĂRESCU ANDREEA - MONICA | 40.00 | ||
23 | MIRICĂ | SERGIU | COLEGIUL NATIONAL “VASILE ALECSANDRI” | 9 | DAU LILIANA | 39.00 | ||
24 | BUBOI | MARIUS | COLEGIUL NAȚIONAL ”AL.I.CUZA” | 9 | ILIE DANIELA | 38.00 | ||
25 | MIRON | IRINA FLORINA | LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN" | 9 | MATIEVICI GETA | 37.00 | ||
26 | HOGAS | SILVIU | COLEGIUL NAȚIONAL ”AL.I.CUZA” | 9 | ILIE DANIELA | 26.00 | ||
27 | COMANESCU | GEORGE | COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU" | 9 | STAN MARIA | 18.00 | ||
28 | Danila | Cosmin | CTRN | 9 | Stan Maria | 0.00 | ||
29 | HĂULICĂ | CRISTIAN | LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" | 9 | LĂZĂRESCU ANDREEA MONICA | 0.00 | ||
30 | POPA | FLORENTIN | LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" | 9 | LĂZĂRESCU ANDREEA MONICA | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |