O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Gorj | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pîrvuleț | Mihai Dumitru | Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu Tg Jiu | 9 | Manică Andreea Runceanu Mihaela | 80.00 | I | Calificat |
2 | Bulimac | Radu Mihai | Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu Tg Jiu | 9 | Șendroiu Denisa Bulimac Simona | 70.00 | II | |
3 | Necșoiu | Robert Emanoil | Liceul Tehnologic Turceni | 9 | Vlad Mioara | 70.00 | II | |
4 | Daminescu | Mihai Adrian | Colegiul Național Spiru Haret Tg Jiu | 9 | Dabelea Delia | 62.00 | III | |
5 | Ioana | Daniela | Colegiul National ,,Tudor Vladimirescu | 9 | Dabelea Oana | 60.00 | ||
6 | Chesnoiu | Natalia Elena | Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu Tg Jiu | 9 | Șendroiu Denisa Preoteasa Carmen | 57.00 | ||
7 | Zorilă | Ionuț | Colegiul Național ”Tudor Arghezi ” Tg. Cărbunești | 9 | Popescu Corina | 56.00 | ||
8 | Condescu | Silviu Marian | Colegiul Național Spiru Haret Tg Jiu | 9 | Dabelea Delia | 54.00 | ||
9 | Para | Bianca Andreea | Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu Tg Jiu | 9 | Manică Andreea Runceanu Mihaela | 47.00 | ||
10 | Eftenoiu | Antonius | Colegiul Național Spiru Haret Tg Jiu | 9 | Tătaru Mihaela | 46.00 | ||
11 | Deaconescu | Ovidiu-Ion | Liceul Teoretic Novaci | 9 | Tarfulea Georgiana | 43.00 | ||
12 | Văduva-Lăpădătescu | Norbert-Vasile | Liceul cu Program Sportiv | 9 | Popovici Liana | 42.00 | ||
13 | Nistorescu | Vasile | Liceul Tehnologic ,,Constantin Brâncuși,, Peștișani | 9 | Argint Daniela | 41.00 | ||
14 | TOADER | IONUȚ | Colegiul Tehnic „ General Gheorghe Magheru ” | 9 | LUȚARU IULIA | 37.00 | ||
15 | BĂLAN | CĂTĂLIN | Liceul Tehnologic Ticleni | 9 | Calota Adriana, Istrate Mihai | 33.00 | ||
16 | MĂRGINEANU | LUCIAN | Liceul Tehnologic Ticleni | 9 | Calota Adriana, Istrate Mihai | 33.00 | ||
17 | Tobescu | Adrian | Colegiul National ,,Tudor Vladimirescu | 9 | Dabelea Oana | 31.00 | ||
18 | Mrejeru | Constantin Iulian | Liceul cu Program Sportiv | 9 | Popovici Liana | 28.00 | ||
19 | BEȘTEA | IRINA GABRIELA | Colegiul Tehnic nr. 2 | 9 | Antonie Oana | 19.00 | ||
20 | Richiter | Alexandru - Petrișor | Liceul Tehnologic ,,Constantin Brâncuși,, Peștișani | 9 | Argint Daniela | 19.00 | ||
21 | Purdă | Alexandra | Colegiul Național ”Tudor Arghezi ” Tg. Cărbunești | 9 | Pera Mihaela | 16.00 | ||
22 | ȘANDRU | ROBERTO | Colegiul Tehnic nr. 2 | 9 | Antonie Oana | 10.00 | ||
23 | Ratoiu | Ion-Denis | Colegiul Tehnic ”Henri Coandă” Târgu Jiu | 9 | Bogdan Maria-Mihaela | 5.00 | ||
24 | HÂRCEANU | PĂUNA MARIA | C. T. MĂTĂSARI | 9 | SĂCEANU ION, NEGOMIREANU CLAUDIU | 2.00 | ||
25 | Dochian | Alexandru Adrian | CNGC-Motru | 9 | Ciocan Natalia | 0.00 | ||
26 | MANOLACHI | ALIN | Liceul Tehnologic Ticleni | 9 | Calota Adriana, Istrate Mihai | 0.00 | ||
27 | Militaru | Diana | Colegiul Național Spiru Haret Tg Jiu | 9 | Tătaru Mihaela | 0.00 | ||
28 | Vadvan | Gabriel-Cosmin | Colegiul Tehnic ”Henri Coandă” Târgu Jiu | 9 | Bogdan Maria-Mihaela | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |