O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Neamț | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vasiliu | Ana | Colegiul Național ”Ștefan cel Mare”, Orașul Tîrgu-Neamț | 9 | Cracană Ioan | 71.00 | I | Calificat |
2 | Mihalcea | Leonard-Nicolae | Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Mariana Mindru | 70.00 | II | |
3 | Petrescu | Andrei | Colegiul Naţional ”Petru Rareş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Dunăre Mihaela | 69.00 | III | |
4 | Afloarei | Alexandru-Gabriel | Colegiul Naţional ”Petru Rareş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Olaru Liviu-Constantin | 68.00 | Mențiune | |
5 | Porcescu | Ion | Colegiul Tehnic ”Danubiana”, Municipiul Roman | 9 | Gorun Celilia | 68.00 | Mențiune | |
6 | Focșăneanu | Mihail-Olivian | Colegiul Naţional ”Calistrat Hogaş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Mariana Mîndru | 67.00 | Mențiune | |
7 | Manolache | Gabriel-Ionuţ | Colegiul Național ”Ștefan cel Mare”, Orașul Tîrgu-Neamț | 9 | Achirei Marian | 66.00 | Mențiune | |
8 | Toderică | Bogdan-Mihai | Colegiul Naţional ”Roman Vodă”, Municipiul Roman | 9 | Gherca Magda | 66.00 | Mențiune | |
9 | Macovei | Ioan-Mihail | Colegiul Național ”Ștefan cel Mare”, Orașul Tîrgu-Neamț | 9 | Airinei Ana - Maria | 62.00 | Mențiune | |
10 | Nechita | Răzvan-Sebastian | Colegiul Naţional ”Roman Vodă”, Municipiul Roman | 9 | Gherca Magda | 58.00 | Mențiune | |
11 | Bornac | Vlad | Colegiul Naţional ”Calistrat Hogaş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Nadia Cîrcu | 57.00 | Mențiune | |
12 | Mărtinaş | Fabian-Adelin | Colegiul Naţional ”Roman Vodă”, Municipiul Roman | 9 | Danci Nicoleta | 57.00 | Mențiune | |
13 | Aron | Radu | Colegiul Național ”Ștefan cel Mare”, Orașul Tîrgu-Neamț | 9 | Airinei Ana - Maria | 55.00 | Mențiune | |
14 | Cincă | Adrian | Colegiul Naţional ”Petru Rareş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Dunăre Mihaela | 55.00 | Mențiune | |
15 | Pătrăuceanu | Andrei-Ionuț | Colegiul Naţional ”Roman Vodă”, Municipiul Roman | 9 | Gherca Magda | 55.00 | Mențiune | |
16 | Apucăloaiei | Gabriel | Liceul ”Vasile Conta”, Orașul Tîrgu-Neamț | 9 | Achirei Marian | 53.00 | Mențiune | |
17 | Iovu | Oana-Călina | Colegiul Naţional ”Petru Rareş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Olaru Liviu-Constantin | 52.00 | Mențiune | |
18 | Ilisei | Elena-Denisa | Colegiul Naţional ”Calistrat Hogaş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Mariana Mîndru | 51.00 | Mențiune | |
19 | Burlacu | Diana-Elena | Colegiul Naţional ”Calistrat Hogaş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Mariana Mîndru | 50.00 | Mențiune | |
20 | Lorenț | Camil-Silviu | Liceul Teoretic ”Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani | 9 | Lilioara Cojan | 50.00 | Mențiune | |
21 | Sîrbu | Robert-George | Liceul Teoretic ”Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani | 9 | Lilioara Cojan | 50.00 | Mențiune | |
22 | Apetrei | George-Valentin | Colegiul Naţional ”Roman Vodă”, Municipiul Roman | 9 | Danci Nicoleta | 49.00 | ||
23 | Grigore | Pavel | Colegiul Tehnic ”Danubiana”, Municipiul Roman | 9 | Gorun Celilia | 48.00 | ||
24 | Murariu | Alexandra | Colegiul Tehnic ”Danubiana”, Municipiul Roman | 9 | Gorun Celilia | 48.00 | ||
25 | Cojocaru | Ionuţ-Cătălin | Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Ana Mititelu | 47.00 | ||
26 | Aniţei | Maria-Lorena | Liceul ”Vasile Conta”, Orașul Tîrgu-Neamț | 9 | Achirei Marian | 46.00 | ||
27 | Lungu | Cezar-Sebastian | Liceul Tehnologic Economic - Administrativ, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Cretu Luminita | 46.00 | ||
28 | Achirei | Maria | Colegiul Național ”Ștefan cel Mare”, Orașul Tîrgu-Neamț | 9 | Achirei Marian | 43.00 | ||
29 | Herdeş | Sergiu-Petru | Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Ana Mititelu | 40.00 | ||
30 | Ciobotariu | Iulia-Ioana | Colegiul Naţional ”Calistrat Hogaş”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Mariana Mîndru | 39.00 | ||
31 | Catană | Constantin-Eduard | Liceul Tehnologic „Gh. RusetRoznovanu”, Oraș Roznov | 9 | Alterescu Iulia-Cristina-Vandana | 37.00 | ||
32 | Zavate | Nicoleta-Andreea | Liceul Tehnologic Economic - Administrativ, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Cretu Luminita | 36.00 | ||
33 | Creţu | Bogdan-Antonio | Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Ana Mititelu | 35.00 | ||
34 | Antăl | Lucian-Antonel | Colegiul Tehnic ”Miron Costin”, Municipiul Roman | 9 | Dima Cristina | 34.00 | ||
35 | Diac | Cosmin-Alexandru | Liceul Teoretic ”Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani | 9 | Lilioara Cojan | 33.00 | ||
36 | Secăreanu | Emanuel | Colegiul Naţional ”Gheorghe Asachi”, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Magdalina Maria | 32.00 | ||
37 | Robu | Andrei-Antonio | Liceul Teoretic ”Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani | 9 | Lilioara Cojan | 31.00 | ||
38 | Ciocanel | Diana-Paraschiva | Liceul Tehnologic Economic - Administrativ, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Cretu Luminita | 23.00 | ||
39 | Stoian | Rafael | Liceul Tehnologic „Gh. RusetRoznovanu”, Oraș Roznov | 9 | Alterescu Iulia-Cristina-Vandana | 5.00 | ||
40 | Dorneanu | Eduard-Gabriel | Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Mariana Mindru | 0.00 | ||
41 | Nedelcu | Mihai-Vlad | Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ | 9 | Ana Mititelu | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |