O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Suceava | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andronache | Riccardo | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Gavrilovici Zînica, Ștefănescu Narcisa | 69.00 | Calificat | |
2 | Andronic | Tudor | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ududec Marius | 64.00 | ||
3 | Maciuc | Victor | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Daniela Narcisa | 63.00 | ||
4 | Grumăzescu | Dragoș | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Ilincăi Florin | 61.00 | ||
5 | Axinia | Razvan | Colegiul Vasile Lovinescu Fălticeni | 9 | Acatrinei-Vasiliu Cristinel | 59.00 | ||
6 | Gălățan D.F. | Tudor | Liceul Teoretic Ion Luca Vatra Dornei | 9 | Gim Lavinia | 59.00 | ||
7 | Amariei | Grigore-Flavian | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Filip Dimitrie | 58.00 | ||
8 | Balan | Marius Alexandru | Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului | 9 | Cicu Dorina | 54.00 | ||
9 | Bour | Mariana Alexandra | Colegiul Tehnic Laţcu Vodă Siret | 9 | Melniciuc Maria | 53.00 | ||
10 | Mitrea | Nicolae | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Gavrilovici Zînica, Ștefănescu Narcisa | 53.00 | ||
11 | Arseni | Adelina-Elena | Colegiul Vasile Lovinescu Fălticeni | 9 | Acatrinei-Vasiliu Cristinel | 51.00 | ||
12 | Şecman | Alexandru | Colegiul Tehnic Rădăuţi | 9 | Ciubotaru Georgeta Victoria | 48.00 | ||
13 | Abălașei | Andrei | C.N. Stefan cel Mare Suceava | 9 | Hatmanu Cristina-Mihaela | 47.00 | ||
14 | Chirilă | Alexandru | Liceul Tehnologic Ion Nistor, Vicovu de Sus | 9 | Galan Petrică | 47.00 | ||
15 | Stasi | Maria Cristina | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Daniela Narcisa | 47.00 | ||
16 | Gafencu | Denisa | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Gavrilovici Zînica, Ștefănescu Narcisa | 46.00 | ||
17 | Pascal | Vasile Marian | Colegiul ”Alexandru cel Bun” Gura Humorului | 9 | Cicu Dorina | 46.00 | ||
18 | Știrbu | Marius Gabriel | Colegiul Național de Informatică Spiru Haret | 9 | Tompea Viorel | 46.00 | ||
19 | Șurubariu | Andrei | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Gavrilovici Zînica, Ștefănescu Narcisa | 46.00 | ||
20 | Leonte | Mihai | CNM ȘTEFAN CEL MARE C-LUNG MOLD | 9 | POPESCU NICOLETA | 45.00 | ||
21 | Paşcu | Ioana | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Brădățan Claudița | 45.00 | ||
22 | Burghelea | Angelica Mariana | Colegiul Național de Informatică Spiru Haret | 9 | Rusu Dorin | 44.00 | ||
23 | Grosu | Silviu | Colegiul Național de Informatică Spiru Haret | 9 | Cojocariu Maria | 44.00 | ||
24 | Acsani | Victor | Colegiul National Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuţi | 9 | Strugariu Ciprian | 43.00 | ||
25 | Aelenei I. | Paul Eftimie | Liceul Teoretic Ion Luca Vatra Dornei | 9 | Gim Lavinia | 43.00 | ||
26 | Beilic | Sebastian | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 43.00 | ||
27 | Spînu | Claudiu-Ștefan | C.N. Stefan cel Mare Suceava | 9 | Petrișor Adrian | 42.00 | ||
28 | Grigoraş | Adelina | Colegiul Tehnic Laţcu Vodă Siret | 9 | Olar Aspazia | 41.00 | ||
29 | Hutanu | Cosmin Ionut | Colegiul Silvic Bucovina | 9 | Debren Violeta | 41.00 | ||
30 | Rotaru | Claudiu | Colegiul National Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuţi | 9 | Coajă Gabriela | 41.00 | ||
31 | Buraciuc | Mihai-Călin | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Popa Carmen | 40.00 | ||
32 | Cojocaru | Camelia | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 40.00 | ||
33 | Țugui | Vlad | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Ilincăi Florin | 40.00 | ||
34 | Beșleagă | Ștefan | Colegiul Tehnic Mihai Băcescu Fălticeni | 9 | Murărescu Simona-Maricica | 39.00 | ||
35 | Cotruță | Alexandru | C.N. Stefan cel Mare Suceava | 9 | Petrișor Adrian | 39.00 | ||
36 | Chelaru | Laurenţiu Marian | Colegiul Tehnic Samuil Isopescu Suceava | 9 | ing. Delia Irimia | 37.00 | ||
37 | Macsim | Andrei | Colegiul Național de Informatică Spiru Haret | 9 | Cojocariu Maria | 37.00 | ||
38 | Palaghian | Marius | Colegiul Național de Informatică Spiru Haret | 9 | Rusu Dorin | 37.00 | ||
39 | Pauliuc | Cosmin Gabriel | Colegiul Național de Informatică Spiru Haret | 9 | Tompea Viorel | 37.00 | ||
40 | Taras | Paul Adrian | Colegiul Tehnic Laţcu Vodă Siret | 9 | Melniciuc Maria | 37.00 | ||
41 | Tudor | Mihai-Lucian | Colegiul Vasile Lovinescu Fălticeni | 9 | Acatrinei-Vasiliu Cristinel | 37.00 | ||
42 | Șutea A. G. | Paul Vasile | Liceul Teoretic Ion Luca Vatra Dornei | 9 | Todașcă Adriana | 36.00 | ||
43 | Melinte-Iremciuc | Silviu | C.N. Stefan cel Mare Suceava | 9 | Marcu Ovidiu-Marian | 34.00 | ||
44 | Ciofu | Alexandru | Colegiul Economic Dimitrie Cantemir | 9 | Foit Ecaterina Daniela | 33.00 | ||
45 | Dascaliuc | Adi | Colegiul Tehnic Laţcu Vodă Siret | 9 | Melniciuc Maria | 33.00 | ||
46 | Drăgan | Ștefan Mihai | Liceul Teoretic Ion Luca Vatra Dornei | 9 | Todașcă Adriana | 33.00 | ||
47 | Popovici | Adrian | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 32.00 | ||
48 | Tofan | Alexandru | CNM ȘTEFAN CEL MARE C-LUNG MOLD | 9 | POPESCU NICOLETA | 32.00 | ||
49 | Codreanu | Andrei | Colegiul National Dragos Voda Campulung | 9 | Sabie Marieta | 31.00 | ||
50 | Ostafi | Cristina | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Ilciuc Cristina, Buliga Tiberiu | 31.00 | ||
51 | Șincu Scripă | Florentin | Colegiul Tehnic Laţcu Vodă Siret | 9 | Melniciuc Maria | 30.00 | ||
52 | Miru | Ciprian | Colegiul National Dragos Voda Campulung | 9 | Cirdeiu Emilia | 29.00 | ||
53 | Nisioi | Ciprian | Colegiul National Dragos Voda Campulung | 9 | Sabie Marieta | 29.00 | ||
54 | Stănescu | David Lucian | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Daniela Narcisa | 29.00 | ||
55 | Smocot | Codrin | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Buliga Tiberiu, Ilciuc Cristina | 28.00 | ||
56 | Ailenei | Narcis | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 27.00 | ||
57 | Oprea | Iulian-Cristian | C.N. Stefan cel Mare Suceava | 9 | Hatmanu Cristina-Mihaela | 27.00 | ||
58 | Ursachi | Viorica | Liceul Tehnologic Ion Nistor, Vicovu de Sus | 9 | Cîrdei Traian | 27.00 | ||
59 | Muntean | Mihai | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Dumitrașcu Gabriela | 26.00 | ||
60 | Moisa | Cristi Adrian | Colegiul Silvic Bucovina | 9 | Debren Violeta | 25.00 | ||
61 | Jitariu | Ștefan | Colegiul Economic Dimitrie Cantemir | 9 | Foit Ecaterina Daniela | 24.00 | ||
62 | Iuga | Ilie Bogdan | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 23.00 | ||
63 | Alber | Denis | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Buliga Tiberiu, Ilciuc Cristina | 22.00 | ||
64 | Cîrşmar | Andrei-Teodor | Colegiul Tehnic Laţcu Vodă Siret | 9 | Olar Aspazia | 22.00 | ||
65 | Vancea | Călin-Tudor | C.N. Stefan cel Mare Suceava | 9 | Marcu Ovidiu-Marian | 22.00 | ||
66 | Maxim | Magda | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Macarov Cecilia | 21.00 | ||
67 | Piticar | Costel | Colegiul Silvic Bucovina | 9 | Debren Violeta | 20.00 | ||
68 | Puşcaşu | Iulian David | Colegiul Tehnic Samuil Isopescu Suceava | 9 | Simona Rebenciuc | 18.00 | ||
69 | Florea | Eliza | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Macarov Cecilia | 15.00 | ||
70 | Grigoraș | Răzvan | Colegiul Economic Dimitrie Cantemir | 9 | Foit Ecaterina Daniela | 15.00 | ||
71 | Hîncu | Andrei | C.N. Stefan cel Mare Suceava | 9 | Hatmanu Cristina-Mihaela | 15.00 | ||
72 | Bertea | Adrian | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 13.00 | ||
73 | Tănasă | Alin | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 11.00 | ||
74 | Buliga | Ovidiu | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 10.00 | ||
75 | Grigoraș | Alexandru | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 8.00 | ||
76 | Balan | Alexandru | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Popa Carmen | 0.00 | ||
77 | Belmega | Ionel | Liceul Tehnologic Ion Nistor, Vicovu de Sus | 9 | Galan Petrică | 0.00 | ||
78 | Bozonc | Alexandru | Colegiul Silvic Bucovina | 9 | Debren Violeta | 0.00 | ||
79 | Burlică | Teodora | Colegiul Tehnic Laţcu Vodă Siret | 9 | Olar Aspazia | 0.00 | ||
80 | Caciuc | Octavian - Tudor | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Popa Carmen | 0.00 | ||
81 | Cernișov | Melody | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Gavrilovici Zînica, Ștefănescu Narcisa | 0.00 | ||
82 | Costescu | Adrian | Colegiul Economic Dimitrie Cantemir | 9 | Foit Ecaterina Daniela | 0.00 | ||
83 | Florea | Ciprian | SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ~MITROPOLITUL DOSOFTEI~ SV | 9 | HERGHELEGIU IOANA L | 0.00 | ||
84 | Gîză | David Noel | Colegiul Tehnic Rădăuţi | 9 | Ciubotaru Georgeta Victoria | 0.00 | ||
85 | Ghinghiloschi | Alexandru | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Pintea Eugen | 0.00 | ||
86 | Ilişoi | Gabriel | SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ~MITROPOLITUL DOSOFTEI~ SV | 9 | HERGHELEGIU IOANA L | 0.00 | ||
87 | Tronciu | Eduard | C.N. Mihai Eminescu Suceava | 9 | Popa Carmen | 0.00 | ||
88 | Ungureanu | Marian | SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ~MITROPOLITUL DOSOFTEI~ SV | 9 | HERGHELEGIU IOANA L | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |