O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Vrancea | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dodoiu | Tudor | Colegiul National "Al. I. Cuza" Focsani | 9 | Mereuta Camelia | 69.00 | Calificat | |
2 | Chiric | Alexandru Mihai | Colegiul National Unirea Focsani | 9 | Oprea Marilena | 50.00 | ||
3 | Mocanu | Andra | Liceul Simion Mehedinti Vidra | 9 | Gherasim Daniel, Potop Adela | 48.00 | ||
4 | Bran | Alexandra | Colegiul National "Al. I. Cuza" Focsani | 9 | Mereuta Camelia | 44.00 | ||
5 | Punga | George Valentin | Liceul Teoretic Duiliu Zamfirescu Odobesti | 9 | Pompilia Aurica | 35.00 | ||
6 | Nedelcu | Alexandru | Liceul Teoretic Ioan Slavici - Panciu | 9 | Voicu Simina | 34.00 | ||
7 | Murgu | Robert | Colegiul National Unirea Focsani | 9 | Oprea Marilena | 33.00 | ||
8 | Tanasa | Daniel | Colegiul National "Al. I. Cuza" Focsani | 9 | Mereuta Camelia | 33.00 | ||
9 | Ifrim | Andrei | Colegiul National Unirea Focsani | 9 | Oprea Marilena | 31.00 | ||
10 | Plesu | Cezar | Colegiul National Unirea | 9 | Purdel Titi | 31.00 | ||
11 | Vidrasc | Maria | Colegiul National "Al. I. Cuza" Focsani | 9 | Mereuta Camelia | 29.00 | ||
12 | Tanasa | Andrei | Colegiul National Unirea Focsani | 9 | Oprea Marilena | 28.00 | ||
13 | Lazar | Justin Cristian | Colegiul Economic M. Kogalniceanu | 9 | Toader Florin | 23.00 | ||
14 | Tertiu | Claudiu | Colegiul National Unirea Focsani | 9 | Oprea Marilena | 23.00 | ||
15 | Vlad | George | Colegiul National "Al. I. Cuza" Focsani | 9 | Mereuta Camelia | 23.00 | ||
16 | Dragomir | George | Liceul Teoretic Ioan Slavici – Panciu | 9 | Voicu Simina | 22.00 | ||
17 | Tudose | Constantin | Colegiul National Unirea Focsani | 9 | Oprea Marilena | 22.00 | ||
18 | Cosma | Cornelius-Catalin | Colegiul Tehnic Edmond Nicolau | 9 | Purdel Titi | 21.00 | ||
19 | Paroiu | Sorin-Constantin | Colegiul Tehnic Edmond Nicolau | 9 | Purdel Titi | 20.00 | ||
20 | Sirbu | Sabin | Colegiul Economic M. Kogalniceanu | 9 | Ciubotaru Bogdan | 18.00 | ||
21 | Ochea | Eduartd Iulian | Liceul de Arta "Gh. Tatarascu" Focsani | 9 | Bratu Ionelia | 12.00 | ||
22 | Topa | Teodor | Liceul Teoretic Ioan Slavici – Panciu | 9 | Voicu Simina | 12.00 | ||
23 | Arcan | Georgiana | Colegiul National Unirea Focsani | 9 | Oprea Marilena | 11.00 | ||
24 | Bratu | Daniel-Cosmin | Colegiul Tehnic Edmond Nicolau | 9 | Purdel Titi | 10.00 | ||
25 | Popa | Andrei Ciprian | Liceul de Arta "Gh. Tatarascu" Focsani | 9 | Bratu Ionelia | 5.00 | ||
26 | Tataru | Sabina | Liceul Teoretic Ioan Slavici – Panciu | 9 | Voicu Simina | 4.00 | ||
27 | Casaneanu | Claudiu | Liceul Teoretic Ioan Slavici – Panciu | 9 | Voicu Simina | 2.00 | ||
28 | Avramescu | Claudiu-Florin | Colegiul Tehnic Edmond Nicolau | 9 | Purdel Titi | 1.00 | ||
29 | Arghiroiu | Cristian | Colegiul National "Al. I. Cuza" Focsani | 9 | Mereuta Camelia | 0.00 | ||
30 | Argint | Claudiu Cătălin | Colegiul Economic M. Kogalniceanu | 9 | Ciubotaru Bogdan | 0.00 | ||
31 | Botez | Alexandru | Liceul Teoretic Ioan Slavici – Panciu | 9 | Voicu Simina | 0.00 | ||
32 | Codreanu | Mihai | Liceul Teoretic Duiliu Zamfirescu Odobesti | 9 | Pompilia Aurica | 0.00 | ||
33 | Filimon | Octavian | Liceul Teoretic Ioan Slavici – Panciu | 9 | Voicu Simina | 0.00 | ||
34 | Padure | Alexandru | Colegiul Economic M. Kogalniceanu | 9 | Toader Florin | 0.00 | ||
35 | Vulcan | Andreea Georgiana | Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focsani | 9 | Bratu Ionelia | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |