O T I - Etapa județeană / T I C 2016 |
---|
Bacău | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUTUCARU | ANDREEA PETRONELA | Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești | 9 | TANGA DIANA | 82.85 | I | Calificat |
2 | SIDORAC | CONSTANTIN-RADU | COLEGIUL TEHNIC” ION BORCEA” Buhuși | 9 | JIGăU MIHAI | 77.80 | II | |
3 | CRETU | CRINA | LICEUL TEORETIC SPIRU HARET | 9 | LUCA NICOLETA | 67.80 | III | |
4 | DAMOC | RAFAELA | Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești | 9 | PIȘTEA DANIELA | 65.50 | M | |
5 | Maizel | Bogdan- Andrei | Colegiul Național ”Grigore Moisil” Onești | 9 | Buzaru Cristina Lăcrămioara | 65.10 | M | |
6 | Tinei | Stefan | Colegiul Tehnic ”Gheorghe Asachi” Onești | 9 | Arghire Diana | 60.00 | M | |
7 | Sîrbu | Alexandru -Gabriel | Colegiul Național ”Grigore Moisil” Onești | 9 | Buzaru Cristina Lăcrămioara | 59.50 | M | |
8 | LĂCĂTUȘ | MIHAI | Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești | 9 | IFRIM ALIANA | 59.00 | M | |
9 | Timaru | Florinel Vasile | COLEGIUL NAȚIONAL V. ALECSANDRI, BACĂU | 9 | Benchea Marin Iulian | 57.10 | M | |
10 | NEGOIȚĂ | ALEXANDRA IONELA | Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești | 9 | PIȘTEA DANIELA | 54.25 | M | |
11 | BARNA | ADRIAN | COLEGIUL NATIONAL ”COSTACHE NEGRI” Tg. Ocna | 9 | NEGOITA FLORIN | 51.00 | M | |
12 | Reti | Alexandra | Colegiul Național ”Ferdinand I” Bacău | 9 | Întuneric Ana | 49.80 | M | |
13 | Sascău | Călin Sebastian | Colegiul Național ”Ferdinand I” Bacău | 9 | Întuneric Ana | 48.75 | M | |
14 | PANȚÎRU | LARISA | COLEGIUL NATIONAL ”COSTACHE NEGRI” Tg. Ocna | 9 | NEGOITA FLORIN | 46.50 | M | |
15 | CAZACU | CAMELIA | COLEGIUL NATIONAL ”COSTACHE NEGRI” Tg. Ocna | 9 | NEGOITA FLORIN | 44.00 | M | |
16 | Dragomir | Ana Maria | Colegiul Național ”Ferdinand I” Bacău | 9 | Sichim Cristina | 39.40 | ||
17 | Rucsăndoiu | Andrei | Colegiul Național ”Grigore Moisil” Onești | 9 | Buzaru Cristina Lăcrămioara | 37.50 | ||
18 | Cȃrnu | Ştefan-Mircea | COLEGIUL NAȚIONAL V. ALECSANDRI, BACĂU | 9 | Benchea Marin Iulian | 36.50 | ||
19 | Ciorbă | Rareș | Colegiul Național Pedagogic Ștefan cel Mare Bacău | 9 | Bejan Daniela | 36.00 | ||
20 | Tapalagă | Laurentiu | Colegiul Tehnic ”Gheorghe Asachi” Onești | 9 | Arghire Diana | 35.50 | ||
21 | Tomozei | Petre | Colegiul ”Mihai Eminescu” Bacău | 9 | Trofin Gabriela | 32.50 | ||
22 | Goșman | Vlad Andrei | Colegiul Național Pedagogic Ștefan cel Mare Bacău | 9 | Bejan Daniela | 27.80 | ||
23 | Crudu | Malina | Colegiul Național” Gheorghe Vrănceanu” Bacău | 9 | Vieru Ilie | 26.00 | ||
24 | Szilagyi | Anca Eliza | Colegiul Național” Gheorghe Vrănceanu” Bacău | 9 | Vieru Ilie | 26.00 | ||
25 | Conț | Ștefănuț - Emanuel | Liceul Teologic ”Fericitul Ieremia” - Onești | 9 | Mașala Nelu | 20.50 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |