O T I - Etapa județeană / T I C 2016 |
---|
C l u j | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boier | Marius-Adrian | Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu", Cluj-Napoca | 9 | Perde Ancuța-Georgeta | 81.85 | I | Calificat |
2 | Mărginean | Gabriel | Liceul Teoretic "Gheorghe Şincai", Cluj-Napoca | 9 | Cioara-Benea Daniela | 78.50 | II | |
3 | Garfield | Adrienne | Liceul Unitarian "Janos Zsigmond", Cluj-Napoca | 9 | Kaupert Melinda | 70.75 | III | |
4 | Serdean | Cosmin | Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu", Cluj Napoca | 9 | Popescu Carmen | 70.65 | M | |
5 | Muntean | Adrian | Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu", Cluj-Napoca | 9 | Perde Ancuța-Georgeta | 70.15 | M | |
6 | Orzei | Vasile | Liceul Teoretic "Victor Babeş", Cluj-Napoca | 9 | Ciont Adriana | 69.15 | M | |
7 | Chioreanu | Rareș David | Colegiul Naţional "George Coşbuc", Cluj-Napoca | 9 | Oțel Liliana | 65.30 | M | |
8 | Iacob | David | Liceul Teoretic "Gheorghe Şincai", Cluj-Napoca | 9 | Cioara-Benea Daniela | 60.35 | ||
9 | Rusz | Paul | Liceul Teoretic "Ana Ipătescu", Gherla | 9 | Vădan Cosmina | 60.00 | ||
10 | Porumb | Cătălin-Marian | Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau", Cluj Napoca | 9 | Oltean Ioana | 58.00 | ||
11 | Muntean | Andrei-Ovidiu | Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu", Cluj-Napoca | 9 | Muntean Mihaela | 55.55 | ||
12 | Neag | Dragoş | Liceul Teoretic "Avram Iancu", Cluj-Napoca | 9 | Lupşa Cristina | 53.65 | ||
13 | Pălăcean | Sergiu-Cristian | Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu", Cluj-Napoca | 9 | Perde Ancuța-Georgeta | 52.90 | ||
14 | Oana | Matei Florin | Colegiul Naţional "George Coşbuc", Cluj-Napoca | 9 | Oțel Liliana | 51.50 | ||
15 | Bledea | Otilia | Colegiul Naţional "George Bariţiu", Cluj-Napoca | 9 | Bucur Carmen | 50.65 | ||
16 | Peter | Árpád | Liceul Teoretic "Josika Miklos", Turda | 9 | Nemeti Monika | 50.45 | ||
17 | Gurita | Eduard-Cristian | Liceul Teoretic "Eugen Pora", Cluj-Napoca | 9 | Miclea Adrian | 45.45 | ||
18 | Pucani | Cătălin Liviu | Liceul Teoretic "Lucian Blaga", Cluj-Napoca | 9 | Daniela Chitiul | 45.10 | ||
19 | Nagy | Sandor | Liceul Unitarian "Janos Zsigmond", Cluj-Napoca | 9 | Kaupert Melinda | 44.20 | ||
20 | Meseşan | Dragoş | Liceul Teoretic "Victor Babeş", Cluj-Napoca | 9 | Ciont Adriana | 42.95 | ||
21 | Sătmărean | Ioan Vasile | Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu", Dej | 9 | Tomşa Gelu, Szalontai Robert | 42.00 | ||
22 | Grigoriu | Rafael Cosmin Meneses | Colegiul Naţional "Mihai Viteazul", Turda | 9 | Racolţa Andreea | 41.45 | ||
23 | Dragomir | Dan-Antonio | Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu", Cluj-Napoca | 9 | Muntean Mihaela | 38.70 | ||
24 | Fărcaş | Mircea-Florin | Colegiul Tehnic de Comunicaţii "Augustin Maior", Cluj-Napoca | 9 | Stanca Florentina | 36.80 | ||
25 | Coroian | Sebastian | Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu", Dej | 9 | Tomşa Gelu, Szalontai Robert | 34.00 | ||
26 | Hajdu | Zoltan | Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuși", Dej | 9 | Mátyás Emese | 33.50 | ||
27 | Leonte | Sebastian Dragoș | Colegiul de Muzică "Sigismund Toduță", Cluj-Napoca | 9 | Bălănescu Daniela | 33.40 | ||
28 | Kozma | Mark-Gergő | Colegiul de Muzica "Sigismund Toduţă", Cluj Napoca | 9 | Nemeti Monika | 33.00 | ||
29 | Popa | Vlad | Colegiul Naţional "Mihai Viteazul", Turda | 9 | Racolţa Andreea | 31.50 | ||
30 | Bado | Robert | Liceul Teoretic "Josika Miklos", Turda | 9 | Nemeti Monika | 28.50 | ||
31 | Abbas | Al-Ayham | Liceul cu Program Sportiv, Cluj-Napoca | 9 | Dindelegan Mariana | 24.50 | ||
32 | Ispas | Denisa | Liceul cu Program Sportiv, Cluj-Napoca | 9 | Dindelegan Mariana | 18.40 | ||
33 | Crisan | Karina-Tiana | Liceul Teoretic "Apaczai Csere Janos", Cluj-Napoca | 9 | Ghevald Julia | 16.50 | ||
34 | Varga | Zsuzsa-Klara | Liceul Teoretic "Apaczai Csere Janos", Cluj-Napoca | 9 | Ghevald Julia | 16.50 | ||
35 | Gocan | Diana | Liceul Teoretic "Avram Iancu", Cluj-Napoca | 9 | Vaida Dana | 0.00 | ||
36 | Mureşan | Ionela-Lenuţa | Liceul Teoretic "Eugen Pora", Cluj-Napoca | 9 | Miclea Adrian | 0.00 | ||
37 | Mureşan | Tudor-Vlad | Colegiul Naţional "Emil Racoviţă", Cluj-Napoca | 9 | Ilea Lucian | 0.00 | ||
38 | Pete | Andreas-Cezar | Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau", Cluj Napoca | 9 | Rafa Adriana Maria | 0.00 | ||
39 | Petrovai | Raluca-Maria | Colegiul Naţional "Emil Racoviţă", Cluj-Napoca | 9 | Ilea Lucian | 0.00 | ||
40 | Sacara | Tudor | Colegiul Naţional "George Bariţiu", Cluj-Napoca | 9 | Bucur Carmen | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |