O T I - Etapa județeană / T I C 2016 |
---|
Iași | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARVINTE | ALEXANDRU-CONSTANTIN | COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" IAȘI | 9 | CERCHEZ EMANUELA | 83.50 | I | Calificat |
2 | IONESCU | PAUL ANDREI | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IAȘI | 9 | ASOFIEI SIMINA | 82.10 | I | |
3 | CROITORU | ȘTEFAN LUCIAN | SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”SF. VASILE CEL MARE” IAȘI | 9 | GLISĂ CRISTINA | 74.50 | II | |
4 | ANTOCE | SEBASTIAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”C. NEGRUZZI” IAȘI | 9 | MIRON LUCIA | 71.00 | II | |
5 | HARABAGIU | RADU-NICOLAE | COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" IAȘI | 9 | CERCHEZ EMANUELA | 70.20 | [[ | |
6 | TIGANESCU | IUSTIN | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IAȘI | 9 | ASOFIEI SIMINA | 65.30 | [[ | |
7 | ADOCHIEI | ALIN MIHAI | LICEUL TEORETIC ”VASILE ALECSANDRI” IAȘI | 9 | RUSU BEATRICE | 64.00 | [[[ | |
8 | CIULEI | EDUARD | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC ȘI TURISM IAȘI | 9 | CIOBANU GEORGETA | 62.75 | III | |
9 | BORDEIANU | ALEXANDRU GABRIEL | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC ȘI TURISM IAȘI | 9 | CIOBANU GEORGETA | 60.25 | III | |
10 | TANASE | ȘTEFANA | COLEGIUL NATIONAL, IASI | 9 | CRETU CONSTANTIN | 58.20 | III | |
11 | BURDEA | BOGDAN GABRIEL | COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV | 9 | PADURARIU EMANUELA | 58.00 | III | |
12 | LUPU | MARIA | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GR.MOISIL" IAȘI | 9 | IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA | 58.00 | III | |
13 | PURICIUC | BOGDAN DUMITRU | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII "GH.MÂRZESCU&q | 9 | LOMBADĂ ECATERINA | 56.50 | M | |
14 | STEFAN | ALEXANDRU | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII "GH.MÂRZESCU&q | 9 | LOMBADĂ ECATERINA | 55.00 | M | |
15 | CIULIN | ALEXANDRU | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GR.MOISIL" IAȘI | 9 | TUFESCU LACRAMIOARA | 54.50 | M | |
16 | DALVAND | DARIUSH | LICEUL TEORETIC “DIMITRIE CANTEMIR” IAȘI | 9 | MĂCĂRESCU ROXANA | 53.40 | M | |
17 | BALAN | ROBERTA MIHAELA | LICEUL TEORETIC "AL. I. CUZA" IAŞI | 9 | POJAR BEATRICE ANDA | 49.00 | M | |
18 | APOLSCHI | MIHAI | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IAȘI | 9 | SCUTARU ALINA SORINA | 46.50 | M | |
19 | NECHITA | PAULA | LICEUL TEORETIC "AL. I. CUZA" IAŞI | 9 | ROŞU OANA | 45.00 | ||
20 | SOFRONE | MIRCEA | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GR.MOISIL" IAȘI | 9 | TUFESCU LACRAMIOARA | 41.50 | ||
21 | STAN | BOGDAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”C. NEGRUZZI” IAȘI | 9 | NEAGU LUCIAN | 38.50 | ||
22 | MITOCARIU | SERGIU IONUȚ | LICEUL TEORETIC ”ION NECULCE” TÂRGU FRUMOS | 9 | MĂTRESCU VIOREL | 35.00 | ||
23 | BABII | ANDREI | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII "GH.MÂRZESCU&q | 9 | CHIRILĂ DOMNICA | 33.75 | ||
24 | MĂRGĂRINT | GABRIEL | LICEUL TEORETIC "AL. I. CUZA" IAŞI | 9 | ROŞU OANA | 33.00 | ||
25 | AVASILOAEI | GHEORGHE | SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”SF. VASILE CEL MARE” IAȘI | 9 | GLISĂ CRISTINA | 32.50 | ||
26 | BÎRSAN | MATEI | COLEGIUL NAȚIONAL ”C. NEGRUZZI” IAȘI | 9 | NEAGU LUCIAN | 30.50 | ||
27 | BURSUC | MARIUS GABRIEL | LICEUL SPECIAL "MOLDOVA" | 9 | ARGEANU CLAUDIA | 29.00 | ||
28 | ISARI | ADRIANA | LICEUL TEORETIC ”ION NECULCE” TÂRGU FRUMOS | 9 | MĂTRESCU VIOREL | 21.00 | ||
29 | CEACÎRU | ȘTEFAN CRISTIAN IONUȚ | SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”SF. VASILE CEL MARE” IAȘI | 9 | GLISĂ CRISTINA | 14.50 | ||
30 | CIOBANU | ADRIAN | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IAȘI | 9 | POROF IOAN | 13.50 | ||
31 | BĂRBUȚĂ | DELIA | COLEGIUL NATIONAL, IASI | 9 | CRETU CONSTANTIN | 0.00 | ||
32 | COJOC | SORIAN DENIS | LICEUL ECONOMIC TEHNOLOGIC ”N. IORGA” PAȘCANI | 9 | IONIȚĂ DANA | 0.00 | ||
33 | MIHĂIUC | MANUELA | COLEGIUL NATIONAL, IASI | 9 | CRETU CONSTANTIN | 0.00 | ||
34 | PĂDURARU | MĂDĂLINA DANIELA | LICEUL TEORETIC ”ION NECULCE” TÂRGU FRUMOS | 9 | MĂTRESCU VIOREL | 0.00 | ||
35 | TIRZIU | MATEI STEFAN | LICEUL TEORETIC ”VASILE ALECSANDRI” IAȘI | 9 | RUSU BEATRICE | 0.00 | ||
36 | TODIRAȘ | OVIDIU MIHAI | COLEGIUL NAȚIONAL DE ARTĂ ”O. BĂNCILĂ” IAȘI | 9 | SUCIU IONELA VANINA | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |