O T I - Etapa județeană / T I C 2016 |
---|
Maramureș | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baczur | Richard | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Bonto Alina | 66.75 | I | Calificat |
2 | Dobrican | Dora | Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Baia Mare | 9 | Pop Paul Petrica | 64.30 | II | |
3 | Cosma | Teodor | Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Baia Mare | 9 | Pintescu Alina, Moldovan Rodica | 60.00 | III | |
4 | Giustacchini | Vladimir | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Mureșan Ioana Claudia | 58.90 | M | |
5 | Sălăjan | Andrada-Iza-Adria | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Filip Adela | 58.40 | M | |
6 | Borbei | Raul-Aurelian | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Mureșan Ioana Claudia | 57.20 | M | |
7 | Artene | Arthur-Alexandru | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Mureșan Ioana Claudia | 56.50 | M | |
8 | Bud | Liviu-Alexandru | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Filip Adela | 55.00 | ||
9 | Anton | Ioana-Carina | Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Baia Mare | 9 | Contraș Diana | 53.35 | ||
10 | Bonea | Radu | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Filip Adela | 51.25 | ||
11 | Man | Rareș | Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Baia Mare | 9 | Kalmar Violeta | 50.60 | ||
12 | Kruk | Zsolt | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Filip Adela | 50.25 | ||
13 | Condor | Claudiu | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Bonto Alina | 49.50 | ||
14 | Revay | Lorand Daniel | Colegiul Naţional Dragoş Vodă Sighetu Marmaţiei | 9 | Burcuș Andrea | 43.70 | ||
15 | Miculescu | Ștefania Maria | Colegiul Naţional Dragoş Vodă Sighetu Marmaţiei | 9 | Burcuș Andrea | 43.50 | ||
16 | Breaz | George | Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare | 9 | Mureșan Ioana Claudia | 43.00 | ||
17 | Chifor | Vlad Eroftei | Colegiul Naţional Dragoş Vodă Sighetu Marmaţiei | 9 | Burcuș Andrea | 42.00 | ||
18 | Moldovan | Bogdan | Liceul Teoretic Emil Racoviță, Baia Mare | 9 | Muntean Rareș Mircea | 41.80 | ||
19 | Vidroiu | Răzvan Andrei | Colegiul Naţional Dragoş Vodă Sighetu Marmaţiei | 9 | Burcuș Andrea | 40.00 | ||
20 | Bîrle | Silviu-Adrian | Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Baia Mare | 9 | Contraș Diana | 39.05 | ||
21 | Cîșlariu | Gabriel Sebastian | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 33.00 | ||
22 | Ioaneș | Gabriel | Colegiul Naţional Dragoş Vodă Sighetu Marmaţiei | 9 | Burcuș Andrea | 33.00 | ||
23 | Costenar | Andrei Costel | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 32.50 | ||
24 | Daniluc | Gabriel | Liceul cu Program Sportiv,Baia Mare | 9 | Zetea Marcela | 32.00 | ||
25 | Godja | George Alexandru | Colegiul Naţional Dragoş Vodă Sighetu Marmaţiei | 9 | Burcuș Andrea | 32.00 | ||
26 | Ilies | Alexandru | Colegiul Tehnic George Baritiu Baia Mare | 9 | Lucaciu - Gredjuc Mariana | 30.00 | ||
27 | Horj | Georgiana | Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Baia Mare | 9 | Pop Paul Petrica | 29.00 | ||
28 | Paal | Ștefan Emeric | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 28.00 | ||
29 | Vraja | Vlad Alexandru | Colegiul Naţional Dragoş Vodă Sighetu Marmaţiei | 9 | Burcuș Andrea | 25.00 | ||
30 | Dan | Marian Andrei | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 23.50 | ||
31 | Pop | Beniamin-Alex | Seminarul Teologic Liceal ”Sf.Iosif Mărturisitorul” Baia Mare | 9 | Bologa Monica | 23.00 | ||
32 | Grab | Sebastian Adrian | Liceul Borșa | 9 | Dolca Ionel Daniel | 20.50 | ||
33 | Chifor | Cristi | Liceul cu Program Sportiv,Baia Mare | 9 | Zetea Marcela | 18.50 | ||
34 | Marchiș | Bogdan Florin | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare | 9 | Lungu Andreia | 16.50 | ||
35 | Pop | Adelin | Colegiul Tehnic George Baritiu Baia Mare | 9 | Pop Paul Petrica | 15.00 | ||
36 | Parlaulea | Ionel-Narcis | Seminarul Teologic Liceal ”Sf.Iosif Mărturisitorul” Baia Mare | 9 | Bologa Monica | 13.50 | ||
37 | Rogoz | Denis | Colegiul Tehnic George Baritiu Baia Mare | 9 | Pop Paul Petrica | 13.00 | ||
38 | Coman | Ioan | Liceul Borșa | 9 | Dolca Ionel Daniel | 3.00 | ||
39 | Daraban | Andrei | Liceul cu Program Sportiv,Baia Mare | 9 | Zetea Marcela | 0.00 | ||
40 | Geiger | Eduard | Liceul TeoreticNémeth László Baia Mare | 9 | Madarassy Kinga | 0.00 | ||
41 | Hap | Emanuel | Liceul Tehnologic ”Dr. Florian Ulmeanu” Ulmeni | 9 | Koncz Maria Ilona | 0.00 | ||
42 | Petrean Măcelaru | Alex | Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Baia Mare | 9 | Pintescu Alina, Moldovan Rodica | 0.00 | ||
43 | Taloș | Andrei | Liceul Tehnologic ”Dr. Florian Ulmeanu” Ulmeni | 9 | Koncz Maria Ilona | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |