O T I | C # Etapa județeană 2017 |
---|
B i h o r | Secțiunea C # | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Punctaj | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orban | Marius | LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA | 12 | Lukács Sándor, Luncan Alina | 53.00 | I | Calificat |
2 | Gherghel | Vlad-Zeno | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA | 9 | Kelemen Erzsébet | 45.00 | II | |
3 | Bora | Vlad | COLEGIUL NAȚIONAL "AVRAM IANCU" STEI | 11 | Crisan Simona | 38.00 | III | |
4 | Ardelean | Vlad | LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA | 11 | Lukács Sándor, Luncan Alina | 32.00 | M | |
5 | BUGNARIU | Vlad | COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA | 12 | Maria NITA, Adrian NITA | 32.00 | M | |
6 | Melu | Eduard | LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA | 12 | Lukács Sándor, Luncan Alina | 32.00 | M | |
7 | Cosma | Andreea | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA | 12 | Bolea Cristina | 30.00 | ||
8 | Maduta | Adrian-Pavel | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA | 10 | Kelemen Erzsébet | 29.00 | ||
9 | Sarb | Sebastian | LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA | 11 | Lukács Sándor, Luncan Alina | 27.00 | ||
10 | Galea | Alex | LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA | 12 | Lukács Sándor, Luncan Alina | 22.00 | ||
11 | Domocos | Dan | LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA | 11 | Lukács Sándor, Luncan Alina | 14.00 | ||
12 | Marinau | Raul | LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA | 12 | Lukács Sándor, Luncan Alina | 14.00 | ||
13 | Nandrean | David-Cristian | LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA | 12 | Hibácskó Gizella | 14.00 | ||
14 | Popa | Andrei-Aurelian | COLEGIUL NAȚONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘ | 11 | Buran Claudia, Budo Marius | 14.00 | ||
15 | Popa | Cristian Mihai | COLEGIUL NAȚONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘ | 9 | Buran Claudia | 14.00 | ||
16 | Cazacu | Eduard | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA | 12 | Bolea Cristina | 11.00 | ||
17 | Luncan | Bogdan | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA | 11 | Kelemen Erzsébet | 11.00 | ||
18 | Oros | Adelin | COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA | 12 | Coras Zenovia, Sarca Simona | 11.00 | ||
19 | HANGA | ANDREI | COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA | 12 | Coras Zenovia, Sarca Simona | 0.00 | ||
20 | Hucea | Alin | COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA | 12 | Coras Zenovia, Sarca Simona | 0.00 | ||
21 | LUCACIU | Alexandru | COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA | 12 | Corina Ioana LUNCAN | 0.00 | ||
22 | Maghiar | Catalin | COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA | 12 | Coras Zenovia, Sarca Simona | 0.00 | ||
23 | MOLNAR | Sergiu | COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA | 12 | Corina Ioana LUNCAN | 0.00 | ||
24 | NASTA | Dan - Cosmin | COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA | 12 | Maria NITA, Adrian NITA | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | C # | Etapa județeană | |