O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
Brăila | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Popescu | Raluca Georgiana | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 64.00 | I | Calificat |
2 | Grama | Marina | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 55.50 | II | |
3 | Costache | Mihaela | Liceul Teoretic “Panait Cerna” Brăila | 9 | Toncea Angelica | 54.25 | III | |
4 | Boznea | Cristian Claudiu | Liceul Teoretic “Panait Cerna” Brăila | 9 | Toncea Angelica | 53.25 | Mentiune | |
5 | Mihălceanu | Cristian Ionuț | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 53.25 | Mentiune | |
6 | Rusea | Andrei | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 51.75 | Mentiune | |
7 | Baltag | Cristian | Liceul Tehnologic "N. Titulescu" Însurăţei | 9 | Gheorghe Elena | 50.75 | Mentiune | |
8 | Dimache | Maria Alexandra | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 50.75 | Mentiune | |
9 | Antonescu | Cristina Andreea | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 49.50 | Mentiune | |
10 | Petcu | Cristina | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 46.25 | Mentiune | |
11 | Zamuruev | Vladislav | Liceul Teoretic "M. Sebastian" Brăila | 9 | Slavu Mihaela | 45.50 | Mentiune | |
12 | Burtea | Ionuţ – Marius | Liceul Teoretic “Panait Cerna” Brăila | 9 | Sima Raluca | 45.00 | Mentiune | |
13 | Olteanu | Ionuț | Liceul de Arte "H. Darclee" Brăila | 9 | Ion Aurelia | 42.50 | Mentiune | |
14 | Staticher | Andreea – Veronica | Liceul Teoretic “Panait Cerna” Brăila | 9 | Sima Raluca | 42.00 | Mentiune | |
15 | Andrei | Cosmin Ionuț | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 41.75 | Mentiune | |
16 | Gribencea | Liviu | Colegiul Economic "Ion Ghica" Brăila | 9 | Lepadatu Daniel Ionut | 39.50 | ||
17 | Joroveanu | Andrei | Liceul Teoretic "M. Sebastian" Brăila | 9 | Slavu Mihaela | 39.25 | ||
18 | Coteț | Gabriel | Colegiul Economic "Ion Ghica" Brăila | 9 | Lepadatu Daniel Ionut | 38.25 | ||
19 | Dumitriu | Mircea | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 37.50 | ||
20 | Perianu | Robert - Georgian | Liceul Teoretic “Panait Cerna” Brăila | 9 | Sima Raluca | 35.50 | ||
21 | Ceobotehevici | Paulica | Liceul Teoretic "M. Sebastian" Brăila | 9 | Slavu Mihaela | 30.25 | ||
22 | Dudulea | Andreea | Liceul Tehnologic "N. Titulescu" Însurăţei | 9 | Gheorghe Elena | 25.25 | ||
23 | Sofrone | Mihnea | Colegiul National "N. Bălcescu" Brăila | 9 | Moț Nistor | 25.00 | ||
24 | Dincu | Raoul | Liceul Teoretic “Panait Cerna” Brăila | 9 | Sima Raluca | 23.50 | ||
25 | Hârlov | George | Colegiul Economic "Ion Ghica" Brăila | 9 | Cojocaru Iulian | 22.50 | ||
26 | Roadevin | Ștefan | Colegiul National "N. Bălcescu" Brăila | 9 | Moț Nistor | 22.50 | ||
27 | Sterpu | Costel Mirel | Liceul Teoretic "M. Sebastian" Brăila | 9 | Slavu Mihaela | 22.00 | ||
28 | Gheorghiță | Robert-Daniel | Liceul Tehnologic "N. Oncescu" Ianca | 9 | Popovici Elena | 21.50 | ||
29 | Boțogan | Marius-Bogdan | Liceul Tehnologic "N. Oncescu" Ianca | 9 | Popovici Elena | 13.50 | ||
30 | Hotnog | Alexandru | Liceul Teoretic "N. Iorga" Brăila | 9 | Cozarev Adrian Sorin | 8.00 | ||
31 | Aramă | Valentin-Alexandru | Liceul Tehnologic "N. Oncescu" Ianca | 9 | Popovici Elena | 0.00 | ||
32 | Beșchia | Elena | Liceul de Arte "H. Darclee" Brăila | 9 | Ion Aurelia | 0.00 | ||
33 | Ciocîrlan | Iulian Gabriel | Liceul Teoretic "M. Sebastian" Brăila | 9 | Slavu Mihaela | 0.00 | ||
34 | Ciutacu | Mădălina-Daniela | Liceul de Arte "H. Darclee" Brăila | 9 | Ion Aurelia | 0.00 | ||
35 | Coconcea | Ioan-Valentin | Liceul Tehnologic "N. Titulescu" Însurăţei | 9 | Gheorghe Elena | 0.00 | ||
36 | Constantin | Gabriel | Liceul Teoretic "N. Iorga" Brăila | 9 | Cozarev Adrian Sorin | 0.00 | ||
37 | Drăghici | David | Colegiul National "N. Bălcescu" Brăila | 9 | Moț Nistor | 0.00 | ||
38 | Eadam | Lorena Larisa Gabriela | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 0.00 | ||
39 | Tîrhoacă | Radu | Colegiul Național "Gh. M. Murgoci" Brăila | 9 | Pruș Paul | 0.00 | ||
40 | Vodarici | Denisa-Cristina | Liceul de Arte "H. Darclee" Brăila | 9 | Ion Aurelia | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |