O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
C l u j | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tirla | Ovidiu Adrian | Colegiul Național Pedagogic „Gheorghe Lazăr”, Cluj-Napoca | 9 | Bălănescu Daniela, Gligor Gabriela Viorica | 84.00 | I | Calificat |
2 | Varga | Zoltan | Liceul Unitarian „János Zsigmond”, Cluj-Napoca | 9 | Kaupert Melinda | 73.00 | II | |
3 | Ciobanu | Arcadie | Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca | 9 | Perde Ancuța Georgeta | 63.50 | III | |
4 | Borodi | Francesca | Liceul Teoretic „Gheorghe Șincai”, Cluj-Napoca | 9 | Cioară-Benea Daniela | 60.75 | Mențiune | |
5 | Moisin | Andrei | Liceul Teoretic „Gheorghe Șincai”, Cluj-Napoca | 9 | Cioară-Benea Daniela | 57.25 | Mențiune | |
6 | Chis | Anda | Liceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca | 9 | Dindelegan Mariana | 50.75 | Mențiune | |
7 | Vatamanița | Andreia | Colegiul Național „Mihai Viteazul”, Turda | 9 | Racolța Andreea | 49.25 | Mențiune | |
8 | Moldovan | Răzvan-Eugen | Liceul Teoretic „Ana Ipătescu”, Gherla | 9 | Butean Ioana Adriana | 44.00 | Mențiune | |
9 | Lața | Bogdan-Razvan | Liceul Teoretic „Ana Ipătescu”, Gherla | 9 | Butean Ioana Adriana | 43.75 | ||
10 | Man | Nicolae | Liceul Teoretic „Pavel Dan”, Câmpia Turzii | 9 | Rad Lenuța | 41.25 | ||
11 | Laza | Alexandru - Alin | Colegiul Economic „Iulian Pop”, Cluj-Napoca | 9 | Mureșanu Florina | 38.75 | ||
12 | Nicoară | Mihai | Liceul Teoretic „Pavel Dan”, Câmpia Turzii | 9 | Rad Lenuța | 37.25 | ||
13 | Peter | Ciprian-Ionut | Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian”, Dej | 9 | Capangi Mihaela | 35.75 | ||
14 | Turturică | Alexandra Mihaela | Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca | 9 | Perde Ancuța Georgeta | 35.00 | ||
15 | Szász | Alpár-László | Liceul Teoretic „Apáczai Csere János”, Cluj-Napoca | 9 | Ghevald Júlia | 31.75 | ||
16 | Fărcaș | Theodor | Liceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca | 9 | Dindelegan Mariana | 31.50 | ||
17 | Jenei | Brigitta-Deborah | Liceul Teoretic „Apáczai Csere János”, Cluj-Napoca | 9 | Ghevald Júlia | 30.25 | ||
18 | Tompos | Alpár | Liceul Unitarian „János Zsigmond”, Cluj-Napoca | 9 | Kaupert Melinda | 28.00 | ||
19 | Trif | Raul - Florin | Colegiul Economic „Iulian Pop”, Cluj-Napoca | 9 | Mureșanu Florina | 28.00 | ||
20 | Mustea | Tudor Andrei | Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau”, Cluj Napoca | 9 | Oltean Ioana | 25.00 | ||
21 | Negreanu-Maior | Andrei-Gabriel | Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian”, Dej | 9 | Capangi Mihaela | 20.50 | ||
22 | Mardare | Adrian | Colegiul Tehnic Turda | 9 | Peter Arpad | 19.50 | ||
23 | Chivescu | Eduard Ștefan | Colegiul Tehnic „Anghel Saligny”, Cluj Napoca | 9 | Meda Florian | 17.50 | ||
24 | Rîcean | Răzvan Andrei | Colegiul Tehnic Turda | 9 | Peter Arpad | 13.00 | ||
25 | Bar | Luca | Colegiul Național „Andrei Mureșanu”, Dej | 9 | Benţia Annamaria | 0.00 | ||
26 | Mathe | Cezar | Colegiul Național „Andrei Mureșanu”, Dej | 9 | Benţia Annamaria | 0.00 | ||
27 | Moldovan | Antonio Cătălin | Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu”, Cluj-Napoca | 9 | Popescu Carmen | 0.00 | ||
28 | Pârlea | Ștefania | Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu”, Cluj-Napoca | 9 | Popescu Carmen | 0.00 | ||
29 | Șincan-Macrea | Tudor | Liceul Teoretic „Mihai Eminescu”, Cluj-Napoca | 9 | Nebert Doris | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |