O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
Mehedinți | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trăncănău | Cezar Alexandru | Colegiul Național ”Traian”, Dr. Tr. Severin | 9 | Bejenaru Laviniu | 78.25 | I | Calificat |
2 | Trandafir | Alexandra Ionica | Liceul de Arte ”I. Șt. Paulian” | 9 | Ghiocel Georgeta | 63.75 | II | |
3 | Dan | Bianca Adriana | Liceul de Arte ”I. Șt. Paulian” | 9 | Ghiocel Georgeta | 63.00 | III | |
4 | Popescu | Andrei Adelin | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Roman Mihaela Eugenia | 58.50 | MENTIUNE | |
5 | Munteanu | Cătălina Valentina | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Cretescu Rodica Angelica | 52.50 | MENTIUNE | |
6 | Ciorăscu | Eva Victoria | Colegiul Național ”Traian”, Dr. Tr. Severin | 9 | Bejenaru Laviniu | 50.50 | MENTIUNE | |
7 | Pătrașcu | Alexandru | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Roman Mihaela Eugenia | 49.50 | MENTIUNE | |
8 | Răduțu | Robert Cristian | Colciul Tehnologic ”Constantin Brâncoveanu”, Baia de Aram | 9 | Bunceanu Magdalena | 47.50 | MENTIUNE | |
9 | Raea | Loreta Ștefania | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Cretescu Rodica Angelica | 46.25 | MENTIUNE | |
10 | Olaru | Dorinel Rafael | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Cretescu Rodica Angelica | 45.50 | MENTIUNE | |
11 | Dănciulescu | Dragoș Gabriel | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Șerban Otilia Ramona | 43.50 | MENTIUNE | |
12 | Dragotoniu | Corina Mădălina | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Șerban Otilia Ramona | 43.50 | MENTIUNE | |
13 | Prună | Darius | Liceul Tehnologic ”Traian Lalescu”, Orșova | 9 | Buzatu Giani Viorel | 42.50 | MENTIUNE | |
14 | Ceaucă | George Laureanțiu | Colegiul Național Pedagogic ”Ștefan Odobleja”, Dr. Tr. Severin | 9 | Mănescu Lucsița Elena | 42.00 | MENTIUNE | |
15 | Băloi | Ovidiu Emanuel | Colegiul Național Pedagogic ”Ștefan Odobleja”, Dr. Tr. Severin | 9 | Mănescu Lucsița Elena | 39.75 | ||
16 | Semen | Bogdan Andrei | Colciul Tehnologic ”Constantin Brâncoveanu”, Baia de Aram | 9 | Bunceanu Daniel | 38.00 | ||
17 | Vior | Alexandru | Liceul Tehnologic ”Traian Lalescu”, Orșova | 9 | Buzatu Giani Viorel | 38.00 | ||
18 | Răveanu | Dimitrie Dragoș Alexandru | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Cretescu Rodica Angelica | 36.75 | ||
19 | Șmelțer | Marian Cristian | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Șerban Otilia Ramona | 35.25 | ||
20 | Jianu | Diana Florentina | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Șerban Otilia Ramona | 35.00 | ||
21 | Mărunțelu | Claudiu Ionuț | Colegiul Național Pedagogic ”Ștefan Odobleja”, Dr. Tr. Severin | 9 | Mănescu Lucsița Elena | 32.00 | ||
22 | Rohnean | Mircea | Liceul de Arte ”I. Șt. Paulian” | 9 | Ghiocel Georgeta | 31.25 | ||
23 | Teclici | Mario Valentin | Colegiul Național Pedagogic ”Ștefan Odobleja”, Dr. Tr. Severin | 9 | Mănescu Lucsița Elena | 30.25 | ||
24 | Popescu | Maria Alis | Liceul de Arte ”I. Șt. Paulian” | 9 | Ghiocel Georgeta | 30.00 | ||
25 | Raicu | George Daniel | Colegiul Național ”Traian”, Dr. Tr. Severin | 9 | Bejenaru Laviniu | 24.50 | ||
26 | Dumitrescu | Andrei Răzvan | Colegiul National "Gheorghe Titeica" | 9 | Șerban Otilia Ramona | 24.00 | ||
27 | Gheorghescu | Mădălin Cosmin | Colciul Tehnologic ”Constantin Brâncoveanu”, Baia de Aram | 9 | Bunceanu Daniel | 23.50 | ||
28 | Marinescu | Mădălina Andreea | Colegiul Național ”Traian”, Dr. Tr. Severin | 9 | Bejenaru Laviniu | 23.50 | ||
29 | Vișan | Aurel Constantin | Colegiul Național Pedagogic ”Ștefan Odobleja”, Dr. Tr. Severin | 9 | Mănescu Lucsița Elena | 19.75 | ||
30 | Deliu | Albertina Cosmina | Colegiul Tehnic ”Domnul Tudor” | 9 | Florea Mihaela | 4.50 | ||
31 | Borza | George Marian | Colciul Tehnologic ”Constantin Brâncoveanu”, Baia de Aram | 9 | Bunceanu Daniel | 0.00 | ||
32 | Ghițoiu | Cristian Ștefan | Colegiul Tehnic ”Domnul Tudor” | 9 | Florea Mihaela | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |