O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
V r a n c e a | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pătrașcu | Andrei Dragoș | Liceul Pedagogic ”Spiru Haret” Focșani | 9 | Măciucă Marius | 60.50 | I | Calificat |
2 | Panaite | Răzvan | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 59.25 | II | |
3 | Lefter | Mădălin Valentin | Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani | 9 | Țîțu Ion | 53.25 | III | |
4 | Codiță | Filip | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 48.00 | M | |
5 | Lupu | Sebastian | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 45.75 | M | |
6 | Lazăr | Dan | Colegiul Economic ”M. Kogălniceanu” Focșani | 9 | Ciubotaru Bogdan | 45.00 | M | |
7 | Pleșcan | Mădălin | Colegiul Economic ”M. Kogălniceanu” Focșani | 9 | Ciubotaru Bogdan | 44.25 | M | |
8 | Manea | Cezar | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 44.00 | M | |
9 | Săcăluș | Andrei | Liceul ”Simion Mehedinți” Vidra | 9 | Gherasim Daniel | 44.00 | M | |
10 | Velica | Andrei | Colegiul Economic ”M. Kogălniceanu” Focșani | 9 | Ciubotaru Bogdan | 42.75 | ||
11 | Buga | Robert | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 39.50 | ||
12 | Duma | Adrian | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Purdel Titi | 38.25 | ||
13 | Grosu | Evelin | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Purdel Titi | 38.00 | ||
14 | Ignătescu | Mihai | Colegiul Național ”Unirea” Focșani | 9 | Onea Emil | 31.75 | ||
15 | Andronic | Mirel | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 30.50 | ||
16 | Ștefan | Teodor | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | 9 | Vlad Elena | 28.00 | ||
17 | Iacob | Mădălina Florentina | Liceul Pedagogic ”Spiru Haret” Focșani | 9 | Bratu Ionela | 27.50 | ||
18 | Sibechi | Marian | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 22.00 | ||
19 | Fotia | Alexandru | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 19.00 | ||
20 | Goleșteanu | George | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 18.00 | ||
21 | Voineag | Geanina | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 14.50 | ||
22 | Bociu | Andreea | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 13.50 | ||
23 | Dobrilă | Raluca Elena | Liceul Pedagogic ”Spiru Haret” Focșani | 9 | Bratu Ionela | 6.50 | ||
24 | Busuioc | Robert Ioan | Liceul Pedagogic ”Spiru Haret” Focșani | 9 | Măciucă Marius | 0.00 | ||
25 | Lazăr | Sebastian | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 0.00 | ||
26 | Mazilu | Marius | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen/Purdel Titi | 0.00 | ||
27 | Sava | Ionuț | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Purdel Titi | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |