O T I - Etapa județeană / T I C 2018 |
---|
S i b i u | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ianc | Octavian | Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu | 9 | Preda Georgeta | 85.00 | I | Calificat |
2 | Olarean | Alexandru | Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu | 9 | Olteanu Sorina | 71.00 | II | |
3 | Bărac | Ovidiu | Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu | 9 | Preda Georgeta | 61.00 | III | |
4 | Tănăsescu | Darius Alexandru | Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu | 9 | Preda Georgeta | 60.00 | III | |
5 | Oprisor | Raul | Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu | 9 | Olteanu Sorina | 54.00 | M | |
6 | Bozan | Cătălin | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Hentea Delia | 53.00 | M | |
7 | Biro | Istvan-Emanuel | Colegiul Economic ”George Barițiu” Sibiu | 9 | Cruceat Laura | 50.00 | M | |
8 | Lupp | Laurentiu George | Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu | 9 | Preda Georgeta | 50.00 | M | |
9 | Cosman | Lucas | Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu | 9 | Florea Delilah | 48.00 | M | |
10 | Banciu | Maria | Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu | 9 | Voineag Anca Mihaela | 45.00 | M | |
11 | Cioban | Ioan Darius | Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu | 9 | Preda Georgeta | 45.00 | M | |
12 | Miclea | Rareș | Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu | 9 | Preda Georgeta | 45.00 | M | |
13 | Mihu | Octavian | Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu | 9 | Preda Georgeta | 45.00 | M | |
14 | Ștefănescu | Radu | Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu | 9 | Preda Georgeta | 44.00 | M | |
15 | Varga | Nicolae | Liceul Teoretic ”Gheorghe Lazăr” Avrig | 9 | Constantin Luminița | 43.00 | M | |
16 | Cristici | Raul - Ștefan | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Hentea Delia | 41.00 | M | |
17 | Solomon | Sebastian-Mihai | Colegiul Economic ”George Barițiu” Sibiu | 9 | Cruceat Laura | 40.00 | M | |
18 | Drăghiciu | Dragoș | Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș | 9 | Enea Constantin | 37.00 | ||
19 | Malcea | Robert-Rodin | Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș | 9 | Bercea-Engels Maria-Claudia | 37.00 | ||
20 | Bogdan | Paul-Mihai | Colegiul Economic ”George Barițiu” Sibiu | 9 | Cruceat Laura | 36.00 | ||
21 | Mayer | Darius | Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș | 9 | Roman Silvia | 35.00 | ||
22 | Dumitrescu | Ana-Maria | Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu | 9 | Florea Delilah | 34.00 | ||
23 | Pop | Cosmin | Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș | 9 | Roman Silvia | 31.00 | ||
24 | Toma | Victor Rareş | Colegiul Tehnic ”Independeţa” Sibiu | 9 | Sofron Otilia | 27.00 | ||
25 | Iliescu | Denisa | Colegiul Economic ”George Barițiu” Sibiu | 9 | Cruceat Laura | 24.00 | ||
26 | Muntean | Tudor | Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu | 9 | Florea Delilah | 24.00 | ||
27 | Șofar | Radu | Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș | 9 | Enea Constantin | 23.00 | ||
28 | Budin | Cristian | Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu | 9 | Florea Delilah | 21.00 | ||
29 | Hang | Radu-Dumitru | Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș | 9 | Bercea-Engels Maria-Claudia | 21.00 | ||
30 | Vişoiu | Ştefan | Colegiul Tehnic ”Independeţa” Sibiu | 9 | Sofron Otilia | 20.00 | ||
31 | Tobias | Nicole-Veronica | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Hentea Delia | 17.00 | ||
32 | Deneș | Nicolae-Luis | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Hentea Delia | 16.00 | ||
33 | Albeanu | Florin Irinel | Colegiul Tehnic ”Independeţa” Sibiu | 9 | Sofron Otilia | 0.00 | ||
34 | Balaci | Marian-Rareș | Colegiul Economic ”George Barițiu” Sibiu | 9 | Cruceat Laura | 0.00 | ||
35 | Carabulea | Oprea Victor | Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu | 9 | Florea Delilah | 0.00 | ||
36 | Marin | Horațiu | Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu | 9 | Voineag Anca Mihaela | 0.00 | ||
37 | Mihăescu | Daniel | Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu | 9 | Canter Maria | 0.00 | ||
38 | Mocanu | Teodor | Colegiul Tehnic ”Independeţa” Sibiu | 9 | Sofron Otilia | 0.00 | ||
39 | Pelepco | Mihai Ștefan | Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu | 9 | Platon Lidia | 0.00 | ||
40 | Rău | Eduard | Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu | 9 | Hentea Delia | 0.00 | ||
41 | Roşca | Vlad Adrian | Colegiul Tehnic ”Independeţa” Sibiu | 9 | Sofron Otilia | 0.00 | ||
42 | Săraru | Andra | Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu | 9 | Voineag Anca Mihaela | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |