O T I - Etapa județeană / T I C 2018 |
---|
T e l e o r m a n | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESCULTU | CRISTINA | COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" ALEXANDRIA | 9 | IONESCU FLORENTA | 57.50 | Calificat | |
2 | BADEA | RAZVAN | COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" ALEXANDRIA | 9 | MOISE JENI/TATARU DANIELA | 50.50 | ||
3 | Ignat | Andreea Iulia | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Adriana Pîrvan | 48.50 | ||
4 | CIOLCAN | EMIL ALEXANDRU PAUL | COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" ALEXANDRIA | 9 | BRIA MONICA | 39.50 | ||
5 | TOMESCU | RALUCA ALEXANDRA | COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TURNU MAGURELE | 9 | GRUIA MIRUNA | 39.00 | ||
6 | Roşu | George Daniel | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Cătălina Ştefan | 35.00 | ||
7 | GHIGEANU | LUISA MANUELA | COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TURNU MAGURELE | 9 | GRUIA MIRUNA | 33.00 | ||
8 | STANCIU | ANDREI GEORGE | COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" ALEXANDRIA | 9 | MOISE JENI/TATARU DANIELA | 32.00 | ||
9 | Streinu | David Nicolae | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Silvia Vaicăr | 26.00 | ||
10 | ACHIMESCU | ADRIAN ANDREI | COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TURNU MAGURELE | 9 | MARINESCU NICOLETA | 24.00 | ||
11 | Matei | Andreea | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Cătălina Ştefan | 22.50 | ||
12 | GHERGU | MIHĂIȚĂ CRISTIAN | COLEGIUL NAȚIONAL AL.D.GHICA ALEXANDRIA | 9 | PĂUN SILVIA | 22.00 | ||
13 | Drăguţ | Sorin Nicolae | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Silvia Vaicăr | 20.00 | ||
14 | DONCEA | ALEXANDRU MIHAI | COLEGIUL NAȚIONAL AL.D.GHICA ALEXANDRIA | 9 | COJOCARU VALTER | 16.00 | ||
15 | Bleau | Alexandru Catalin | Liceul Teoretic C-tin Noica Alexandria | 9 | Cojocaru Valter | 15.00 | ||
16 | Aprodu | Alexandru Gabriel | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Cătălina Ştefan | 13.00 | ||
17 | OLARU | ANDREI DRAGOȘ | COLEGIUL NAȚIONAL AL.D.GHICA ALEXANDRIA | 9 | COJOCARU VALTER | 11.00 | ||
18 | Dogaru | Răzvan | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Cătălina Ştefan | 10.00 | ||
19 | Neda | Andreea | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Cătălina Ştefan | 8.00 | ||
20 | CRĂCIUN | ȘERBAN MARIAN | COLEGIUL NAȚIONAL AL.D.GHICA ALEXANDRIA | 9 | PĂUN SILVIA | 7.00 | ||
21 | JUGANARU | ANDREI VIOREL | COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" ALEXANDRIA | 9 | BRIA MONICA | 7.00 | ||
22 | Chendea | Ştefan | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Cătălina Ştefan | 6.00 | ||
23 | Bușu | Ștefan Cosmin | Liceul Teoretic C-tin Noica Alexandria | 9 | Cojocaru Valter | 0.00 | ||
24 | Cazan | Valentina Georgiana | Colegiul Naţional "Anastasescu"- Roşiori de Vede | 9 | Adriana Pîrvan | 0.00 | ||
25 | PETRICĂ | MARIUS CRISTIAN | COLEGIUL NAȚIONAL AL.D.GHICA ALEXANDRIA | 9 | COJOCARU VALTER | 0.00 | ||
26 | TRÂNĂ | CLAUDIU DRAGOȘ | COLEGIUL NAȚIONAL AL.D.GHICA ALEXANDRIA | 9 | COJOCARU VALTER | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |