O T I - Etapa județeană / T I C 2018 |
---|
Vâlcea | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dragomir | Eduardo Ștefan | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta, Cojocaru Nicoleta | 64.50 | I | Calificat |
2 | Ogreanu | Dominique | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta, Cojocaru Nicoleta | 63.00 | II | |
3 | Grădinaru | Florin Mihai | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta, Grecea Violeta | 57.00 | III | |
4 | Ilina | Mircea Nicolae | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta, Cojocaru Nicoleta | 56.00 | Mentiune | |
5 | Rădulescu | Ioana-Eliza | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Rm. Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 56.00 | Mentiune | |
6 | Papa | Andreea Silvana | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta, Cojocaru Nicoleta | 54.00 | Mentiune | |
7 | Gheorghe | Marius-Cătalin | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela | 53.00 | Mentiune | |
8 | Lăpădat | Alexia-Maria | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 50.00 | Mentiune | |
9 | Ştefănescu | Clara-Elena | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 48.00 | Mentiune | |
10 | Ghilă | Ana-Maria | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 45.00 | Mentiune | |
11 | Rotaru | Mira Teodora | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Grecea Violeta, Cojocaru Nicoleta | 45.00 | Mentiune | |
12 | Cioian | Marin Octavian | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cataragă Issabella | 44.50 | Mentiune | |
13 | Răbuga | Andrei Flavius | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta, Grecea Violeta | 44.50 | Mentiune | |
14 | Crăineanu | Alexia-Maria | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 44.00 | ||
15 | Achim | Vlad-Andrei | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 43.50 | ||
16 | Stan | Cosmin | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria | 43.50 | ||
17 | Dobriţoiu | Cristina Teodora | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cataragă Issabella | 42.50 | ||
18 | Ionescu | Paul | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cataragă Issabella | 41.00 | ||
19 | Ursărescu | Alexandru Marian | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cataragă Issabella | 41.00 | ||
20 | Spătaru | Marian | Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea | 9 | Uță Mirela | 40.00 | ||
21 | Ciauşescu | Diana-Maria | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 38.00 | ||
22 | Mihai | Iustin | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria | 35.50 | ||
23 | Achim | Rareş-Nicolae | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 34.50 | ||
24 | Piroteală | Vlad Ioan | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Caralicea Valeria | 34.00 | ||
25 | Botez | George-Alexandru | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela | 33.00 | ||
26 | Bălașa | Elena Andreea | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Caralicea Valeria | 32.00 | ||
27 | Dumitru | Teodor | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria | 32.00 | ||
28 | Paraschiv | Dumitru Răzvan | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Caralicea Valeria | 31.00 | ||
29 | Pavel | Maria Catrinel | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Caralicea Valeria | 28.00 | ||
30 | Bîrzescu | Răzvan-Stefan | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Farcaşanu Antoanela-Maria, Loghin Malina | 25.00 | ||
31 | Visalon | Andrei Mihai | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Dumitrescu Mihaela | 25.00 | ||
32 | Stan | Rareş-Gabriel | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Mlisan Mirela | 22.40 | ||
33 | Cornea | Dariana-Teodora | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 17.50 | ||
34 | Neacșu | Cora Maria | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Caralicea Valeria | 17.00 | ||
35 | Olteanu | Cosmina-Gabriela | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | 9 | Arişanu Ana Maria, Haller Elisabeta Antonia | 9.00 | ||
36 | Smarandache | Grigorie Theodor | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cataragă Issabella | 8.00 | ||
37 | Constantinescu | Robert | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria | 0.00 | ||
38 | Dincă | Darius | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | 9 | Hancu Anamaria | 0.00 | ||
39 | Predescu | Ioan Alexandru | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | 9 | Cojocaru Nicoleta, Grecea Violeta | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |