O T I - Etapa județeană / T I C 2018 |
---|
V r a n c e a | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bușilă | Andreea | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | 9 | Vlad Elena | 79.00 | I | Calificat |
2 | Potop | Teodor | Liceul ”Simion Mehedinți” Vidra | 9 | Potop Adela/Gherasim Daniel | 69.50 | II | |
3 | Burlacu | Andreea | Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani | 9 | Mereuță Camelia | 49.00 | III | |
4 | Panghate | Alexandru | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen | 46.00 | M | |
5 | Baban | Adrian Victoraș | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 44.50 | M | |
6 | Crînganu | Denis Florin | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | 9 | Vlad Elena | 44.50 | M | |
7 | Sandu | Andrei | Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani | 9 | Tîțu Ion | 43.00 | M | |
8 | Zisu | Cristian Alexandru | Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani | 9 | Mereuță Camelia | 42.00 | M | |
9 | Draghiciu | Bianca Cristina | Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani | 9 | Mereuță Camelia | 39.00 | ||
10 | Cristea | Petru Theodor | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | 9 | Vlad Elena | 37.00 | ||
11 | Roman | Răzvan-Mihai | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | 9 | Diaconu Adriana | 34.00 | ||
12 | Soroiu | Ștefania | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 34.00 | ||
13 | Tănase | Denis-Gabriel | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | 9 | Diaconu Adriana | 33.00 | ||
14 | Cotea | Octavian | Liceul ”Simion Mehedinți” Vidra | 9 | Potop Adela/Gherasim Daniel | 32.00 | ||
15 | Donie | George | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Grigore Diana | 32.00 | ||
16 | Briulung | Bianca Ioana | Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani | 9 | Mereuță Camelia | 27.00 | ||
17 | Miron | Andrei | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Atanasiu Carmen | 26.00 | ||
18 | Isac | Alexandru Marian | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 24.00 | ||
19 | Toader | Dragoș | Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani | 9 | Grigore Diana | 21.00 | ||
20 | Popa | Alexandru | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 20.00 | ||
21 | Chirilă | George | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 19.00 | ||
22 | Chiriac | Emerigo Georgian | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 14.00 | ||
23 | Mihalache | Andrei | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 10.00 | ||
24 | Apreutesei | Robert | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 5.00 | ||
25 | Andronic | Denisa Elena | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 0.00 | ||
26 | Dediu | Andrei | Liceul Pedagogic ”Spiru Haret” Focșani | 9 | Bratu Ionela | 0.00 | ||
27 | Iftinca Ionuț Iulian | Ionuț Iulian | Liceul Teoretic ”Ioan Slavici” Panciu | 9 | Voicu Simina | 0.00 | ||
28 | Palcău | Robert | Liceul Pedagogic ”Spiru Haret” Focșani | 9 | Bratu Ionela | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |