Utilizator neautentificat - 28-03-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Vaslui | Secțiunea T I C | |
---|
ID | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bujeniță | Lucian Andrei | Colegiul Economic "Anghel Rugină" Vaslui | 9 | Chirază Liviu |
2 | Chiper | Roberto-Marian | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | 9 | Alina Sebeni |
3 | Chipirliu | Denis | Colegiul national Gh Rosca Codreanu Barlad | 9 | Vlad Giurcanu |
4 | Cires | Amalia | Colegiul national Gh Rosca Codreanu Barlad | 9 | Vlad Giurcanu |
5 | Condrea | Ciprian | Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui | 9 | Ursu Gabriela |
6 | Cretu | Eduardo | Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" | 9 | Nicu Vlad-Laurentiu |
7 | Diaconescu | Gaby Ștefan | Colegiul Economic "Anghel Rugină" Vaslui | 9 | Chirază Liviu |
8 | Mandrea | Radu-Alexandru | Liceul Stefan Procopiu Vaslui | 9 | Bardita Carmen, Bucur Laura |
9 | Mîțîlă | Alin | Colegiul Economic "Anghel Rugină" Vaslui | 9 | Chirază Liviu |
10 | Mocanu | Cosmin | Colegiul national Gh Rosca Codreanu Barlad | 9 | Gradinaru Ion |
11 | Nacu | Vlad Marian | Lic. Tehn. "N. Iorga" Negresti | 9 | Savuc Marius |
12 | Nitoi | Daniel | Liceul Stefan Procopiu Vaslui | 9 | Bardita Carmen, Bucur Laura |
13 | Pascal | Răzvan- Andrei | Colegiul Național „ Cuza Vodă ” Huşi | 9 | Daisa Rodica |
14 | Petcu | Andrei- Dănuț | Colegiul Național „ Cuza Vodă ” Huşi | 9 | Daisa Rodica |
15 | Plopan | George Bogdan | Lic. Tehn. "N. Iorga" Negresti | 9 | Savuc Marius |
16 | Popescu | Luis | Liceul Tehnologic "Al.I.Cuza" Barlad | 9 | Lupu Z. |
17 | Pruteanu | Alexandra -Iuliana | Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" | 9 | Nicu Vlad-Laurentiu |
18 | Rotaru | Danuta Dumitrita | Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui | 9 | Popica Camelia, Sirbu Petronela |
19 | Sava | Andrei | Liceul Stefan Procopiu Vaslui | 9 | Bardita Carmen, Bucur Laura |
20 | Tăbușcă | Cristian Ștefan | Colegiul Național „ Cuza Vodă ” Huşi | 9 | Zugravu Angela |
21 | Toma | Teodor Gabriel | Liceul Tehnologic "Al.I.Cuza" Barlad | 9 | Lupu Z. |
22 | Turbatu | Miruna Teodora | Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui | 9 | Popica Camelia |
23 | Vicol | Adrian | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | 9 | Alina Sebeni |
24 | Vișan | Adrian | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | 9 | Alina Sebeni |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |