Utilizator neautentificat - 24-04-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
CN | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. crt. | Numele și prenumele | Clasa | Unitatea școlara | Profesor | Județul | Total | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciorhan Elena Alexandra | 12 | CNICB | Nedelea Otilia | Argeș | 0.00 | |
2 | Florea Mihaela | 12 | Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila | Prus Paul | Brăila | 84.00 | A |
3 | SUCIU ALIN FLORIN | 12 | Colegiul National "Horea, Closca si Crisan" - ALBA IULIA | Muresan Laura | Alba | 82.00 | A |
4 | Radu Cosmin | 12 | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | Tudorache Mariana | Dâmbovița | 81.00 | A |
5 | Boier Marius-Adrian | 12 | Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca | Perde Ancuța Georgeta | Cluj | 76.00 | A |
6 | FÁNDLY GERGO-ZOLTÁN | 12 | LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA | HIBÁCSKÓ GIZELLA | Bihor | 73.00 | A |
7 | BARDAȘ ALEXANDRU CRISTIAN | 12 | LICEUL TEORETIC ”GRIGORE MOISIL” | SPĂTARU MIHAELA | Tulcea | 68.00 | A |
8 | CORCODEL MARIA-IULIA | 12 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | LAURA UNGUREANU, LEUCIUC ANCA | București sector 1 | 62.50 | A |
9 | Apăvăloaiei Robert-Florin | 12 | Liceul „Mihail Sadoveanu” Borca | Chirilă Liliana | Neamț | 61.00 | A |
10 | Petelează Darius | 12 | Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu | Avram Monica | Sibiu | 61.00 | A |
11 | Maxim Tiberiu | 12 | Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui | Popica Camelia | Vaslui | 60.00 | A |
12 | Baczur Richard | 12 | Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare | Filip Adela, Bonto Alina, Mureșan Ioana Claudia | Maramureș | 54.00 | A |
13 | Cavaler George-Alexandru | 12 | Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni | Hăbuc Ștefăniță | Argeș | 54.00 | A |
14 | MARIN EDWARD - CHRISTIAN | 12 | LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI | DOINA-LAVINIA PREDA | București sector 3 | 54.00 | A |
15 | DESCULȚU ANDREEA | 12 | LICEUL TEORETIC ALEXANDRU GHICA ALEXANDRIA | TĂTARU DANIELA | Teleorman | 53.00 | A |
16 | STERCIUC ANCA ELENA | 12 | LICEUL ”REGINA MARIA” DOROHOI | OPRIȚA PETRU SIMION | Botoșani | 53.00 | A |
17 | Iacob Loredana Alexandra | 12 | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani | Dojcsar Marilena | Hunedoara | 49.00 | A |
18 | Mihalache Cristian | 12 | Liceul Tehnologic Turceni | Vlad Mioara | Gorj | 49.00 | A |
19 | Tamaș Eugen-Adrian | 12 | Liceul Teoretic ”Tudor Vianu” Giurgiu | Cuciuch Maria | Giurgiu | 49.00 | A |
20 | VODĂ Georgian | 12 | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | Filip Dimitrie | Suceava | 48.00 | A |
21 | Ilie Andrei-Leonard | 12 | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | Diaconu Adriana Daniela | Vrancea | 47.00 | A |
22 | Olariu Loredana | 12 | Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița | Lungu Iudith, Giorza Cristina | Bistrița Năsăud | 47.00 | A |
23 | David Darius | 12 | Colegiul Național ”Preparandia-Dimitrie Țichindeal” Arad | Șerban Ionuț | Arad | 46.00 | A |
24 | Olaru Alexandru Virgiliu | 12 | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | Cojocaru Nicoleta | Vâlcea | 44.00 | A |
25 | Kovács Attila Levente | 12 | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | Léstyán Sándor | Covasna | 43.00 | A |
26 | BREZEANU IULIA | 12 | COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU | RĂDULEA ELENA | București sector 4 | 41.50 | A |
27 | Brîndea Darian-Vasile | 12 | Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău | Mureșan Alexandru | Sălaj | 41.00 | A |
28 | BUTUCARU ANDREEA-PETRONELA | 12 | Colegiul National Dimitrie Cantemir Onesti | Tanga Diana/Pistea Daniela | Bacău | 41.00 | A |
29 | Daian Miruna | 12 | Colegiul Național "Dr. Ioan Meșotă" | Păcurar Felicia | Brașov | 41.00 | A |
30 | Nastase Mihai Valentin | 12 | Colegiul National Ion Luca Caragiale | Visinescu Violeta Maria | Prahova | 41.00 | A |
31 | RĂDOI ANDREI | 12 | LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU | MAREŞ MĂDĂLINA | București sector 6 | 41.00 | A |
32 | TITRAT CRISTINA-GEORGIANA | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA | ANCA ADINA | Călărași | 41.00 | A |
33 | HARKAY GABRIELLA | 12 | LICEUL TEORETIC BARTOK BELA TIMISOARA | MAUZER ERIKA | Timiș | 40.00 | A |
34 | STOIAN MARIAN ANDREI | 12 | Seminarul Teologic Ortodox"Sf. Andrei" | Manolache Vasile | Galați | 40.00 | A |
35 | FILIMON DORIN-ANDREI | 12 | LICEUL TEORETIC ”GRIGORE MOISIL” | PÂRLITU RODICA | Tulcea | 63.00 | CN |
36 | GAIŢA ŞTEFAN LUCIAN | 12 | Colegiul Naţional "Avram Iancu" - CÎMPENI | Sicoe Lenuţa Ionela | Alba | 57.00 | CN |
37 | MANOLE FERNANDO-COSTINEL-ANDREI | 12 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 56.00 | CN |
38 | Drăguș Antonio Iulian | 12 | Colegiul Național "CONSTANTIN CARABELLA" Târgoviște | Riza Monica | Dâmbovița | 51.00 | CN |
39 | VLĂDULESCU ŞTEFAN | 12 | COLEGIUL ECONOMIC ”DELTA DUNĂRII” | ANDRONIC DANIEL | Tulcea | 51.00 | CN |
40 | STOLERIU STEFAN | 12 | LICEUL PEDAGOGIC "NICOLAE IORGA" BOTOȘANI | NICULICA SIMONA, CARMOCANU GHEORGHE | Botoșani | 45.00 | CN |
41 | Hociung Vlad-Petru | 12 | Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman | Ghercă Magda; Gavril Florin | Neamț | 44.00 | CN |
42 | Olteanu Vlad | 12 | Colegiul Național „Decebal” Deva | Popa Ion, Faur Haynal | Hunedoara | 44.00 | CN |
43 | SAMOILĂ ANDREI-ALBERT | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | CONSTANTINESCU ADINA | Dâmbovița | 44.00 | CN |
44 | APETRII Georgel- Claudiu | 12 | Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei | Todașcă Adriana | Suceava | 43.00 | CN |
45 | Giustacchini Vladimir | 12 | Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare | Mureșan Ioana Claudia | Maramureș | 43.00 | CN |
46 | ARVINTE ALEXANDRU CONSTANTIN | 12 | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ ”GRIGORE MOISIL”, IAȘI | TUFESCU LĂCRĂMIOARA, VÎRGĂ LILIANA | Iași | 41.00 | CN |
47 | Karácsony-Fejér Tamás | 12 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Sleghel Izabella | Covasna | 41.00 | CN |
48 | Mereuță Ana-Gabriela | 12 | Colegiul Național „Calistrat Hogaș” Piatra-Neamț | Bortariu Silvia | Neamț | 40.00 | CN |
49 | Stângu Matei Constantin | 12 | Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița | Gălățan Susana | Bistrița Năsăud | 40.00 | CN |
50 | Fieraru Raluca Ana-Maria | 12 | Colegiul Național "Gheorghe Țițeica" | Șerban Otilia Ramona | Mehedinți | 39.00 | P |
51 | Codor Stelian-Nataniel | 12 | Colegiul Economic „Iulian Pop” Cluj Napoca | Perșa Dana | Cluj | 38.00 | P |
52 | SEMENCIUC Robert | 12 | Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", Suceava | Zotic Cristina | Suceava | 38.00 | P |
53 | COBIANU ROBERTO CARLOS | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | CONSTANTINESCU ADINA | Dâmbovița | 37.00 | P |
54 | TRIF ANDREI BOGDAN | 12 | Colegiul Naţional "Avram Iancu" - CÎMPENI | Sicoe Lenuţa Ionela | Alba | 37.00 | P |
55 | TUDORACHE DRAGOȘ COSMIN | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL ”GRIGORE GHICA” DOROHOI | DRĂGHICI CRISTINA IONELA | Botoșani | 37.00 | P |
56 | Bănică Dragoș | 12 | Colegiul Național "Dr. Ioan Meșotă" | Păcurar Felicia | Brașov | 36.00 | P |
57 | CHIPERI Mihai-Iulian | 12 | Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" Fălticeni | Murărescu Simona-Maricica, Dumitriu Bogdan | Suceava | 36.00 | P |
58 | Maglaviceanu Bernard | 12 | Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani | Petrescu Adriana | Hunedoara | 36.00 | P |
59 | CIOBAN Adrian | 12 | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | Filip Dimitrie | Suceava | 35.00 | P |
60 | Corpodean Mara-Steliana | 12 | Colegiul Economic „Iulian Pop” Cluj Napoca | Perșa Dana | Cluj | 34.00 | P |
61 | Fazakas Denis | 12 | Colegiul Naţional "Silvania" Zalău | Revnic Gheorghe | Sălaj | 34.00 | P |
62 | Hosu Paul | 12 | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | Popica Silviu / Neșa Alin | Covasna | 33.00 | P |
63 | IRȘAI SAMUEL | 12 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | FIAT OANA, IORDAICHE CRISTINA | Timiș | 33.00 | P |
64 | CAZACU MIHAI ALEXANDRU | 12 | LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN | COSMIN-DRAGOS VACARESCU | București sector 3 | 32.00 | P |
65 | Ilinca Alin | 12 | Colegiul Național ”George Coșbuc” Motru | Giorgescu Emilia | Gorj | 32.00 | P |
66 | Muntean Adrian | 12 | Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca | Perde Ancuța Georgeta | Cluj | 32.00 | P |
67 | Nicolae Diana Florentina | 12 | Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești | Genoiu Nicolae | Argeș | 32.00 | P |
68 | STANCIU DENIS-CRISTIAN | 12 | LICEUL TEORETIC CORIOLAN BREDICEANU LUGOJ | DEJICA RAMONA-MONICA / IANCULESCU IONEL DORU | Timiș | 32.00 | P |
69 | Toma Andrei Cosmin | 12 | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | Ianc Simona | Vâlcea | 32.00 | P |
70 | Zsigmond Botond | 12 | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | Miklós József | Covasna | 32.00 | P |
71 | BARARU ALEX | 12 | C.N"Calistrat Hogas" | Ciocanel Adriana | Galați | 31.00 | P |
72 | SIRITANU ALEXANDRU | 12 | LICEUL PEDAGOGIC "NICOLAE IORGA" BOTOȘANI | NICULICA SIMONA, CARMOCANU GHEORGHE | Botoșani | 31.00 | P |
73 | Suciu Ioan Adrian | 12 | Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu - Mureș | Mailat Ildiko | Mureș | 31.00 | P |
74 | ANDREI ELVIS | 12 | COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV, IAȘI | PĂDURARIU EMANUELA TATIANA | Iași | 30.00 | P |
75 | Bodnar Leonard-Horațiu | 12 | Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău | Mureșan Alexandru | Sălaj | 30.00 | P |
76 | Popa Andrei | 12 | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | Mareș Carmen | Neamț | 30.00 | P |
77 | Ionaş Laurenţiu-Alin | 12 | Liceul Teoretic Carei | Laslo Ion | Satu Mare | 29.00 | P |
78 | Judea Leonard Andrei | 12 | Liceul Tehnologic "Malaxa" Zărnești | Nemeş Nicolae, Toacşe Adriana | Brașov | 29.00 | P |
79 | Chivu Georgian - Cristian | 12 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Sima Raluca, Trufaș Cătălina | Brăila | 28.50 | P |
80 | ANDREOIU ARONEL | 12 | Colegiul Naţional Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA | Teglaş Maria | Alba | 28.00 | P |
81 | Băjenaru Alexandru | 12 | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | Popica Silviu / Neșa Alin | Covasna | 28.00 | P |
82 | Crișan Cătălina | 12 | Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare | Mureșan Ioana Claudia | Maramureș | 28.00 | P |
83 | Paşca Alexandru-Nicolae | 12 | Liceul Teoretic Carei | Laslo Ion | Satu Mare | 28.00 | P |
84 | SEREDIUC Florin | 12 | Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", Suceava | Hrisca Silvia-Steluta | Suceava | 28.00 | P |
85 | Solomon Vlad | 12 | Colegiul Național „Gh. Asachi” Piatra-Neamț | Magdalina Maria | Neamț | 28.00 | P |
86 | Cucu Andrei-Iulian | 12 | Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" | Tomulescu Dumitru / Tomulescu Vasilica | Gorj | 27.00 | P |
87 | Dan Valentin | 12 | Colegiul National Militar Dimitrie Cantemir | Stanciu Diana | Prahova | 27.00 | P |
88 | Diaconu Daniel | 12 | Colegiul Tehnic de Comunicatii N.V. Karpen Bacau | Moisa Gabriela | Bacău | 27.00 | P |
89 | Nagyoláh Zsolt | 12 | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | Miklós József | Covasna | 27.00 | P |
90 | Ghinea Teodor | 12 | Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu | Pantelimon Daniela | Giurgiu | 26.00 | P |
91 | Pintea Adelin | 12 | Liceul Tehnologic Elisa Zamfirescu Satu Mare | Tămaș Filomela | Satu Mare | 26.00 | P |
92 | MANOLACHE ELENA | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 25.00 | P |
93 | Medrea Diana Maria | 12 | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani | Gaiță Lukacs Ioana | Hunedoara | 25.00 | P |
94 | BILHAC SCUTARU ALEXANDRU | 12 | CEVM | BIRSAN ELENA ADINA | Galați | 24.00 | P |
95 | Caproș Bogdan Alexandru | 12 | Liceul ”Simion Mehedinți” Vidra | Potop Adela/Gherasim Daniel | Vrancea | 24.00 | P |
96 | Giurgiu Alexandra | 12 | Colegiul Naţional "Silvania" Zalău | Revnic Gheorghe | Sălaj | 24.00 | P |
97 | Ivașcu Marius Valentin | 12 | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | Tudorache Mariana | Dâmbovița | 24.00 | P |
98 | Mántó Nimród | 12 | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | Miklós József | Covasna | 24.00 | P |
99 | ȘUCALIUC Mihai Gabriel | 12 | Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret | Melniciuc Maria | Suceava | 24.00 | P |
100 | Todirica Dumitrel | 12 | Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu" Piatra-Neamț | Horlescu Gabriela-Brândușa | Neamț | 24.00 | P |
101 | Băbțan David | 12 | Colegiul Naţional "Silvania" Zalău | Revnic Gheorghe | Sălaj | 23.00 | P |
102 | Pașparugă Lavinia-Alexandra | 12 | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | Olaru Liviu Constantin | Neamț | 23.00 | P |
103 | Stoian-Anițoaiei Daiana-Viorela | 12 | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | Olaru Liviu Constantin | Neamț | 23.00 | P |
104 | Bejenaru Victor | 12 | Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița | Neamțiu Eugen | Bistrița Năsăud | 22.00 | P |
105 | Petrasc Cosmin -Emanuel | 12 | Liceul Teologic Fericitul Ieremia Onesti | Masala Nelu | Bacău | 22.00 | P |
106 | Stoinea Vlad-Stefanel | 12 | Liceul Stefan Procopiu Vaslui | Bardita Carmen, Ciurariu Cristina-Maria | Vaslui | 22.00 | P |
107 | Vidroiu Răzvan | 12 | Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației | Burcuș Andrea | Maramureș | 22.00 | P |
108 | Visan Andrei Ionut | 12 | Liceul Tehnologic Toma Socolescu | Macelaru Adriana Adela | Prahova | 22.00 | P |
109 | ANTIP MIHAELA-ALEXANDRA | 12 | Colegiul National Vasile Alecsandri Bacau | Timofti Afrodita | Bacău | 21.00 | P |
110 | Bența Bogdan | 12 | Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița | Bîz Maria Felicia, Giorza Cristina | Bistrița Năsăud | 21.00 | P |
111 | FLUTUR Daniel Ioan | 12 | Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret | Melniciuc Maria | Suceava | 21.00 | P |
112 | Ifrim Alexandru Georgian | 12 | Liceul Tehnologic Energetic Campina | Tache Irina | Prahova | 21.00 | P |
113 | IONESCU PAUL ANDREI | 12 | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IAȘI | ASOFIEI SIMINA | Iași | 21.00 | P |
114 | Lupu George | 12 | Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani | Mereuță Camelia | Vrancea | 21.00 | P |
115 | Marinoiu George-Rareș | 12 | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | Cîrstea Nicoleta-Ancuța | Dâmbovița | 21.00 | P |
116 | Pădureanu Emilian | 12 | Liceul Teoretic "Tudor Arghezi" Craiova | Dolj | 21.00 | P | |
117 | Toteanu Ionuț Alexandru | 12 | Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești | Popescu Iuliana | Argeș | 21.00 | P |
118 | Alexa Petruţa | 12 | Colegiul Naţional "Silvania" Zalău | Revnic Gheorghe | Sălaj | 20.00 | P |
119 | Banu Patrick Florian | 12 | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | Ianc Simona | Vâlcea | 20.00 | P |
120 | Bertalan Victor | 12 | Colegiul National Mihai Viteazul | Lincan Iulia Monica | Prahova | 20.00 | P |
121 | COJOCARIU DANIEL | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | STOIAN LILIANA | Iași | 20.00 | P |
122 | Dogaru Claudiu Daniel | 12 | Liceul de Arte „Margareta Sterian” Buzău | Iancu Mihaela | Buzău | 20.00 | P |
123 | Dragnea Tiberiu | 12 | Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia | Dragomir Adelin | Ialomița | 20.00 | P |
124 | IORDAN IONUT ADRIAN | 12 | Liceul Tehnologic Doamna Chiajna Rosu-Chiajna | Apostol Veronica | Ilfov | 20.00 | P |
125 | PATRICHE ANDREEA LARISA | 12 | L.T."EMIL RACOVITA" | ANASIA SIMONA | Galați | 20.00 | P |
126 | Chetoeșu Andreea Mihaela | 12 | Liceul de Arte „Margareta Sterian” Buzău | Iancu Mihaela | Buzău | 19.00 | P |
127 | Ciocan Maria | 12 | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia | Vâlcea | 19.00 | P |
128 | Kelemen Andrea | 12 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Sleghel Izabella | Covasna | 19.00 | P |
129 | Papuc Adrian Georgian | 12 | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | Draghia Emese | Buzău | 19.00 | P |
130 | Savca Cristian | 12 | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | Draghia Emese | Buzău | 19.00 | P |
131 | Stroe Aurel Cătălin | 12 | Colegiul Naţional ”Anastasescu” Roșiorii de Vede | Vaicăr Silvia/Ștefan Cătălina | Teleorman | 19.00 | P |
132 | Banc Andrei Simon | 12 | Liceul Teoretic „Ana Ipătescu” Gherla | Butean Ioana Adriana | Cluj | 18.00 | P |
133 | Costache Alexandru Ionut | 12 | Liceul Pedagogic "Matei Basarab" Slobozia | Ivan Nicoleta | Ialomița | 18.00 | P |
134 | Gama Marius Cătălin | 12 | Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" | Tomulescu Dumitru / Tomulescu Vasilica | Gorj | 18.00 | P |
135 | GLIGOR DRAGOŞ | 12 | Colegiul Naţional Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA | Teglaş Maria | Alba | 18.00 | P |
136 | HANTOIU MARIAN | 12 | L.T."PAUL DIMO" | VICTORIU ANGELA | Galați | 18.00 | P |
137 | Iacob Daniel Cătălin | 12 | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | TANASE ADRIAN | Buzău | 18.00 | P |
138 | Constantin Dragoş | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Nicolae Madalina | Brăila | 17.50 | P |
139 | Alexandrescu Ionuț-Bogdan | 12 | Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni | Hăbuc Ștefăniță | Argeș | 17.00 | P |
140 | BORDEIANU ALEXANDRU-GABRIEL | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IAȘI | CIOBANU GEORGETA | Iași | 17.00 | P |
141 | Hodor Hendrik | 12 | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | Léstyán Sándor | Covasna | 17.00 | P |
142 | IONICĂ CRISTINA | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 17.00 | P |
143 | Ioniță Denisian | 12 | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia | Vâlcea | 17.00 | P |
144 | Rizea Ştefan Daniel | 12 | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | Cataragă Ştefania Issabella | Vâlcea | 17.00 | P |
145 | Trandabur Răzvan Cristian | 12 | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | Popica Silviu / Neșa Alin | Covasna | 17.00 | P |
146 | Ghețu Sabin | 12 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Sima Raluca, Trufaș Cătălina | Brăila | 16.50 | P |
147 | GABOR ROBERT | 12 | Liceul Tehnologic Doamna Chiajna Rosu-Chiajna | Apostol Veronica | Ilfov | 16.00 | P |
148 | Gligor Cristian | 12 | Liceul Tehnologic "Joannes Kájoni" Miercure Ciuc | Nagy Ildikó | Harghita | 16.00 | P |
149 | Ichim Vladut Ion | 12 | Liceul Tehnologic Energetic Campina | Stoicescu Denisa | Prahova | 16.00 | P |
150 | Pantazi Daniel | 12 | Colegiul National „C. D. Loga” Caransebes | Negoita Codrin Mircea | Caraș Severin | 16.00 | P |
151 | Soare Gabriel | 12 | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | Manolescu Daniela, Vorovenci Daniel | Argeș | 16.00 | P |
152 | Ban Vlad-Beniamin | 12 | Colegiul Național „Decebal” Deva | Indrei Elena | Hunedoara | 15.00 | P |
153 | Carp Maria-Alexandra | 12 | Colegiul Național „ Cuza Vodă ” Huşi | Brănici Cătălin | Vaslui | 15.00 | P |
154 | Muresan Remus Andrei | 12 | Colegiul National „C. D. Loga” Caransebes | Negoita Codrin Mircea | Caraș Severin | 15.00 | P |
155 | Avramescu Valentin Alexandru | 12 | Liceul Teoretic "Mihail Sebastian" Brăila | Slavu Mihaela | Brăila | 14.00 | P |
156 | COSTIN ALEXANDRU-DANIEL | 12 | LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU | MAREŞ MĂDĂLINA | București sector 6 | 14.00 | P |
157 | Duleanț Iosif-Dacian | 12 | Colegiul Național „Decebal” Deva | Popa Ion | Hunedoara | 14.00 | P |
158 | Ghervan Razvan-Georgel | 12 | Liceul Stefan Procopiu Vaslui | Bardita Carmen, Ciurariu Cristina-Maria | Vaslui | 14.00 | P |
159 | LUCA RADU RĂZVAN | 12 | Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” AIUD | GROZA SORIN | Alba | 14.00 | P |
160 | Bratian Paul Adrian | 12 | Liceul Teoretic "Andrei Bârseanu" Târnăveni | Moraru Mihaela | Mureș | 13.00 | P |
161 | Cojanu Sebastian | 12 | Colegiul National Nicolae Iorga | Mircea Mihaela Carmen | Prahova | 13.00 | P |
162 | Kuki Csaba-Sándor | 12 | Liceul Teologic Romano-Catolic Hám János Satu Mare | Balázs-Varhol Irma | Satu Mare | 13.00 | P |
163 | Mărginean Diana | 12 | Colegiul Economic „Transilvania” Tîrgu-Mureș | Moldovan Ana-Maria | Mureș | 13.00 | P |
164 | MUȘAT CĂTĂLIN-ANDREI | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA | MARIN CONSTANTIN-CRISTINEL | Călărași | 13.00 | P |
165 | Sandu Cosmin-Marius | 12 | Licel Teoretic Ion Borcea Buhusi | Bulete Mihai/Jigau Mihai | Bacău | 13.00 | P |
166 | STAICU OCTAVIAN FLORIAN | 12 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | LEUCIUC ANCA, UNGUREANU LAURA,VICTOR MANZ, COMAN I | București sector 1 | 13.00 | P |
167 | Vlasie Corina | 12 | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | Bogdan Mocanu | Vaslui | 13.00 | P |
168 | DOBRESCU DENNIS | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | CONSTANTINESCU ADINA | Dâmbovița | 12.00 | P |
169 | DRAGU CRISTINA | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 12.00 | P |
170 | Moldovan Flaviu Cristian | 12 | Liceul Teoretic "Andrei Bârseanu" Târnăveni | Moraru Mihaela | Mureș | 12.00 | P |
171 | RODANCIUC CODRUT | 12 | LICEUL PEDAGOGIC "NICOLAE IORGA" BOTOȘANI | NICULICA SIMONA, CARMOCANU GHEORGHE | Botoșani | 12.00 | P |
172 | STANCIU DANIL-MARIAN | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA | MARIN CONSTANTIN-CRISTINEL | Călărași | 12.00 | P |
173 | CRĂCIUN ALEXANDRU-IONUȚ | 12 | LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU | MAREŞ MĂDĂLINA | București sector 6 | 11.00 | P |
174 | EREMIA CRISTIAN | 12 | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | ALEXANDRU STEFAN | București sector 3 | 11.00 | P |
175 | Pavel Ioana | 12 | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | Bogdan Mocanu | Vaslui | 11.00 | P |
176 | Dimény Áron | 12 | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | Léstyán Sándor | Covasna | 10.00 | P |
177 | Leonte Cosmin Cezar | 12 | Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița | Neamțiu Eugen | Bistrița Năsăud | 10.00 | P |
178 | Purcaru Andrei | 12 | Colegiul Național “Carol I” Craiova | Dolj | 10.00 | P | |
179 | Cană Marinel Andrei | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Nicolae Madalina | Brăila | 9.00 | P |
180 | Chis Andreea | 12 | Liceul Teoretic „Gheorghe Lazăr” Avrig | Luca Marcel | Sibiu | 9.00 | P |
181 | Prisecaru Dragoş | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Nicolae Madalina | Brăila | 9.00 | P |
182 | Mateiu Sergiu Emil | 12 | Liceul Teoretic "Andrei Bârseanu" Târnăveni | Moraru Mihaela | Mureș | 8.00 | P |
183 | Cândea Marian | 12 | Liceul Teoretic ”Emil Racoviță” Baia Mare | Timb Edina Katalin | Maramureș | 7.00 | P |
184 | Iacoș Samuel Daniel | 12 | Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băseşti” Cehu Silvaniei | Radu Aurel | Sălaj | 7.00 | P |
185 | LUNESCU MARIA MIRUNA | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | ZAHIU VALENTIN | Dâmbovița | 7.00 | P |
186 | Pitac Teodor Andrei | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Nicolae Madalina | Brăila | 7.00 | P |
187 | SAVA ANDREI | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | STOIAN LILIANA | Iași | 7.00 | P |
188 | UNGUREANU NINEL | 12 | COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAŞI | CÂRJILĂ DANIEL | Călărași | 7.00 | P |
189 | Ureiche Andrei Iulian | 12 | Colegiul Tehnic ”Ion Mincu” | Rebedea Ana Zorela | Gorj | 7.00 | P |
190 | CARAGIA ROBERT CONSTANTIN | 12 | LICEUL TEORETIC 'NICOLAE BĂLCESCU' MEDGIDIA | ȘERBAN GINA-ELENA | Constanța | 6.00 | P |
191 | Nyíri István | 12 | Liceul Teologic Romano-Catolic Hám János Satu Mare | Balázs-Varhol Irma | Satu Mare | 6.00 | P |
192 | Chirpac Ionuţ | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Nicolae Madalina | Brăila | 5.50 | P |
193 | FORTU DANIEL | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC ”GHEORGHE MIRON COSTIN” CONSTANŢA | NICOLAE ION | Constanța | 5.00 | P |
194 | MARIN ANTONIO-DARIUS | 12 | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | ALEXANDRU STEFAN | București sector 3 | 5.00 | P |
195 | Pașc Răzvan Mihai | 12 | Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița | Neamțiu Eugen | Bistrița Năsăud | 5.00 | P |
196 | PRIPICI MIHAI GABRIEL | 12 | LICEUL "DANUBIUS" CĂLĂRAŞI | DRĂGAN EMILIA | Călărași | 5.00 | P |
197 | Mocodean Vasile-Grigore | 12 | Colegiul Național George Coșbuc Năsăud | Strugar Simion | Bistrița Năsăud | 4.00 | P |
198 | Pop Alexandru | 12 | Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației | Burcuș Andrea | Maramureș | 4.00 | P |
199 | Roman Eduard | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Nicolae Madalina | Brăila | 4.00 | P |
200 | Silistru Delia Stefania | 12 | Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" | Nicu Vlad-Laurentiu | Vaslui | 4.00 | P |
201 | Şerban Daniel Cosmin | 12 | Liceul Tehnologic "Malaxa" Zărnești | Nemeş Nicolae, Toacşe Adriana | Brașov | 4.00 | P |
202 | TĂNASE CRISTIAN | 12 | COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAŞI | CÂRJILĂ DANIEL | Călărași | 4.00 | P |
203 | Arhot Denisa Gabriela | 12 | Colegiul Tehnic ”Ion Mincu” | Rebedea Ana Zorela | Gorj | 3.00 | P |
204 | Ghiduș Nelu | 12 | Colegiul Național Petru Rareș Beclean | Cioban Adriana, Nicula Cristian | Bistrița Năsăud | 3.00 | P |
205 | SPÎNU GEORGE IONUŢ | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | STOIAN LILIANA | Iași | 3.00 | P |
206 | Ion Andrei Cosmin | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Nicolae Madalina | Brăila | 2.50 | P |
207 | ANDRONACHE ANDREEA ROBERTA DIANA | 12 | LICEUL "DANUBIUS" CĂLĂRAŞI | DRĂGAN EMILIA | Călărași | 2.00 | P |
208 | Ungureanu Paul | 12 | Colegiul Național Pedagogic ”Spiru Haret” Focșani | Bratu Ionela | Vrancea | 2.00 | P |
209 | Şolcă Robert-Nicolae | 12 | Colegiul Național de Informatică "Gr. Moisil" Brașov | Comarnic Liliana, Ghişe Ciprian | Brașov | 71.00 | R |
210 | Imbuzan Radu | 12 | Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Cluj-Napoca | Morari Brîndușa | Cluj | 49.00 | R |
211 | ANTOCE SEBASTIAN | 12 | COLEGIUL NATIONAL "C. NEGRUZZI", IAȘI | MIRON LUCIA | Iași | 46.00 | R |
212 | ALEXANDRU ANDREW | 12 | COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL | COROBANA GABRIELA | București sector 2 | 0.00 | R |
213 | Ambrus Csongor | 12 | Liceul Teologic Romano Catolic Segítő Mária Miercurea Ciuc | Pál László | Harghita | 0.00 | R |
214 | Andronescu Amelia Ștefania | 12 | Liceul Tehnologic "Nicolae Titulescu" Însurăței | Moraru Ștefan | Brăila | 0.00 | R |
215 | Badea Mihai-Marian | 12 | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | Vlad Cătălina-Estera | Dâmbovița | 0.00 | R |
216 | Bondăr Florin Ștefan | 12 | Liceul Tehnologic "Nicolae Titulescu" Însurăței | Moraru Ștefan | Brăila | 0.00 | R |
217 | Bordaș Andrei-Sebastian | 12 | Colegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Petrila | Ciucă Cristiana Mădălina | Hunedoara | 0.00 | R |
218 | BURDEA BOGDAN | 12 | COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV, IAȘI | LUPULEASA DANIELA | Iași | 0.00 | R |
219 | CARP DELIA | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | CREȚU CONSTATIN | Iași | 0.00 | R |
220 | Cărare George | 12 | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | Daniel Mocanu | Vaslui | 0.00 | R |
221 | CIOBANU ALEXANDRA | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 0.00 | R |
222 | CIOCAN DANIELA | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | CREȚU CONSTATIN | Iași | 0.00 | R |
223 | Ciucașu Cătălin | 12 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Sima Raluca, Trufaș Cătălina | Brăila | 0.00 | R |
224 | Ciuchilan Andreea Elena | 12 | Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" | Nicu Vlad-Laurentiu | Vaslui | 0.00 | R |
225 | CONSTANTIN IONUȚ | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 0.00 | R |
226 | Cristea Bogdan | 12 | Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului | Popica Silviu / Neșa Alin | Covasna | 0.00 | R |
227 | Dorobanțu Marius | 12 | Colegiul Național “Carol I” Craiova | Dolj | 0.00 | R | |
228 | DRĂGUȘIN BIANCA | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 0.00 | R |
229 | ENE ADI COSTEL | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | ALMĂŞANU FABIOLA | Iași | 0.00 | R |
230 | FASOLO LUISA ALESSANDRA | 12 | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | CREȚU CONSTATIN | Iași | 0.00 | R |
231 | FLOREA ALIN | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 0.00 | R |
232 | GAVRIL ILIE ŞTEFAN | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | ALMĂŞANU FABIOLA | Iași | 0.00 | R |
233 | Gheorghe Dumitru Bogdănel | 12 | Liceul Tehnologic "Nicolae Titulescu" Însurăței | Moraru Ștefan | Brăila | 0.00 | R |
234 | Halas Izabela Denisa | 12 | Colegiul Național Petru Rareș Beclean | Cioban Adriana, Nicula Cristian | Bistrița Năsăud | 0.00 | R |
235 | ILE ROBERT | 12 | LICEUL VOCAȚIONAL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAȘ BEIUȘ | ROTAR DORIN-MIRCEA | Bihor | 0.00 | R |
236 | Laceanu George-Alexandru | 12 | Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni | Voicu Maria | Ialomița | 0.00 | R |
237 | Măgâlă Ionuț Ștefan | 12 | Colegiul Economic Râmnicu Vâlcea | Merlan Doina Narcisa | Vâlcea | 0.00 | R |
238 | MIHAI MIREL | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 0.00 | R |
239 | Mihaiu Valentin - Cătălin | 12 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Sima Raluca | Brăila | 0.00 | R |
240 | Neculae Mircea | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Toncea Cristian | Brăila | 0.00 | R |
241 | NICOLAE ȘTEFANIA-CLAUDIA | 12 | LICEUL "DANUBIUS" CĂLĂRAŞI | DRĂGAN EMILIA | Călărași | 0.00 | R |
242 | OLTENICEANU ANDREI - THEODOR | 12 | COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE | ELENA BUSE | București sector 1 | 0.00 | R |
243 | PANDELEA DUMITRU | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 0.00 | R |
244 | PĂDURARU ANDREI | 12 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | ALMĂŞANU FABIOLA | Iași | 0.00 | R |
245 | Poasca Stefan | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Moț Nistor | Brăila | 0.00 | R |
246 | Poenar David | 12 | Colegiul Național Petru Rareș Beclean | Cioban Adriana, Nicula Cristian | Bistrița Năsăud | 0.00 | R |
247 | Rîpan Ionuț | 12 | Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița | Neamțiu Eugen | Bistrița Năsăud | 0.00 | R |
248 | Radu Samuel | 12 | Colegiul National „C. D. Loga” Caransebes | Negoita Codrin Mircea | Caraș Severin | 0.00 | R |
249 | Răduțiu Liviu | 12 | Liceul Teoretic „Gheorghe Lazăr” Avrig | Luca Marcel | Sibiu | 0.00 | R |
250 | Sabou Cătălin-Ștefan Cătălin-Ștefan | 12 | Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău | Mureșan Alexandru | Sălaj | 0.00 | R |
251 | Sterian Mara-Cristina | 12 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Moț Nistor | Brăila | 0.00 | R |
252 | Tănase Ovidiu Florin | 12 | Liceul Tehnologic "Nicolae Titulescu" Însurăței | Moraru Ștefan | Brăila | 0.00 | R |
253 | TĂNASE CAROL | 12 | Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra | Zegrea Luminița Gabriela | Ilfov | 0.00 | R |
254 | TIGANESCU IUSTIN | 12 | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IAȘI | ASOFIEI SIMINA | Iași | 0.00 | R |
255 | Todea Miruna-Paula | 12 | Liceul Teoretic Carei | Laslo Ion | Satu Mare | 0.00 | R |
256 | TOFAN SILVIU BENIAMIN | 12 | LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA | TRANDAFIR LIVIA | Timiș | 0.00 | R |
257 | Trache Andrei | 12 | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | Cojocaru Nicoleta | Vâlcea | 0.00 | R |
258 | TURMAC TIBERIU | 12 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | FIAT OANA, IORDAICHE CRISTINA | Timiș | 0.00 | R |
259 | ȚIGĂU DAVID DUMITRU | 12 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | LEUCIUC ANCA, DRAGAN ELENA, ROZALIA IONESCU | București sector 1 | 0.00 | R |
260 | Vîrtopeanu Alexandru-Claudius | 12 | Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" Alexandria | Bria Monica | Teleorman | 0.00 | R |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |