Utilizator neautentificat - 18-04-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Neamț | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radu | Sebastian | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț | 9 | Radu Dragoș Neculai | 71.00 | I | A |
2 | Vîrvara | Ioan | Liceul „Vasile Conta” Tg. Neamț | 9 | Achirei Marian | 63.00 | II | CN |
3 | Vasiliu | Mădălin Constantin | Colegiul Național „Gh. Asachi” Piatra-Neamț | 9 | Podbereschi Maria | 59.00 | III | CN |
4 | Tricolici | Sergiu Mihai | Liceul „Vasile Conta” Tg. Neamț | 9 | Achirei Marian | 55.00 | M | CN |
5 | Mihăică | Bogdan-Claudiu | Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman | 9 | Lariu Silviu-George | 53.00 | M | CN |
6 | Lazăr | Pablo-Sorin | Colegiul Național „Calistrat Hogaș” Piatra-Neamț | 9 | Mîndru Mariana | 52.00 | M | CN |
7 | Blaj | Robert-Daniel | Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani | 9 | Cojan Lilioara | 50.00 | M | CN |
8 | Asoltanei | Dumitru-Şerban | Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman | 9 | Lariu Silviu-George | 44.00 | M | CN |
9 | Popa | Alexandru Șerban | Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț | 9 | Diaconu Vasile | 43.00 | M | CN |
10 | Pușcașu | Bianca-Maria | Liceul Teoretic „V. Alecsandri” Săbăoani | 9 | Andrici Silvia Uliana | 35.00 | P | |
11 | Robu | Samuele | Liceul Teoretic „V. Alecsandri” Săbăoani | 9 | Cojan Lilioara | 32.00 | P | |
12 | Toma | Cosmin Ștefan | Liceul Tehnologic „Vasile Sav” Roman | 9 | Hulea Monica | 32.00 | P | |
13 | Eftimie | Eduard Costin | Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț | 9 | Nour Georgeta | 30.00 | P | |
14 | Mințoiu | Marius-Flaviu | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț | 9 | Achirei Marian | 29.00 | P | |
15 | Lostun | Șerban-Ilie | Liceul „Mihail Sadoveanu” Borca | 9 | Sabie Ștefan | 28.00 | P | |
16 | Alexandrescu | Iustin | Colegiul Național „Gh. Asachi” Piatra-Neamț | 9 | Magdalina Maria | 27.00 | P | |
17 | Obreja | Casiana | Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tg. Neamț | 9 | Pavel Daniela | 24.00 | P | |
18 | Pușcașu | Tudor | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | 9 | Mareș Carmen | 24.00 | P | |
19 | Țuvichi | Florina-Maria | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | 9 | Olaru Liviu Constantin | 23.00 | P | |
20 | Bursuc | Elena Florina | Liceul Tehnologic Economic-Administrativ Piatra-Neamț | 9 | Munteanu Vasile | 22.00 | P | |
21 | Rusu | Rareș-Georgian | Colegiul Național „Calistrat Hogaș” Piatra-Neamț | 9 | Mîndru Mariana | 22.00 | P | |
22 | Fedeleș | Mihai-Alexandru | Liceul „Mihail Sadoveanu” Borca | 9 | Chirilă Liliana | 18.00 | P | |
23 | Maftei | Ciprian Mihai | Colegiul Național „Gh. Asachi” Piatra-Neamț | 9 | Magdalina Maria | 18.00 | P | |
24 | Pădurariu | Sabin | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | 9 | Dunăre Mihaela | 18.00 | P | |
25 | Timișescu | Ioan | Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tg. Neamț | 9 | Aisăchioaei Valeria | 18.00 | P | |
26 | Butnaru | Vlad Andrei | Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț | 9 | Diaconu Vasile | 17.00 | P | |
27 | Năstasă | Raul | Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tg. Neamț | 9 | Pavel Daniela | 15.00 | P | |
28 | Istrate | Ștefan | Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț | 9 | Nour Georgeta | 14.00 | P | |
29 | Vasiliu | Radu-Ștefan | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț | 9 | Airinei Ana-Maria | 14.00 | P | |
30 | Carează | Anamaria | Liceul „Mihail Sadoveanu” Borca | 9 | Sabie Ștefan | 6.00 | P | |
31 | Gaman | Matei | Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tg. Neamț | 9 | Aisăchioaei Valeria | 0.00 | R | |
32 | Livezeanu-Boatcă | Tudor | Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț | 9 | Diaconu Vasile | 0.00 | R | |
33 | Placinta | Daniil | Seminarul Teologic Ortodox „Veniamin Costache” Mănăstirea Neamț | 9 | Iordache Florentina | 0.00 | R |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |