Utilizator neautentificat - 29-03-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Olt | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinu | Ana-Maria | Liceul Teoretic "Mihai Viteazul" Caracal | 9 | Truică Loredana | 37.00 | ||
2 | Rusu | Gabriela | Colegiul National Radu Greceanu | 9 | Oprea Bianca,Popescu Doru | 35.00 | ||
3 | Nuță | Alexandra | Liceul Teoretic "Mihai Viteazul" Caracal | 9 | Truică Loredana | 32.00 | ||
4 | Diaconu | Costi Mihăiță | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Duțescu Cristina Beatrice | 29.00 | ||
5 | Mărgineanu | Andreea | Liceul Teoretic Nicolae Titulescu | 9 | Preduț Aurelian | 25.00 | ||
6 | Florea | Ștefan Mihai | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Badea Rodica Elena | 15.00 | ||
7 | Munteanu | Eugen | Colegiul National Radu Greceanu | 9 | Oprea Bianca, Popescu Doru | 68.00 | I | A |
8 | Corbeanu | Daniel George | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Catanoiu Lavinia Camelia | 66.00 | II | CN |
9 | Teleșpan | Claudia Iona | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Catanoiu Lavinia Camelia | 64.00 | III | CN |
10 | Pîrvu | Andrei Cosmin | Liceul Teoretic Nicolae Titulescu | 9 | Preduț Aurelian | 60.00 | M | CN |
11 | Șofelea | Ana Maria | Colegiul National Radu Greceanu | 9 | Dumbravescu Alin | 60.00 | M | CN |
12 | Frățilă | Cătălina | Colegiul National Radu Greceanu | 9 | Dumbravescu Alin | 58.00 | CN | |
13 | Tuturluță | Fabian Giani | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Duțescu Cristina Beatrice | 57.00 | CN | |
14 | Pătrașcu | Ștefan | Liceul Teoretic Nicolae Titulescu | 9 | Preduț Aurelian | 55.00 | CN | |
15 | Ilie | Mihai | Liceul Teoretic "Mihai Viteazul" Caracal | 9 | Truică Loredana | 54.00 | CN | |
16 | Nicola | Andrei | Liceul Teoretic "Petre Pandrea" Bals | 9 | Olteanu Cristina | 54.00 | CN | |
17 | Preda | Darius | Liceul Teoretic "Mihai Viteazul" Caracal | 9 | Truică Loredana | 53.00 | CN | |
18 | Iancu | Fabian- Ionuț | Liceul Teoretic "Al.I.Cuza" Corabia | 9 | Stănescu Elida Silvia | 51.00 | CN | |
19 | Vremeș | Andrei Cătălin | Liceul Teoretic Nicolae Titulescu | 9 | Preduț Aurelian | 49.00 | CN | |
20 | Sugubete | Andrei | Colegiul National Radu Greceanu | 9 | Oprea Bianca, Popescu Doru | 48.00 | CN | |
21 | Neaţă | Florentin Cristian | Liceul Teoretic "Al.I.Cuza" Corabia | 9 | Stănescu Elida Silvia | 45.00 | CN | |
22 | Sincu | Marian Relian | Liceul Teoretic "Al.I.Cuza" Corabia | 9 | Stănescu Elida Silvia | 45.00 | CN | |
23 | Prodan | Florin Mihai Alexandru | Colegiul National Ion Minulescu | 9 | Badea Rodica Elena | 43.00 | CN |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |