Utilizator neautentificat - 03-05-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
CN | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. crt. | Numele și prenumele | Clasa | Unitatea școlara | Profesor | Județul | Total | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trăncănău Cezar Alexandru | 11 | Colegiul Naţional Traian | Bejenaru Laviniu | Mehedinți | 83.00 | A |
2 | Varga Zoltan | 11 | Liceul Unitarian „János Zsigmond” Cluj-Napoca | Kaupert Melinda | Cluj | 82.00 | A |
3 | ONIEA CĂLIN MĂDĂLIN | 11 | LICEUL TEORETIC GATAIA | PADURETU NICOLAE | Timiș | 80.00 | A |
4 | Socaciu Serafim | 11 | Colegiul National Grigore Moisil Onesti | Buzatu Cristina Lacramioara/Rusu Cristina-Daniela | Bacău | 76.00 | A |
5 | Ambruş Alexia Ioana | 11 | Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung | Tătulea Maria | Argeș | 75.00 | A |
6 | Catarama Ovidiu | 11 | Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui | Ursu Gabriela | Vaslui | 74.00 | A |
7 | ANTON ALEX ANDERS | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU ȘTEI | BARA ADELA | Bihor | 73.00 | A |
8 | GROZA DANIELA | 11 | Colegiul National "Horea, Closca si Crisan" - ALBA IULIA | Muresan Laura | Alba | 71.00 | A |
9 | Bușe Andrei-Eduard | 11 | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | Buzera Marius / Luțaru Iulia | Gorj | 69.00 | A |
10 | Popescu Raluca Georgiana | 11 | Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila | Prus Paul | Brăila | 69.00 | A |
11 | SOFICA RADU-NICOLAE | 11 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 68.50 | A |
12 | Popa Iulian Alexandru | 11 | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | Grecea Violeta | Vâlcea | 68.00 | A |
13 | Bosnea Marian-Daniel | 11 | Colegiul Național "Dr. Ioan Meșotă" | Păcurar Felicia | Brașov | 67.00 | A |
14 | BLOŢIU MIHNEA-ANDREI | 11 | COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL | SILVIU SĂCUIU | București sector 2 | 66.50 | A |
15 | Horjea Ovidiu Stefan | 11 | Liceul Tehnologic Energetic Campina | Stoicescu Denisa | Prahova | 66.00 | A |
16 | GAVREA ANDREI-IONUȚ | 11 | COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU | GINGA-GRIGORESCU CRISTIAN RĂDULEA ELENA | București sector 4 | 65.00 | A |
17 | BĂDELIȚĂ Tiberiu Gabriel | 11 | Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuți | Lăzărescu Antoneta | Suceava | 63.00 | A |
18 | Crețu Laurențiu | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț | Radu Dragoș Neculai | Neamț | 60.00 | A |
19 | Ștefan Alexandra-Maria | 11 | Colegiul Naţional ”Anastasescu” Roșiorii de Vede | Cătălina Ștefan | Teleorman | 60.00 | A |
20 | Geblea Alex Ștefan | 11 | Colegiul Național “Carol I” Craiova | Dolj | 59.00 | A | |
21 | BURLAC MIHAIL | 11 | L.T. "DUNAREA" | ZELD JENICA | Galați | 56.00 | A |
22 | CEICĂ SERGIU | 11 | LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI | ŞTEFĂNUCĂ ALIN | Botoșani | 56.00 | A |
23 | Pavel Ionatan Petru | 11 | Colegiul Naţional "Silvania" Zalău | Morar Florin | Sălaj | 56.00 | A |
24 | Ciurea Alexandru Marius | 11 | Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița | Bauer Cristina | Bistrița Năsăud | 55.00 | A |
25 | Tudor George Alexandru | 11 | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | Tudorache Mariana | Dâmbovița | 55.00 | A |
26 | Mihalcea Valentina Patricia | 11 | Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti | Ferdoschi Luminita | Ialomița | 54.00 | A |
27 | Ceontea Vlad Călin | 11 | Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu - Mureș | Gorea Claudiu-Cristian | Mureș | 53.00 | A |
28 | COJOCARU ALIN-ALEXANDRU | 11 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IAȘI | CIOBANU GEORGETA | Iași | 53.00 | A |
29 | Calica Adrian | 11 | Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad | Voronianu Sanda Florina | Hunedoara | 52.00 | A |
30 | Nită Rareș | 11 | Liceul Teoretic „Al.Marghiloman” Buzău | Cîrstea Cornelia Adi | Buzău | 52.00 | A |
31 | Pătrașcu Andrei Dragoș | 11 | Colegiul Național Pedagogic ”Spiru Haret” Focșani | Măciucă Marius | Vrancea | 52.00 | A |
32 | Volosciuc Edmond Roland | 11 | Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare | Pintescu Alina, Kalmar Violeta, Călin Laura Bianca | Maramureș | 52.00 | A |
33 | ANDREI LAURENTIU DENIS | 11 | Liceul Tehnologic Vintila Bratianu Dragomiresti Vale | Popa Viorica | Ilfov | 51.00 | A |
34 | Mihăescu Alina Georgiana | 11 | Liceul ”Ștefan Diaconescu” Potcoava-secțiunea | Ion-Ionescu Iuliana Sabina | Olt | 50.00 | A |
35 | Tocaci Daria Andrada | 11 | Colegiul Național Ioan Slavici Satu Mare | Nește Sanda | Satu Mare | 50.00 | A |
36 | Lețu Darina Alexandra | 11 | Colegiul Național ”Preparandia-Dimitrie Țichindeal” Arad | Sida-Mocanu Liliana | Arad | 48.00 | A |
37 | ILIE ELENA-ALEXANDRA | 11 | LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" | SPĂTARU MIHAELA | Tulcea | 47.00 | A |
38 | CRANGĂ VLAD MIHAI | 11 | LICEUL TEORETIC 'CALLATIS' MANGALIA | PILAT MIHAELA | Constanța | 44.00 | A |
39 | COLĂCEL CRISTIAN ADRIAN | 11 | LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI | PETRE NINEL | Călărași | 43.00 | A |
40 | Ianchis Bogdan | 11 | Colegiul National „Traian Doda” Caransebes | Semenescu Mihaela | Caraș Severin | 41.00 | A |
41 | Iosif Mihai Aurelian | 11 | Colegiul Economic „George Barițiu” Sibiu | Cruceat Laura | Sibiu | 41.00 | A |
42 | Vitus Balázs | 11 | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | Léstyán Sándor | Covasna | 41.00 | A |
43 | Stănică Bianca Nicole | 11 | Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu | Chelu Hermina, Chiricioglu Alina | Giurgiu | 40.00 | A |
44 | BĂDILĂ TIMOTEI | 11 | Colegiul Național “Lucian Blaga” - SEBEȘ | Drăguș Daniela | Alba | 68.00 | CN |
45 | Arsene stefan | 11 | Colegiul Tehnic de Comunicatii N.V. Karpen Bacau | Moisa Gabriela | Bacău | 66.00 | CN |
46 | Ursu Ianis Vlad | 11 | Colegiul Național ”George Coșbuc” Motru | Pașcaniuc Claudia | Gorj | 63.00 | CN |
47 | Airinei Daniel Răzvan | 11 | Liceul "Andrei Mureşanu" Braşov | Hudiţă Anda Gabriela | Brașov | 61.00 | CN |
48 | Petcu Cristina | 11 | Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila | Prus Paul | Brăila | 61.00 | CN |
49 | Călugărițoiu Ion Victor | 11 | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | Grecea Violeta | Vâlcea | 60.00 | CN |
50 | CSORNAI PATRICK LADISLAU | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA | ILLYES LAJOS DEMETER | Bihor | 55.00 | CN |
51 | Bejan-Gherasim Silviu | 11 | Colegiul National Grigore Moisil Onesti | Buzatu Cristina Lacramioara/Rusu Cristina-Daniela | Bacău | 54.00 | CN |
52 | CAULEA Vasile | 11 | Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" Fălticeni | Murărescu Simona-Maricica, Dumitriu Bogdan | Suceava | 54.00 | CN |
53 | Florea Alexandra Maria | 11 | Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung | Tătulea Maria | Argeș | 54.00 | CN |
54 | Iordache Alexandru | 11 | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | Alina Sebeni | Vaslui | 54.00 | CN |
55 | LUNGU Bogdan Andrei | 11 | Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuți | Lăzărescu Antoneta | Suceava | 54.00 | CN |
56 | Popescu Matei | 11 | Colegiul National "Frații Buzești" Craiova | Dolj | 54.00 | CN | |
57 | Brătuianu Constantin-Mădălin | 11 | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | Buzera Marius / Luțaru Iulia | Gorj | 53.00 | CN |
58 | Chelcea Claudiu Marian | 11 | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | Cîrstea Nicoleta-Ancuța | Dâmbovița | 53.00 | CN |
59 | HRIMIUC DANIEL-MARIN | 11 | LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI | ŞTEFĂNUCĂ ALIN | Botoșani | 53.00 | CN |
60 | Militaru Teodora Liviana | 11 | Colegiul National "Frații Buzești" Craiova | Dolj | 52.00 | CN | |
61 | Roman Catalin-Florin | 11 | Liceul Stefan Procopiu Vaslui | Ghergut Eusebiu | Vaslui | 52.00 | CN |
62 | Dăncău Sebastian | 11 | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | Loghin Mălina, Arisanu Ana-Maria | Vâlcea | 51.00 | CN |
63 | Morar Ilie-Răzvan | 11 | Colegiul Național "Unirea" Brașov | Dubiț Adriana | Brașov | 51.00 | CN |
64 | URICARU VASILE-CRISTIAN | 11 | Colegiul Economic Ion Ghica Bacau | MARCIUC STELA | Bacău | 51.00 | CN |
65 | GRIGORAȘ DANIEL MIHAI | 11 | SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. VASILE CEL MARE", IAȘI | DUCA IRINA | Iași | 50.00 | CN |
66 | PAVEL SILVIU | 11 | L.T."COSTACHE CONACHI" PECHEA | BEJENARU ELENA | Galați | 50.00 | CN |
67 | CÎMPEANU IRINA ALINA | 11 | Liceul Teoretic „Horia Hulubei” Măgurele | Căprărescu Alina | Ilfov | 49.00 | CN |
68 | COMANICI RARES | 11 | C.N."VASILE ALECSANDRI" | DAU LILIANA | Galați | 49.00 | CN |
69 | Miu Ana-Maria | 11 | Colegiul Naţional ”Anastasescu” Roșiorii de Vede | Bișag Florinel | Teleorman | 49.00 | CN |
70 | Niță Andrei-Aurelian | 11 | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | Buzera Marius / Luțaru Iulia | Gorj | 49.00 | CN |
71 | BUȚCO GEORGE | 11 | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ȘI TELECOMUNICAȚII "GH.MÂRZESCU&q | GRIGORAȘ MARCEL, LOMBADĂ ECATERINA | Iași | 48.00 | CN |
72 | SARKOZI SAMUEL CLAUDIU | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA | prof. MARIA NITA, prof. ADRIAN NITA | Bihor | 48.00 | CN |
73 | STANCU LUCIAN MARIAN | 11 | Liceul Teoretic „Horia Hulubei” Măgurele | Căprărescu Alina | Ilfov | 48.00 | CN |
74 | Statescu Relu | 11 | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | Olăroiu Nicolae | Buzău | 48.00 | CN |
75 | NEGOIŢĂ ALEXANDRA-ANA | 11 | COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL | SILVIU SĂCUIU | București sector 2 | 47.50 | CN |
76 | Bojian Denis | 11 | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | Alina Sebeni | Vaslui | 47.00 | CN |
77 | Dorilă Cătălin Teodor | 11 | Colegiul Naţional ”Anastasescu” Roșiorii de Vede | Pîrvan Adriana | Teleorman | 47.00 | CN |
78 | Gorcea Romeo-Adrian | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț | Cracană Ioan | Neamț | 47.00 | CN |
79 | IONEL-DOLHESCU CRISTIAN | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T.LAURIAN” BOTOȘANI | GIOCAȘ CARMEN-AFRODITA | Botoșani | 47.00 | CN |
80 | MAGIRESCU ROBERT | 11 | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IAȘI | ASOFIEI SIMINA | Iași | 47.00 | CN |
81 | TIRON Teodor | 11 | Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi Rădăuți | Lăzărescu Antoneta | Suceava | 47.00 | CN |
82 | Zachman-Tisca Roxana | 11 | Licel Teoretic Ion Borcea Buhusi | "Bulete Mihai, Jigau Mihai" | Bacău | 47.00 | CN |
83 | Ardelean Teodora Daria | 11 | Liceul Teoretic ”Mihai Veliciu” Chișineu-Criș | Preda Octavian | Arad | 46.00 | CN |
84 | BOBEICĂ MIHAIL-SEBASTIAN | 11 | Liceul de Arte "Bălașa Doamna" Târgoviște | Vasile Gheorghița | Dâmbovița | 46.00 | CN |
85 | ISTRATE SEBASTIAN | 11 | LICEUL TEORETIC IULIA HASDEU LUGOJ | TOROK LADISLAU | Timiș | 46.00 | CN |
86 | Lung Andrei | 11 | Colegiul Național Ioan Slavici Satu Mare | Matyas Luminița | Satu Mare | 46.00 | CN |
87 | NIMIGEAN Iulian | 11 | Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei | Todașcă Adriana | Suceava | 46.00 | CN |
88 | Potopea Daniel | 11 | Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara | Stroe Andreea | Hunedoara | 46.00 | CN |
89 | Sandu Teodor Valentin | 11 | Colegiul Economic ”Virgil Madgearu” | Dobrescu Sorin | Gorj | 46.00 | CN |
90 | VÎŢ ANA-MARIA | 11 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | IORDAICHE CRISTINA, ROSU OVIDIU | Timiș | 46.00 | CN |
91 | Burlan George Emilian | 11 | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | Ianc Simona | Vâlcea | 45.00 | CN |
92 | DĂNILĂ MIHAELA-ALEXANDRA | 11 | LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI | ŞTEFĂNUCĂ ALIN | Botoșani | 45.00 | CN |
93 | Maimon Andrei Robert | 11 | Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti | Velicu Antoneta | Ialomița | 45.00 | CN |
94 | Mihăilescu Anna | 11 | Colegiul Național ”Preparandia-Dimitrie Țichindeal” Arad | Șerban Ionuț | Arad | 45.00 | CN |
95 | Mocanu Valentin Gabriel | 11 | Colegiul National Ion Luca Caragiale | Arseni Florentina | Prahova | 45.00 | CN |
96 | CROITORIU DAN ALEXANDRU | 11 | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ ”GRIGORE MOISIL”, IAȘI | ACĂLFOAIE MIHAELA, TUFESCU LĂCRĂMIOARA, ȚIBU | Iași | 44.00 | CN |
97 | MOVILA MARIUS GABRIEL | 11 | L.T."PAUL BUJOR" BERESTI | VISTERNEANU CLAUDIA DORA | Galați | 44.00 | CN |
98 | Neagu Eduard Mihai | 11 | Colegiul National "Frații Buzești" Craiova | Dolj | 44.00 | CN | |
99 | Topuzaru Catalin Andrei | 11 | Liceul Tehnologic "Al. Ioan Cuza" Slobozia | Mircea Doina | Ialomița | 44.00 | CN |
100 | Berindei Onisim | 11 | Colegiul Economic „Hermes” Petroșani | Petrescu Florentina | Hunedoara | 43.00 | CN |
101 | Burtea Ionuț - Marius | 11 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Sima Raluca | Brăila | 43.00 | CN |
102 | Constantin Andrei | 11 | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | Ianc Simona | Vâlcea | 43.00 | CN |
103 | Dima Andrei Dumitru | 11 | Colegiul Național ”Ecaterina Teodoroiu” | Preoteasa Carmen | Gorj | 43.00 | CN |
104 | DUMITROF ȘTEFAN | 11 | COLEGIUL NAŢIONAL 'MIRCEA CEL BĂTRÂN' CONSTANŢA | CHICHIRIM MIRELA, DUMITROF GABRIELA | Constanța | 43.00 | CN |
105 | Prună Bogdan-Victor | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț | Cracană Ioan | Neamț | 43.00 | CN |
106 | Rădulescu Decebal Tudor | 11 | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani | Gaiță Lukacs Ioana | Hunedoara | 43.00 | CN |
107 | RIBĂ ANTONIA MARIA FABIOLA | 11 | Liceul Teoretic „Radu Popescu” Popești Leordeni | Ioniță Simona | Ilfov | 43.00 | CN |
108 | GROSU GABRIELA | 11 | LICEUL TEHNOLOGIC " NICOLAE BĂLCESCU" FLĂMÂNZI | IORDACHE TATIANA | Botoșani | 42.00 | CN |
109 | LUCA SERGIU | 11 | CNAE TECUCI | Profir Corina | Galați | 42.00 | CN |
110 | Niculae Tiberiu-Constantin | 11 | Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni | Voicu Maria | Ialomița | 42.00 | CN |
111 | Raea Loreta Ștefania | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Crețescu Rodica Angelica | Mehedinți | 42.00 | CN |
112 | IONESCU GABRIELA-CODRUȚA | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 41.00 | CN |
113 | MĂRGINEAN ALEXANDRU GEORGE | 11 | Colegiul Naţional "Inochentie Micu Clain"- BLAJ | Ghiță Romanța | Alba | 41.00 | CN |
114 | MIHAILA ANDREI TIBERIU | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA | CHIŢU LUCIAN | Călărași | 41.00 | CN |
115 | Petcu Mihaela Alexandra | 11 | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | Tudorache Mariana | Dâmbovița | 41.00 | CN |
116 | Pleșea Marius - Ionuț | 11 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Sima Raluca | Brăila | 41.00 | CN |
117 | SPRINŢU ANA-ALEXANDRA | 11 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 40.70 | CN |
118 | Astăluș Adrian Claudiu | 11 | Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș | Botezan Claudia | Mureș | 40.00 | CN |
119 | BREAHNA TEODORA | 11 | Colegiul National Dimitrie Cantemir Onesti | Panfil Otilia | Bacău | 40.00 | CN |
120 | Costache Mihaela | 11 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Toncea Angelica | Brăila | 40.00 | CN |
121 | IVAN Cosmina Elena | 11 | Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei | Gim Lavinia | Suceava | 40.00 | CN |
122 | Martinas Paul | 11 | Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman | Ghercă Magda | Neamț | 40.00 | CN |
123 | Țicală Iuliana Bianca Victorița | 11 | Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației | Hotea Cornelia | Maramureș | 40.00 | CN |
124 | Veliciu Bogdan-Cristian | 11 | Liceul Teoretic ”Mihai Veliciu” Chișineu-Criș | Preda Octavian | Arad | 40.00 | CN |
125 | Dimache Maria | 11 | Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila | Prus Paul | Brăila | 39.00 | P |
126 | HURMUZACHI COSMIN-VALERIAN | 11 | Colegiul Economic Ion Ghica Bacau | MARCIUC STELA | Bacău | 39.00 | P |
127 | Luci Alexandru-Cosmin | 11 | Liceul Teoretic Solomon Haliță Sîngeorz-Băi | Prangate Toader | Bistrița Năsăud | 39.00 | P |
128 | Mureșan Adina | 11 | Colegiul Național Petru Rareș Beclean | Măierean Ovidiu | Bistrița Năsăud | 39.00 | P |
129 | Bertea Andrei Alin | 11 | Liceul Teoretic "George Vâlsan" Făurei | Condrache Livia | Brăila | 38.00 | P |
130 | Bondoc Maria | 11 | Liceul "Andrei Mureşanu" Braşov | Hudiţă Anda Gabriela | Brașov | 38.00 | P |
131 | Lupu Xenia Alexandra | 11 | Liceul „Vasile Conta” Tg. Neamț | Achirei Marian | Neamț | 38.00 | P |
132 | MIHAI LEONARD | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T.LAURIAN” BOTOȘANI | ASANDULUI ROXANA ANDREEA | Botoșani | 38.00 | P |
133 | POSTUDOR CONSTANTIN GABRIEL | 11 | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ȘI TELECOMUNICAȚII "GH.MÂRZESCU&q | GRIGORAȘ MARCEL, LOMBADĂ ECATERINA | Iași | 38.00 | P |
134 | Tuduran Camelia Diana | 11 | Colegiul Național ”Preparandia-Dimitrie Țichindeal” Arad | Șerban Ionuț | Arad | 38.00 | P |
135 | URDOI Bogdan Gabriel | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | Petrișor Adrian | Suceava | 38.00 | P |
136 | Călvun Nicolae Alexandru | 11 | Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea | Cojocaru Nicoleta | Vâlcea | 37.00 | P |
137 | Ciobanu Iuliana Florina | 11 | Liceul Teoretic "George Vâlsan" Făurei | Condrache Livia | Brăila | 37.00 | P |
138 | Damó Gergely | 11 | Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" | Molnár János | Covasna | 37.00 | P |
139 | Hevesi Robert | 11 | Liceul Teoretic ”Mihai Veliciu” Chișineu-Criș | Preda Octavian | Arad | 37.00 | P |
140 | Iacob Cosmin-Stefan | 11 | Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman | Ghercă Magda | Neamț | 37.00 | P |
141 | Jujan Alex Ionuț | 11 | Colegiul Național ”Spiru Haret” | Dabelea Delia | Gorj | 37.00 | P |
142 | NIȚĂ ELENA SIMONA | 11 | Liceul Teoretic „Horia Hulubei” Măgurele | Căprărescu Alina | Ilfov | 37.00 | P |
143 | Dascălu Tudor | 11 | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | Mareș Carmen | Neamț | 36.00 | P |
144 | Diaconescu Marius Florian | 11 | Colegiul Național Militar „Tudor Vladimirescu” Craiova | Dolj | 36.00 | P | |
145 | Done Ștefan Lucian | 11 | Liceul Teoretic ”Mihai Veliciu” Chișineu-Criș | Preda Octavian | Arad | 36.00 | P |
146 | Rusu Horia-Radu | 11 | Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu | Oancea Monica, Stănculescu Adina | Sibiu | 36.00 | P |
147 | Stoica Radu-Teodor | 11 | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | Olaru Liviu Constantin | Neamț | 36.00 | P |
148 | AVRAM ANDREI | 11 | Colegiul Naţional Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA | Teglaş Maria | Alba | 35.00 | P |
149 | Buțerchi Diana-Florina | 11 | Colegiul Național "Dr. Ioan Meșotă" | Popovici Maria | Brașov | 35.00 | P |
150 | FRÎNCU VALENTIN ADRIAN | 11 | COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAŞI | CÂRJILĂ DANIEL | Călărași | 35.00 | P |
151 | Léva Csilla | 11 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Sleghel Izabella | Covasna | 35.00 | P |
152 | MEMEDULA GHIONUL-EDNA | 11 | LICEUL TEORETIC 'NICOLAE BĂLCESCU' MEDGIDIA | ȘERBAN GINA-ELENA | Constanța | 35.00 | P |
153 | Paraoaru Cosmin | 11 | Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui | Ursu Gabriela | Vaslui | 35.00 | P |
154 | Pașparugă Radu Mihai | 11 | Colegiul Național „Gh. Asachi” Piatra-Neamț | Podbereschi Maria | Neamț | 35.00 | P |
155 | Todor Andrea | 11 | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | Léstyán Sándor | Covasna | 35.00 | P |
156 | Adam Gigi-Marian | 11 | Colegiul Național de Informatică "Gr. Moisil" Brașov | Nitulescu Laura, Burcuță Maria | Brașov | 34.00 | P |
157 | Begu Vlad Emilian | 11 | Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni | Faur Erzsebet | Hunedoara | 34.00 | P |
158 | Hella Anita | 11 | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | Léstyán Sándor | Covasna | 34.00 | P |
159 | JEONG ARI | 11 | LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA | TIUCA NICULINA | București sector 1 | 34.00 | P |
160 | PĂUN BIANCA TEODORA | 11 | COLEGIUL NATIONAL BANATEAN | ACONI GABRIEL | Timiș | 34.00 | P |
161 | Popescu Rares | 11 | Colegiul Spiru Haret | Petrescu Ileana | Prahova | 34.00 | P |
162 | ȘERBAN LAURENȚIU | 11 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | IORDAICHE CRISTINA, ROSU OVIDIU | Timiș | 34.00 | P |
163 | Enache Andrei | 11 | Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui | Popica Camelia | Vaslui | 33.00 | P |
164 | Giurgi Darius -Mihai | 11 | Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației | Hotea Cornelia | Maramureș | 33.00 | P |
165 | Ignat Alexandru-Emanuel | 11 | Colegiul National Grigore Moisil Onesti | Buzatu Cristina Lacramioara/Rusu Cristina-Daniela | Bacău | 33.00 | P |
166 | Mazilu Constantin-Laurențiu | 11 | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | Buzera Marius / Luțaru Iulia | Gorj | 33.00 | P |
167 | Osan Szilveszter | 11 | Liceul Reformat Satu Mare | Elek Kinga Andrea | Satu Mare | 33.00 | P |
168 | RUSU ALEXANDRU SERGIU | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA | ILLYES LAJOS DEMETER | Bihor | 33.00 | P |
169 | Balint Cristian Robert | 11 | Colegiul Economic „Hermes” Petroșani | Petrescu Florentina | Hunedoara | 32.00 | P |
170 | MARINESCU ALIN FLORIN | 11 | Liceul Teoretic „Horia Hulubei” Măgurele | Căprărescu Alina | Ilfov | 32.00 | P |
171 | Sărmășan Andrei Florin | 11 | Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu - Mureș | Mailat Ildiko | Mureș | 32.00 | P |
172 | SIMIZ ANDREEA-DANIELA | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA TIMISOARA | WASZKO SILVIA ELISABETA | Timiș | 32.00 | P |
173 | Bargaoanu Stefan | 11 | Colegiul National Grigore Moisil Onesti | Buzatu Cristina Lacramioara/Rusu Cristina-Daniela | Bacău | 31.00 | P |
174 | Bodolica Razvan | 11 | Colegiul Mihai Eminescu Bacau | Trofin Gabriela | Bacău | 31.00 | P |
175 | Cobeanu Larisa Vasilica | 11 | Liceul Tehnologic Energetic Campina | Stoicescu Denisa | Prahova | 31.00 | P |
176 | GHERVASĂ CRISTIAN | 11 | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", PAȘCANI | COŞNIŢĂ EMILIA-FELICIA | Iași | 31.00 | P |
177 | Iancu Cristian | 11 | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | Lucan Marina | Argeș | 31.00 | P |
178 | Ignat Eduardo | 11 | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | Diaconu Adriana Daniela | Vrancea | 31.00 | P |
179 | Mitroi Robert Daniel | 11 | Colegiul Național ”Spiru Haret” | Dabelea Delia | Gorj | 31.00 | P |
180 | Olaru Mihai Adrian | 11 | Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" | Olaru Valentin | Gorj | 31.00 | P |
181 | Orbán Attila | 11 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Budai Edit | Covasna | 31.00 | P |
182 | POPIŢA DANIELA | 11 | Colegiul National "Horea, Closca si Crisan" - ALBA IULIA | Palcu Carmen | Alba | 31.00 | P |
183 | Serafim Maria Florina | 11 | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | Cirstea Cornelia Adi | Buzău | 31.00 | P |
184 | Vlăduț Cosmin | 11 | Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea | Uță Mirela | Vâlcea | 31.00 | P |
185 | APETROAEI MIREL | 11 | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IAȘI | ASOFIEI SIMINA | Iași | 30.00 | P |
186 | CĂLDARE Arcadie | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | Petrișor Adrian | Suceava | 30.00 | P |
187 | Fasui Marius | 11 | Colegiul National Radu Greceanu | Balan Violeta | Olt | 30.00 | P |
188 | Nițu Grigore-Adrian | 11 | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | Buzera Marius / Luțaru Iulia | Gorj | 30.00 | P |
189 | SISILICA MARTIN ALEXANDRA | 11 | Liceul Teoretic „Horia Hulubei” Măgurele | Căprărescu Alina | Ilfov | 30.00 | P |
190 | Stanciu Gabriel | 11 | Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița | Popițean Liliana | Bistrița Năsăud | 30.00 | P |
191 | Zvunka Lorena | 11 | Colegiul Național Ioan Slavici Satu Mare | Lőkös Annamária | Satu Mare | 30.00 | P |
192 | Balean Dejan | 11 | Colegiul National ”Diaconovici-Tietz” Resita | Ogasan Cristian | Caraș Severin | 29.00 | P |
193 | Betea Cristina Ioana | 11 | Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad | Voronianu Sanda Florina | Hunedoara | 29.00 | P |
194 | IGNĂTESCU Dan Gheorghiță | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | Hatmanu Cristina Mihaela | Suceava | 29.00 | P |
195 | PALCU DENNISA MIHAELA | 11 | Liceul Teoretic „Horia Hulubei” Măgurele | Căprărescu Alina | Ilfov | 29.00 | P |
196 | Parfene Răzvan | 11 | Colegiul Național „ Cuza Vodă ” Huşi | Daisa Rodica | Vaslui | 29.00 | P |
197 | REUȚCHI Eduard-Alexandru | 11 | Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" Fălticeni | Murărescu Simona-Maricica, Dumitriu Bogdan | Suceava | 29.00 | P |
198 | TROANCA ORLANDO IONUT | 11 | Liceul Tehnologic Dumitru Dumitrescu Buftea | Petrescu Anca Daniela | Ilfov | 29.00 | P |
199 | Vántsa Alpár | 11 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Budai Edit | Covasna | 29.00 | P |
200 | Vlad Radu-Vlăduț | 11 | Colegiul Național de Informatică "Gr. Moisil" Brașov | Penghiş Diana, Ghişe Ciprian | Brașov | 29.00 | P |
201 | Ardelean Nordin-Andrei | 11 | Colegiul Economic „Transilvania” Tîrgu-Mureș | Moldovan Ana-Maria | Mureș | 28.00 | P |
202 | Bugeac George | 11 | Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia | Scheaua Liliana | Ialomița | 28.00 | P |
203 | Csutak Csongor-Béla | 11 | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | Tóth Szilárd | Covasna | 28.00 | P |
204 | Florea Stefan | 11 | Colegiul Economic "Ion Ghica" Brăila | Cojocaru Iulian | Brăila | 28.00 | P |
205 | FONCEA RAZVAN | 11 | COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS | SZATMARI EDIT | Bihor | 28.00 | P |
206 | IANCULESCU ALEXANDRU | 11 | COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL | ADINA BREAZ | București sector 6 | 28.00 | P |
207 | Moț Ana Maria | 11 | Liceul Teoretic ”Mihai Veliciu” Chișineu-Criș | Preda Octavian | Arad | 28.00 | P |
208 | Pleşca Evelyn-Iulia | 11 | Liceul Teoretic Carei | Laslo Ion | Satu Mare | 28.00 | P |
209 | Pop Leontina | 11 | Colegiul Național Petru Rareș Beclean | Măierean Ovidiu | Bistrița Năsăud | 28.00 | P |
210 | Posdărescu Mihai | 11 | Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" | Olaru Valentin | Gorj | 28.00 | P |
211 | RĂDOI MIHAI VALENTIN | 11 | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | ALEXANDRU STEFAN | București sector 3 | 28.00 | P |
212 | Săcăluș Andrei | 11 | Liceul ”Simion Mehedinți” Vidra | Potop Adela/Gherasim Daniel | Vrancea | 28.00 | P |
213 | SUCIU BOGDAN | 11 | LICEUL TEORETIC IULIA HASDEU LUGOJ | TOROK LADISLAU | Timiș | 28.00 | P |
214 | Țunescu Victoria Ștefania | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Crețescu Rodica Angelica | Mehedinți | 28.00 | P |
215 | VLAD ANDREI SEBASTIAN | 11 | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | IONESCU RODICA | București sector 3 | 28.00 | P |
216 | ALISTAR ȘTEFAN DANIEL | 11 | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ ”GRIGORE MOISIL”, IAȘI | ACĂLFOAIE MIHAELA, GRĂDINARIU MARIANA | Iași | 27.00 | P |
217 | Cira Aurica | 11 | Colegiul Național George Coșbuc Năsăud | Lazăr Ludovica | Bistrița Năsăud | 27.00 | P |
218 | Enescu Ioana | 11 | Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" | Ursu Vasile | Vaslui | 27.00 | P |
219 | Moldovan Flavia-Adriana | 11 | Liceul Teoretic "Andrei Bârseanu" Târnăveni | Stoica Daniela | Mureș | 27.00 | P |
220 | Socol George Adrian | 11 | Liceul "Andrei Mureşanu" Braşov | Hudiţă Anda Gabriela | Brașov | 27.00 | P |
221 | Amzărescu Adina-Maria | 11 | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | Popa Eliza | Argeș | 26.00 | P |
222 | Balan Elena-Alexandra | 11 | Colegiul Național „Calistrat Hogaș” Piatra-Neamț | Bortariu Silvia | Neamț | 26.00 | P |
223 | Barbu Mihai Ionut | 11 | Colegiul National Militar Dimitrie Cantemir | Stanciu Diana | Prahova | 26.00 | P |
224 | Bartók Szilárd | 11 | Liceul Teologic Reformat Targu Secuiesc | Léstyán Sándor | Covasna | 26.00 | P |
225 | BERȚARU DORIN ANDREI | 11 | LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI | DUMITRU IOANA | Călărași | 26.00 | P |
226 | Geambașu Valentin | 11 | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | Cîrstea Nicoleta-Ancuța | Dâmbovița | 26.00 | P |
227 | Hisil Selim-Hidir | 11 | Liceul Tehnologic Toma Socolescu | Draghici Simona | Prahova | 26.00 | P |
228 | IONESCU PAUL-ANDREI | 11 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | LUPSE-TURPAN MIRCEA, FIAT OANA | Timiș | 26.00 | P |
229 | Lup Robert | 11 | Colegiul Național George Coșbuc Năsăud | Lazăr Ludovica | Bistrița Năsăud | 26.00 | P |
230 | MARGINA GIANI ALBERTO | 11 | L.T."PAUL BUJOR" BERESTI | VISTERNEANU CLAUDIA DORA | Galați | 26.00 | P |
231 | Marin Cristian Nicolae | 11 | Liceul Tehnologic "Al. Ioan Cuza" Slobozia | Mircea Doina | Ialomița | 26.00 | P |
232 | Nica Maria Alexandra | 11 | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | Grindei Marius | Dâmbovița | 26.00 | P |
233 | Olteanu George Ionuț | 11 | Liceul Tehnologic ”I.C.Petrescu” Stâlpeni | Hera Cătălina Gabriela | Argeș | 26.00 | P |
234 | Popescu Andrei Adelin | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Roman Mihaela-Eugenia | Mehedinți | 26.00 | P |
235 | Săsăujan Cristian - Andrei | 11 | Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu - Mureș | Gorea Claudiu-Cristian | Mureș | 26.00 | P |
236 | Șerban Alexandru | 11 | Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni | Faur Erzsebet | Hunedoara | 26.00 | P |
237 | TOADER ERIC-ȘTEFAN | 11 | LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" | SPĂTARU MIHAELA | Tulcea | 26.00 | P |
238 | Zarioiu Nicolae | 11 | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | Ianc Simona | Vâlcea | 26.00 | P |
239 | BUICĂ IOANA ALEXANDRA | 11 | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ ”GRIGORE MOISIL”, IAȘI | ACĂLFOAIE MIHAELA, GRĂDINARIU MARIANA | Iași | 25.00 | P |
240 | Bulz Gabriela | 11 | Colegiul Național George Coșbuc Năsăud | Lazăr Ludovica | Bistrița Năsăud | 25.00 | P |
241 | Cojocariu Robert-Mihai | 11 | Colegiul Național de Informatică "Gr. Moisil" Brașov | Penghiş Diana, Georgescu Oana | Brașov | 25.00 | P |
242 | KREMER ALBERT-JOACHIM | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | ZAHIU VALENTIN | Dâmbovița | 25.00 | P |
243 | Lupu Adelina | 11 | Colegiul Național Pedagogic „Spiru Haret” Buzău | Vasile Alina | Buzău | 25.00 | P |
244 | Neagu Catalin | 11 | Colegiul National Ion Luca Caragiale | Arseni Florentina | Prahova | 25.00 | P |
245 | Oancea Daniel Robert | 11 | Liceul Teoretic "I.C.Vissarion" Titu | Marinescu Dana | Dâmbovița | 25.00 | P |
246 | Olteanu Ionut | 11 | Liceul de Arte "Hariclea Darclee" Brăila | Diana Trofin | Brăila | 25.00 | P |
247 | Petrovici Francesco Gregorio | 11 | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | Haller Antonia, Dumitrescu Ovidiu | Vâlcea | 25.00 | P |
248 | Stoian Andrei | 11 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Sima Raluca | Brăila | 25.00 | P |
249 | Băloi Ovidiu Emanuel | 11 | Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" | Titel Vasile | Gorj | 24.00 | P |
250 | Besoiu Sebastian | 11 | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | Trocaru Dana | Buzău | 24.00 | P |
251 | Bunicelea Constantin-Alin | 11 | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | Buzera Marius / Luțaru Iulia | Gorj | 24.00 | P |
252 | CIOBANU RĂZVAN | 11 | Colegiul Naţional Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA | Marian Luminiţa | Alba | 24.00 | P |
253 | Ciurusniuc Ionela | 11 | Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui | Ursu Gabriela | Vaslui | 24.00 | P |
254 | Dămoc Valentina-Cosmina | 11 | Liceul Teoretic „V. Alecsandri” Săbăoani | Cojan Lilioara | Neamț | 24.00 | P |
255 | DUTA IOAN-RARES | 11 | Colegiul National Vasile Alecsandri Bacau | Timofti Afrodita | Bacău | 24.00 | P |
256 | Enariu Bianca | 11 | Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman | Danci Nicoleta | Neamț | 24.00 | P |
257 | Hașciar Vlad | 11 | Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației | Hotea Cornelia | Maramureș | 24.00 | P |
258 | Moraru Oana-Maria | 11 | Colegiul Național „Calistrat Hogaș” Piatra-Neamț | Bortariu Silvia | Neamț | 24.00 | P |
259 | Munteanu Cătălina Valentina | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Crețescu Rodica Angelica | Mehedinți | 24.00 | P |
260 | NEAGU ELENA | 11 | L.T. "DUNAREA" | GAVRILA IULIA | Galați | 24.00 | P |
261 | NEDELCU COSMIN GABRIEL | 11 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | STOIAN LILIANA | Iași | 24.00 | P |
262 | Toma Marcu Ovidiu | 11 | Colegiul Naţional "Simion Bărnuţiu" Şimleu Silvaniei | Vasil Otilia | Sălaj | 24.00 | P |
263 | VIERU LIVIU EDUARD | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL ″MIHAIL SADOVEANU″, PAȘCANI | MATCOVICI ADRIANA | Iași | 24.00 | P |
264 | Acretoaie Silviu | 11 | Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman | Danci Nicoleta | Neamț | 23.00 | P |
265 | Bricieru Andrada | 11 | Colegiul Național „Decebal” Deva | Coman Brîndușa | Hunedoara | 23.00 | P |
266 | Dragotoniu Corina Mădălina | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Șerban Otilia Ramona | Mehedinți | 23.00 | P |
267 | FĂLCUȘAN CĂLIN-TEODOR | 11 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | LUPSE-TURPAN MIRCEA, FIAT OANA | Timiș | 23.00 | P |
268 | FLOREA IRINA DIANA | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 23.00 | P |
269 | Georgescu Alexandru | 11 | Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu | Chiricioglu Alina-Virginia | Giurgiu | 23.00 | P |
270 | MANOLE PATRICIA THEODORA | 11 | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | IONESCU RODICA | București sector 3 | 23.00 | P |
271 | Manole Andrei | 11 | Liceul Tehnologic Lazar Edeleanu | Pascu Elena Raluca | Prahova | 23.00 | P |
272 | Mitrea Razvan-Stefan | 11 | Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni | Voicu Maria | Ialomița | 23.00 | P |
273 | Muștiuc Damian | 11 | Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani | Danciu Emil | Hunedoara | 23.00 | P |
274 | Onu Andrei | 11 | Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț | Ene Dumitru | Neamț | 23.00 | P |
275 | PETRARU MARIAN ALEXANDRU | 11 | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE ASACHI” BOTOȘANI | RODU ELENA | Botoșani | 23.00 | P |
276 | Popescu Ionuț | 11 | Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani | Gaiță Lukacs Ioana | Hunedoara | 23.00 | P |
277 | UNGUREANU ALEXANDRU-DANIEL | 11 | Colegiul Economic Ion Ghica Bacau | MARCIUC STELA | Bacău | 23.00 | P |
278 | Assad Magherescu Daniel | 11 | Colegiul National "Tudor Vladimirescu" | Petrică Alina | Gorj | 22.00 | P |
279 | BRATU RALUCA-IOANA | 11 | COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC | MOTEA ALINA-CARMEN | București sector 2 | 22.00 | P |
280 | Deák Zsolt | 11 | Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" | Molnár János | Covasna | 22.00 | P |
281 | Gologan Catalin Dumitru | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Roman Mihaela-Eugenia | Mehedinți | 22.00 | P |
282 | HOȘTIUC Robert Gabriel | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | Petrișor Adrian | Suceava | 22.00 | P |
283 | Pauta Deian | 11 | Colegiul National ”Diaconovici-Tietz” Resita | Ogasan Cristian | Caraș Severin | 22.00 | P |
284 | Trif Raul-Florin | 11 | Colegiul Economic „Iulian Pop” Cluj Napoca | Perșa Dana | Cluj | 22.00 | P |
285 | VATAMANU David | 11 | Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", Suceava | Zotic Cristina | Suceava | 22.00 | P |
286 | Budeanu Richard-Cristian | 11 | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | Diaconu Adriana Daniela | Vrancea | 21.00 | P |
287 | BUŞCĂ ANDREI | 11 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 21.00 | P |
288 | Chirica Andrei | 11 | Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bîrlad | Iuliana Ursachi | Vaslui | 21.00 | P |
289 | CIACU ANDREI GEORGE COSTIN | 11 | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | EUGENIA BOBOC | București sector 3 | 21.00 | P |
290 | CURELARIU CRISTIAN-RADU | 11 | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | ACIUBOTĂRIȚEI DANIELA | Botoșani | 21.00 | P |
291 | GAFENCU Christian – Andrei | 11 | Colegiul ,,Andronic Motrescu” Rădăuţi | Isopescu Silvia – Carmen | Suceava | 21.00 | P |
292 | HÎRTIE VLADIMIR VLAD | 11 | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE ASACHI” BOTOȘANI | GAVRIL RODICA | Botoșani | 21.00 | P |
293 | HRISCU ALEXANDRU GABRIEL | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | CREȚU CONSTATIN | Iași | 21.00 | P |
294 | Mureșan Claudiu | 11 | Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu - Mureș | Gorea Claudiu-Cristian | Mureș | 21.00 | P |
295 | VATAMANU Ionatan | 11 | Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", Suceava | Zotic Cristina | Suceava | 21.00 | P |
296 | Vrapcea Stefan | 11 | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | Raducu Aurelian , Manolescu Daniela | Argeș | 21.00 | P |
297 | VOICULESCU CRISTIAN-GABRIEL | 11 | COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC | MOTEA ALINA-CARMEN | București sector 2 | 20.50 | P |
298 | Borca Andrei | 11 | Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației | Hotea Cornelia | Maramureș | 20.00 | P |
299 | CIALACU ALEXANDRU | 11 | L.T. "DUNAREA" | BIBICU DORIN | Galați | 20.00 | P |
300 | CRISTIA CLAUDIU-MARIAN | 11 | LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" | SPĂTARU MIHAELA | Tulcea | 20.00 | P |
301 | Gribencea Liviu | 11 | Colegiul Economic "Ion Ghica" Brăila | Lepadatu Daniel | Brăila | 20.00 | P |
302 | Preutescu Catalin-Toader | 11 | Liceul Stefan Procopiu Vaslui | Ciurariu Cristina-Maria, Bardita Carmen | Vaslui | 20.00 | P |
303 | Andronache George Eduard | 11 | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | Cirstea Cornelia Adi | Buzău | 19.00 | P |
304 | CĂRĂMIDARIU ALEXANDRU CONSTANTIN | 11 | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE ASACHI” BOTOȘANI | GAVRIL RODICA | Botoșani | 19.00 | P |
305 | DUCA DIANA | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA | AMELIA STOIAN | Bihor | 19.00 | P |
306 | Enache Eduard Florentin | 11 | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | Ianc Simona | Vâlcea | 19.00 | P |
307 | LAZĂR TIMEEA | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA TIMISOARA | WASZKO SILVIA ELISABETA | Timiș | 19.00 | P |
308 | Neacsu Ionut | 11 | Colegiul National „C. D. Loga” Caransebes | Svaia Ildiko | Caraș Severin | 19.00 | P |
309 | Popa Damaris Larisa | 11 | Colegiul National „C. D. Loga” Caransebes | Negoita Codrin Mircea | Caraș Severin | 19.00 | P |
310 | STANCIU ALIN | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA TIMISOARA | WASZKO SILVIA ELISABETA | Timiș | 19.00 | P |
311 | Stancu Cristina-Elena | 11 | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | Popa Eliza | Argeș | 19.00 | P |
312 | ȘINDRILARU ANDREEA DELIA | 11 | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | IONESCU RODICA | București sector 3 | 19.00 | P |
313 | Tanase Denis | 11 | Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tg. Neamț | Pavel Daniela | Neamț | 19.00 | P |
314 | URZICEANU ALEXANDRU | 11 | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IAȘI | ASOFIEI SIMINA | Iași | 19.00 | P |
315 | Bîrlogeanu Lavinia Maria | 11 | Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea | Ianc Simona | Vâlcea | 18.00 | P |
316 | Ghenescu Marian | 11 | Liceul Teoretic Novaci | Maricoiu Cosmin / Tăpîrdea Simona | Gorj | 18.00 | P |
317 | GUȘE IOANA CLAUDIA | 11 | COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA | SAMUIL DORINA | București sector 4 | 18.00 | P |
318 | HARAGA Dragoș | 11 | Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” | Mariuc Florin | Suceava | 18.00 | P |
319 | Hodor Róbert | 11 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Budai Edit | Covasna | 18.00 | P |
320 | Kedves Alexandra | 11 | Liceul Teologic Romano Catolic Segítő Mária Miercurea Ciuc | Pál László | Harghita | 18.00 | P |
321 | Papurica Alexandru | 11 | Liceul Teoretic Novaci | Maricoiu Cosmin / Tăpîrdea Simona | Gorj | 18.00 | P |
322 | Pălie Răzvan -Aviv | 11 | Colegiul Național „ Cuza Vodă ” Huşi | Daisa Rodica | Vaslui | 18.00 | P |
323 | Teodorescu Ada Daniela | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Roman Mihaela-Eugenia | Mehedinți | 18.00 | P |
324 | Țacu Theodor - Codrin | 11 | Colegiul Național „ Cuza Vodă ” Huşi | Daisa Rodica | Vaslui | 18.00 | P |
325 | HOCIUNG OCTAVIAN | 11 | LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA | TIUCA NICULINA | București sector 1 | 17.50 | P |
326 | NIŢU GEORGE COSMIN | 11 | COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB | IONESCU RODICA | București sector 3 | 17.50 | P |
327 | APOSTU MIHAI ADRIAN | 11 | LICEUL TEORETIC ALEXANDRU GHICA ALEXANDRIA | PĂUN SILVIA/COJOCARU VALTER | Teleorman | 17.00 | P |
328 | CAINAMISIR VLAD STEFAN | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 17.00 | P |
329 | Ces Andrei | 11 | Liceul Tehnologic Economic-Administrativ Piatra-Neamț | Munteanu Vasile | Neamț | 17.00 | P |
330 | CIRES OANA | 11 | L.T. "DUNAREA" | GAVRILA IULIA | Galați | 17.00 | P |
331 | FIAT ANDREI | 11 | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | ALEXANDRU STEFAN, TODIRIȚE IZABELA | București sector 3 | 17.00 | P |
332 | Ilie Petru | 11 | Liceul Tehnologic "Nicolae Bălcescu" - Întorsura Buzăului | Boian Nicolae Dionisie | Covasna | 17.00 | P |
333 | MARIN TEODORA | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA TIMISOARA | WASZKO SILVIA ELISABETA | Timiș | 17.00 | P |
334 | Moldovan Răzvan Eugen | 11 | Liceul Teoretic „Ana Ipătescu” Gherla | Butean Ioana Adriana | Cluj | 17.00 | P |
335 | Pavan Roxana | 11 | Colegiul National ”Diaconovici-Tietz” Resita | Ogasan Cristian | Caraș Severin | 17.00 | P |
336 | Trușcă Gabriela | 11 | Liceul Teoretic „Constantin Noica” Sibiu | Platon Lidia | Sibiu | 17.00 | P |
337 | BADIU ANDRU TUDOR | 11 | COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL | SILVIU SĂCUIU | București sector 2 | 16.50 | P |
338 | APETRĂCHIOAEI IONUȚ | 11 | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE ASACHI” BOTOȘANI | GAVRIL RODICA | Botoșani | 16.00 | P |
339 | Balercă Mihail-Octavian | 11 | Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud | Diaconu Adriana Daniela | Vrancea | 16.00 | P |
340 | Bindea Cristian | 11 | Colegiul Național Petru Rareș Beclean | Măierean Ovidiu | Bistrița Năsăud | 16.00 | P |
341 | BLOGU TOMA-ADRIAN | 11 | COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL | SILVIU SĂCUIU | București sector 2 | 16.00 | P |
342 | Ciolte Irina-Alexandra | 11 | Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare | Diaconescu Adriana | Maramureș | 16.00 | P |
343 | Comîrlă Rareș-Ionuț | 11 | Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu" Piatra-Neamț | Văideanu Claudia | Neamț | 16.00 | P |
344 | HÎRTOPEANU ADINA | 11 | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | CÎRLIGEANU CRISTIAN | Botoșani | 16.00 | P |
345 | Moiș Petre Alexandru | 11 | Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației | Hotea Cornelia | Maramureș | 16.00 | P |
346 | MURARU CONSTANTIN PAUL | 11 | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE ASACHI” BOTOȘANI | GAVRIL RODICA | Botoșani | 16.00 | P |
347 | Nicola Ioan-Alexandru-Claudiu | 11 | Liceul Teoretic Carei | Laslo Ion | Satu Mare | 16.00 | P |
348 | PRELIPCEAN MARIUS ADRIAN | 11 | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE ASACHI” BOTOȘANI | GAVRIL RODICA | Botoșani | 16.00 | P |
349 | Soare Andreea-Cristina | 11 | Colegiul National Nicolae Iorga | Mircea Mihaela Carmen | Prahova | 16.00 | P |
350 | Tănase Daniela | 11 | Liceul Teoretic „V. Alecsandri” Săbăoani | Andrici Silvia Uliana | Neamț | 16.00 | P |
351 | Aldea Claudiu | 11 | Colegiul Economic „Transilvania” Tîrgu-Mureș | Moldovan Ana-Maria | Mureș | 15.00 | P |
352 | CRĂCIUNEANU COSTIN-VIOREL | 11 | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | TODIRIȚE IZABELA, ALEXANDRU STEFAN | București sector 3 | 15.00 | P |
353 | Cretu Razvan Ionel | 11 | Lic. Tehn. "N. Iorga" Negresti | Savuc Marius | Vaslui | 15.00 | P |
354 | DEDIU HORIA CIPRIAN | 11 | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | TODIRIȚE IZABELA, ALEXANDRU STEFAN | București sector 3 | 15.00 | P |
355 | Donat Cristian | 11 | Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației | Hotea Cornelia | Maramureș | 15.00 | P |
356 | EFTIMIE STEFANIA FLORENTINA | 11 | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | Cernicenco George Daniel | Ilfov | 15.00 | P |
357 | Lazaroni Doriana Maria | 11 | Colegiul National „C. D. Loga” Caransebes | Negoita Codrin Mircea | Caraș Severin | 15.00 | P |
358 | Lupuleasa Mircea stefan | 11 | Colegiul National Gheorghe Vranceanu Bacau | CIUBOTARIU MIHAELA | Bacău | 15.00 | P |
359 | Năfliu-Joița Ion-Edi | 11 | Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea | Loghin Mălina, Arisanu Ana-Maria | Vâlcea | 15.00 | P |
360 | Podoreanu Bianca | 11 | Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia | Lepadatescu Monica | Ialomița | 15.00 | P |
361 | ANDREI FLORIN-COSMIN | 11 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 14.50 | P |
362 | GRAMADA ALEXANDRU | 11 | COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU | MOGA SUNITA ANDREEA | București sector 1 | 14.50 | P |
363 | BOGDAN EMANUEL-ALEXANDRU | 11 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 14.40 | P |
364 | DRAGHIESCU RALUCA ANA | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 14.00 | P |
365 | Sfia Adina-Cristina | 11 | Colegiul Tehnologic „C. Brâncoveanu” | Bunceanu Magdalena | Mehedinți | 14.00 | P |
366 | STRAT MIHAI | 11 | COLEGIUL DOBROGEAN SPIRU HARET | MUSCALU ADRIAN | Tulcea | 14.00 | P |
367 | ŞTEFAN Iulian | 11 | Colegiul Naţional "Mihai Eminescu", Suceava | Zotic Cristina | Suceava | 14.00 | P |
368 | Toth Tiberiu | 11 | Colegiul Național Petru Rareș Beclean | Măierean Ovidiu | Bistrița Năsăud | 14.00 | P |
369 | VLAD ANDREI-CRISTIAN | 11 | COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU | DOINA MARIANA DINCA, VERBINSCHI ADRIANA | București sector 4 | 14.00 | P |
370 | Zogorean Alicia-Valentina | 11 | Colegiul Economic „Transilvania” Tîrgu-Mureș | Moldovan Ana-Maria | Mureș | 14.00 | P |
371 | BARALIȚEANU OCTAVIAN MARIAN | 11 | COLEGIUL ECONOMIC ”DELTA DUNĂRII” | ANDRONIC DANIEL | Tulcea | 13.00 | P |
372 | BATINAŞ Bianca Ioana | 11 | Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” Suceava | Freitag Gabriela | Suceava | 13.00 | P |
373 | Borza George-Marian | 11 | Colegiul Tehnologic „C. Brâncoveanu” | Bunceanu Daniel | Mehedinți | 13.00 | P |
374 | CERNAT ALEXANDRU GABRIEL | 11 | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | Cernicenco George Daniel | Ilfov | 13.00 | P |
375 | Dascălu Ana Maria | 11 | Colegiul Tehnic Mătăsari | Săceanu Ion/Purcel Ion | Gorj | 13.00 | P |
376 | Farcas Alex | 11 | Colegiul Naţional "Silvania" Zalău | Revnic Gheorghe | Sălaj | 13.00 | P |
377 | GABOR Laurențiu | 11 | Liceul Teoretic Filadelfia | Gavrilovici Zînica, Hrișcă Silvia Steluța | Suceava | 13.00 | P |
378 | OIȚĂ IOAN ALEXANDRU | 11 | LICEUL TEORETIC ”ION NECULCE”, TARGU FRUMOS | IRAȘOC MARCEL | Iași | 13.00 | P |
379 | Pencea Amalia Raluca | 11 | Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu | Pantelimon Daniela | Giurgiu | 13.00 | P |
380 | POPESCU MARIANA-MĂDĂLINA | 11 | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE ASACHI” BOTOȘANI | GAVRIL RODICA | Botoșani | 13.00 | P |
381 | Szőcs Alpár | 11 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Budai Edit | Covasna | 13.00 | P |
382 | Troacă Dumitru Andrei | 11 | Colegiul Tehnic ”Ion Mincu” | Rebedea Ana Zorela | Gorj | 13.00 | P |
383 | Apciug Robert Andrei | 11 | Liceul Tehnologic ”I.C.Petrescu” Stâlpeni | Hera Cătălina Gabriela | Argeș | 12.00 | P |
384 | Bontea David-Gabriel | 11 | Liceul Teoretic Carei | Laslo Ion | Satu Mare | 12.00 | P |
385 | Botnaru Marius Andrei | 11 | Liceul Teoretic ”Tudor Vianu” Giurgiu | Cuciuch Maria | Giurgiu | 12.00 | P |
386 | BUTNARU MĂDĂLINA GABRIELA | 11 | LICEUL TEORETIC ”ION NECULCE”, TARGU FRUMOS | IRAȘOC MARCEL | Iași | 12.00 | P |
387 | DĂNESCU IOAN-LUCIAN | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA | NURLA AIDAN | Constanța | 12.00 | P |
388 | DIACONESCU SERBAN-GABRIEL | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 12.00 | P |
389 | Gheția-Popa Vlad | 11 | Liceul Teoretic ”Emil Racoviță” Baia Mare | Timb Edina Katalin | Maramureș | 12.00 | P |
390 | Laza Alexandru Alin | 11 | Colegiul Economic „Iulian Pop” Cluj Napoca | Perșa Dana | Cluj | 12.00 | P |
391 | ONOSĂ CIPRIAN-MARIUS | 11 | LICEUL TEORETIC "ION CREANGĂ" | ȘERBAN EUGEN | Tulcea | 12.00 | P |
392 | Poponete Alexandru Nicusor | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Roman Mihaela-Eugenia | Mehedinți | 12.00 | P |
393 | RUSU ANDREI-RAREȘ | 11 | COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU | DOINA MARIANA DINCĂ, VERBINSCHI ADRIANA | București sector 4 | 12.00 | P |
394 | TALPAN DANIEL | 11 | LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" | SPĂTARU MIHAELA | Tulcea | 12.00 | P |
395 | Tamás Attila | 11 | Liceul Tehnologic "Gábor Áron" - Târgu Secuiesc | Tóth Szilárd | Covasna | 12.00 | P |
396 | UNGUREANU ELENA | 11 | LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCĂ" SĂVENI | CÎRLIGEANU CRISTIAN | Botoșani | 12.00 | P |
397 | Velea Rareș Octavian | 11 | Liceul de Arte „Margareta Sterian” Buzău | Iancu Mihaela | Buzău | 12.00 | P |
398 | Vior Alexandru | 11 | Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Orsova | Buzatu Giani Viorel | Mehedinți | 12.00 | P |
399 | Chiriac Cristian-valentin | 11 | Liceul Teoretic „Constantin Noica ” Sibiu | Platon Lidia | Sibiu | 11.00 | P |
400 | CONSTANTIN ANDREI-ŞTEFAN | 11 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 11.00 | P |
401 | Costea Raul | 11 | Colegiul Naţional "Silvania" Zalău | Revnic Gheorghe | Sălaj | 11.00 | P |
402 | IACOB ANDREI-ELIAZAR | 11 | LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN | COSMIN-DRAGOS VACARESCU | București sector 3 | 11.00 | P |
403 | LUPU IULIAN NICU | 11 | L.T."COSTACHE CONACHI" PECHEA | BEJENARU ELENA | Galați | 11.00 | P |
404 | Pleșcan Mădălin | 11 | Colegiul Economic ”Mihail Kogălniceanu” Focșani | Ciubotaru Bogdan | Vrancea | 11.00 | P |
405 | POPA SORINA-ANDREEA | 11 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | LUPSE-TURPAN MIRCEA, FIAT OANA | Timiș | 11.00 | P |
406 | PURCARU LILIANA MIHAELA | 11 | COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU | MOGA SUNITA ANDREEA | București sector 1 | 11.00 | P |
407 | SCURTU ANDREI | 11 | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ȘI TELECOMUNICAȚII "GH.MÂRZESCU&q | GRIGORAȘ MARCEL, LOMBADĂ ECATERINA | Iași | 11.00 | P |
408 | STOCHIRLEA MARIUS | 11 | COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU | PREDA MARIA IARINA | București sector 1 | 11.00 | P |
409 | Tamás Fanni | 11 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Sleghel Izabella | Covasna | 11.00 | P |
410 | VLAD MIRELA SIMONA | 11 | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | ALEXANDRU STEFAN | București sector 3 | 10.50 | P |
411 | Bîrlădeanu Andrei-Vlăduț | 11 | Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu" Piatra-Neamț | Văideanu Claudia | Neamț | 10.00 | P |
412 | BOZONC Anca Elena | 11 | Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” Suceava | Freitag Gabriela | Suceava | 10.00 | P |
413 | Costașuc Daniel | 11 | Colegiul Economic „Transilvania” Tîrgu Mureș | Moldovan Ana-Maria | Mureș | 10.00 | P |
414 | COSTIN-CUCU Cosmin | 11 | Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir", Suceava | Foit Ecaterina Daniela | Suceava | 10.00 | P |
415 | Imre Nimród | 11 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Budai Edit | Covasna | 10.00 | P |
416 | LÉLEK HUNOR-KADOSA | 11 | LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA | HIBÁCSKÓ GIZELLA | Bihor | 10.00 | P |
417 | Olteanu Andrada Theodora | 11 | Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni | Popa Eliza | Argeș | 10.00 | P |
418 | Pîslariu Dumitru | 11 | Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Tg. Neamț | Pavel Daniela | Neamț | 10.00 | P |
419 | Radu Matei | 11 | Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț | Mareș Carmen | Neamț | 10.00 | P |
420 | SCRIPCARIU ALBERTO CONSTANTIN | 11 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | STOIAN LILIANA | Iași | 10.00 | P |
421 | BADEA ROBERT IONUȚ | 11 | COLEGIUL ECONOMIC ”DELTA DUNĂRII” | ANDRONIC DANIEL | Tulcea | 9.00 | P |
422 | Boricean Adrian Nicolae | 11 | Liceul Tehnologic "Nicolae Bălcescu" - Întorsura Buzăului | Boian Nicolae Dionisie | Covasna | 9.00 | P |
423 | DORE COSMIN | 11 | COLEGIUL DOBROGEAN SPIRU HARET | MUSCALU ADRIAN | Tulcea | 9.00 | P |
424 | DRĂGOI Andrei Marius | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | Petrișor Adrian | Suceava | 9.00 | P |
425 | NAGY MÁRK | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA | VAD ZOLTÁN | Bihor | 9.00 | P |
426 | Oică Ștefan-Emilian | 11 | Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu" Piatra-Neamț | Văideanu Claudia | Neamț | 9.00 | P |
427 | Tăbîrcă Radu Marian | 11 | Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești | Oprea Adriana | Argeș | 9.00 | P |
428 | Laslau Mihai - Marius | 11 | Liceul Teologic Fericitul Ieremia Onesti | Masala Nelu | Bacău | 8.00 | P |
429 | Oprea Dragoș George | 11 | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | CRETOIU COSTEL | Buzău | 8.00 | P |
430 | Poenaru Octavian Cristi | 11 | Liceul ”Simion Mehedinți” Vidra | Potop Adela/Gherasim Daniel | Vrancea | 8.00 | P |
431 | Pruna Darius | 11 | Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Orsova | Buzatu Giani Viorel | Mehedinți | 8.00 | P |
432 | Souca Daria | 11 | Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu | Drăgan Marcel | Sibiu | 8.00 | P |
433 | UNGUREANU Gabriel | 11 | Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni | Ilincăi Florin | Suceava | 8.00 | P |
434 | Vulpe Lucian Andrei | 11 | Colegiul Național ”Tudor Arghezi” Târgu-Cărbunești | Pera Ermina Mihaela | Gorj | 8.00 | P |
435 | Leaua Adrian Valeriu | 11 | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | CRETOIU COSTEL | Buzău | 7.00 | P |
436 | Sîrbu Ionuț Alexandru | 11 | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | CRETOIU COSTEL | Buzău | 7.00 | P |
437 | ABIBULA ELIS | 11 | LICEUL TEHNOLOGIC ”GHEORGHE MIRON COSTIN” CONSTANŢA | NICOLAE ION | Constanța | 6.00 | P |
438 | Beșliu Gherghescu Andrei Alexandru | 11 | Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești | Oprea Adriana | Argeș | 6.00 | P |
439 | Voicu Mădălin Rareș | 11 | COLEGIUL NATIONAL "AL. VLAHUTA" | CRETOIU COSTEL | Buzău | 5.00 | P |
440 | Boban Rareș Nicolae | 11 | Colegiul Național ”Unirea” Focșani | Neșu Lliiana | Vrancea | 4.00 | P |
441 | HUDEMA ANDREI | 11 | COLEGIUL DOBROGEAN SPIRU HARET | MUSCALU ADRIAN | Tulcea | 4.00 | P |
442 | Buga Ștefania - Andreea | 11 | Liceul Teoretic „Constantin Noica ” Sibiu | Platon Lidia | Sibiu | 1.00 | P |
443 | BEJENARU COSMIN GABRIEL | 11 | LICEUL TEORETIC ”ION NECULCE”, TARGU FRUMOS | IRAȘOC MARCEL | Iași | 0.00 | R |
444 | BELENIȘ BOGDAN | 11 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | FIAT OANA, KERESZTES LUMINITA | Timiș | 0.00 | R |
445 | Boagiu Amanda Gabriela | 11 | Liceul Teoretic ”Independența” Calafat | Dolj | 0.00 | R | |
446 | Bogatu Andrei Tudor | 11 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Moţ Nistor | Brăila | 0.00 | R |
447 | BRATEI BOGDAN-GEORGIAN | 11 | COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL | SILVIU SĂCUIU | București sector 2 | 0.00 | R |
448 | BURAC Matei Radu | 11 | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | Petrișor Adrian | Suceava | 0.00 | R |
449 | CATRINESCU ALEXANDRU | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, UNGUREANU LAU | București sector 1 | 0.00 | R |
450 | Căluțoiu Oana-Mădălina | 11 | Liceul Teoretic "Tudor Arghezi" Craiova | Dolj | 0.00 | R | |
451 | CENUŞĂ Ştefan Alexandru | 11 | Colegiul Naţional de Informatică ”Spiru Haret” Suceava | Freitag Gabriela | Suceava | 0.00 | R |
452 | Cilian Ioana | 11 | Colegiul Național George Coșbuc Năsăud | Lazăr Ludovica | Bistrița Năsăud | 0.00 | R |
453 | CIUCU TEODOR-BOGDAN | 11 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 0.00 | R |
454 | Coman Alexandru Gabriel | 11 | Colegiul National Nicolae Iorga | Mircea Mihaela Carmen | Prahova | 0.00 | R |
455 | Crăciun Marina | 11 | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | Voicu Amalia Diana | Buzău | 0.00 | R |
456 | DIMA CAROL VALENTIN | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 0.00 | R |
457 | DUMITRU ELENA DORINA | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 0.00 | R |
458 | Ene Vlad | 11 | Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești | Raducu Aurelian, Manolescu Daniela | Argeș | 0.00 | R |
459 | GHITA SABINA IOANA | 11 | LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI | CUTIERU ANDREEA | București sector 3 | 0.00 | R |
460 | Gurau Adrian | 11 | Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara Fetesti | Turcanu Liviu | Ialomița | 0.00 | R |
461 | Iacob Adrian Gabriel | 11 | Liceul Teoretic ”Independența” Calafat | Dolj | 0.00 | R | |
462 | Ispir Petre Razvan | 11 | Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” | Roman Mihaela-Eugenia | Mehedinți | 0.00 | R |
463 | IVAȘCĂ DARIUS | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA TIMISOARA | WASZKO SILVIA ELISABETA | Timiș | 0.00 | R |
464 | Kelemen Betty | 11 | Liceul Teoretic "Nagy Mózes" | Sleghel Izabella | Covasna | 0.00 | R |
465 | LUPOAEA ANA MARIA | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | CREȚU CONSTATIN | Iași | 0.00 | R |
466 | MAEREANU MIHAI | 11 | LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI | DUMITRU IOANA | Călărași | 0.00 | R |
467 | MARIA FLORIAN ANDREI | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 0.00 | R |
468 | Marian Alexandra | 11 | Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare | Diaconescu Adriana | Maramureș | 0.00 | R |
469 | Matei Teodor Ionut | 11 | Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman" | Cirstea Cornelia Adi | Buzău | 0.00 | R |
470 | Mihalceanu Cristian Ionut | 11 | Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila | Prus Paul | Brăila | 0.00 | R |
471 | MITREA CRISTIAN | 11 | Liceul German "Hermann Oberth" Pipera Voluntari | Vatafu Diana | Ilfov | 0.00 | R |
472 | Mîrmea Ionuț Sebastian | 11 | Liceul Teoretic ”Independența” Calafat | Dolj | 0.00 | R | |
473 | Munteanu Daniel Doru | 11 | Colegiul National „C. D. Loga” Caransebes | Svaia Ildiko | Caraș Severin | 0.00 | R |
474 | Munteanu Irina | 11 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Moţ Nistor | Brăila | 0.00 | R |
475 | NEAGU COSMIN IONUT | 11 | Liceul Tehnologic Vintila Bratianu Dragomiresti Vale | Popa Viorica | Ilfov | 0.00 | R |
476 | Negrea Andrei Ion | 11 | Colegiul Tehnic ”Ion Mincu” | Rebedea Ana Zorela | Gorj | 0.00 | R |
477 | PAVEL DANIEL-ALEXANDRU | 11 | LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU | OANA RUSU, VICENTIU RUSU | București sector 1 | 0.00 | R |
478 | PETRE ANDREEA PAULA GEORGIANA | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 0.00 | R |
479 | Pop Georgiana-Raisa | 11 | Colegiul Național „Andrei Mureșanu” Dej | Szalontai Robert | Cluj | 0.00 | R |
480 | POPA DENISA-ANDREIA | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA TIMISOARA | WASZKO SILVIA ELISABETA | Timiș | 0.00 | R |
481 | Popa Elena Livia | 11 | Colegiul Economic Virgil Madgearu | Sirbu Cristina | Prahova | 0.00 | R |
482 | POPESCU MIRUNA MARIA | 11 | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU | UNGUREANU LAURA | București sector 1 | 0.00 | R |
483 | PUȘCAȘU BOGDAN | 11 | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | CREȚU CONSTATIN | Iași | 0.00 | R |
484 | RĂDULESCU GEORGIANA ALEXANDRA | 11 | Liceul Tehnologic „Barbu A Stirbey” Bufea | Stoica Mihaela | Ilfov | 0.00 | R |
485 | Roadevin Stefan | 11 | Colegiul Național "N. Balcescu" Brăila | Moţ Nistor | Brăila | 0.00 | R |
486 | SCARLAT LUCA-PETRUT | 11 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA | LUPSE-TURPAN MIRCEA, FIAT OANA | Timiș | 0.00 | R |
487 | SCUTARU DANIEL | 11 | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "V. MADGEARU", IAȘI | STOIAN LILIANA | Iași | 0.00 | R |
488 | Staticher Andreea - Veronica | 11 | Liceul Teoretic "Panait Cerna" Brăila | Sima Raluca | Brăila | 0.00 | R |
489 | Stoica Sebastian Florin | 11 | Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești | Oprea Adriana | Argeș | 0.00 | R |
490 | SUGEAN STEFAN CRISTIAN | 11 | Liceul Teoretic Alexandru Rosetti Vidra | Cernicenco George Daniel | Ilfov | 0.00 | R |
491 | Șerban Anamaria Vasilica | 11 | C.N. B.P. Hasdeu Buzau | Voicu Amalia Diana | Buzău | 0.00 | R |
492 | Ștefan Gabriel | 11 | Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu - Mureș | Mailat Ildiko | Mureș | 0.00 | R |
493 | TUDOR ANDREI STEFAN | 11 | SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA NICOLAE KRETZULESCU | TODIRIȚE IZABELA | București sector 3 | 0.00 | R |
494 | ȚIPRIGAN Gabriel | 11 | Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret | Olar Aspazia | Suceava | 0.00 | R |
495 | Vameșu Andrei | 11 | Liceul Teoretic ”Independența” Calafat | Dolj | 0.00 | R |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |